,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Внаслідок сутичок у Черкасах постраждало 7 поліцейських – МВС
0
Про це повідомляє в суботу ввечері сайт МВС.

"У Черкасах під час охорони громадського порядку в центрі міста, де відбулись масові заходи за участі великої кількості громадян, під час від’їзду президента України представники "Національного корпусу" намагались заблокувати кортеж глави держави та почали провокувати на бійку пересічних черкащан та поліцію. Активісти спробували прорватись на сцену, застосовуючи піротехніку. Правоохоронці застосували поліцейські заходи примусу", - йдеться в повідомленні.

"Внаслідок сутички постраждало 7 поліцейських, зокрема, і начальник ГУНП в Черкаській області полковник поліції Валерій Лютий ‑ йому розсікли обличчя", - заявили в МВС.

Там додали, що за вказаним фактом слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Пізніше у Нацполіції заявили, що представники Нацкорпусу в Черкасах "застосували до співробітників поліції газ дратівливої дії, фізичну силу, підпалили фаєри і, зрештою, спробували заблокувати кортеж першої особи держави".

У той же час, глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook повідомив, що за фактом подій у Черкасах порушено кримінальне провадження, однак не уточнив, за якою статтею.

"Будь-якому гніву є розумні межі! Те, що сьогодні на мітингу П. Порошенка в Черкасах зробили представники Національного корпусу - неприпустимо! Праведний гнів через корупційний злочин справедливий, але чи може він породжувати інші злочинні дії? Очевидно, ні. Очевидно, що багато серед агресивно налаштованих юнаків хотіли хардкору, а не справедливості і законності", - написав він.

За словами міністра, "не буде ані розуміння першопричини обурення скандалом, ані поблажливості до бойових заслуг - так поводитися не можна – порушено кримінальне провадження – ті, хто переступив межу, повинні понести покарання".
pravda.com.ua-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх