,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Апаршин: Військовий спосіб розв'язання питання Донбасу і Криму є
0
Про це Апаршин заявив в інтерв'ю Hromadske.

"Завжди можна у військовий спосіб вирішити будь-яке питання. Питання друге — яка вартість цієї операції в людських втратах.... Я б не пішов (на це - ред.) ніколи, на сьогоднішній день, на те, щоб пропонувати будь-кому проведенням операції ЗСУ вирішити питання повернення території Донбасу та Криму. Ніколи", - заявив Апаршин.

За його словами, наразі можливості української армії, українського оборонно-промислового комплексу з можливостями збройних сил РФ "неспівставні".

"Але є варіанти, є можливі пропозиції стосовно застосування ЗСУ, ... і ми сьогодні дуже серйозно працюємо над цією темою. Можна зробити все можливе, щоб навіть при перевазі у силах та засобах для РФ подальше вторгнення на територію України мало дуже великі проблеми", - додав він.

Апаршин також заявив, що коли у Зеленського "будуть питання, що робити з Полтораком (глава Міноборони Степан Полторак - ред.)", він йому "точно порадить знайти нового кандидата на посаду міністра оборони".

Щодо Мінського формату радник Зеленського заявив, що наразі він "не працює".

"Позиція залишається незмінною, але ж це позиція не президента Зеленського. Це позиція, яку я в разі необхідності буду йому пропонувати. .... Але сказати сьогодні, що ми від Мінського формату відмовляємося, буде некоректно по відношенню до наших партнерів", - додав Апаршин.

Він нагадав про заяву спецпредставника США по Україні Курта Волкера щодо необхідності вивести з Донбасу російські війська.

"Після цього кордон з РФ має бути перекритий. Ким? Українською армією або миротворчими силами ООН. А далі вже підготовчий механізм до повернення туди українського права і вибори за українськими законами. ... Без того, щоб там забезпечити безпеку, нічого вирішено не буде. Поки кордон не буде перекритий, все інше може бути розглянуто, але це не буде ефективним", - зазначив радник Зеленського.
pravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх