,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Українцям дозволили оголошувати себе банкрутами
0
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Рішення підтримали 227 депутатів.

– Завдяки прийняттю кодексу ми піднімемося на 10 позицій в рейтингу Doing Business, – зазначив представляючий документ глава комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук.

Депутат зазначив, що документ структурований в чотири книги.

За його словами, перша книга регулює загальні положення та терміни, друга – діяльність самоврядної організації арбітражних керуючих, третя – питання банкрутства юридичних осіб.

– А четверта книга – це новела в українському законодавстві, такого не було – це банкрутство фізичних осіб, – підкреслив Іванчук.

Він зазначив, що ця новела дає можливість фізособам – сумлінним позичальникам у випадку складної економічної ситуації ініціювати процедуру банкрутства і очиститися від цього боргового зобов’язання, тоді як кредитор позбавлений такого права.

Іванчук уточнив, що до даного законопроекту до другого читання надійшло понад 1300 поправок, з яких приблизно 40% були відхилені. За його словами, при доопрацюванні кодексу була змінена його структура: з тіла законопроекту випали цілі норми, наприклад, мирову угоду, і всі правки, які пов’язані з мировою угодою, втратили свою актуальність.

Голова комітету додав, що був відхилений блок поправок про введення системи автоматизованого арешту рахунків, так як вона раніше не отримала підтримки в парламенті.

– Відхилено більшу частину поправок про введення єдиного електронного реєстру боржників. В процесі обговорення і глибокого аналізу довели нам побоювання, що може мати витік конфіденційної інформації рахунків юридичних, особливо фізичних осіб, – повідомив Іванчук.

За його словами, багато питань були перенесені на рівень та підзаконного нормативно-правових актів, зокрема деталізація регулювання процедури продажу майна боржника.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов зазначив, що прийнятий документ передбачає продаж майна банкрутів на прозорих електронних аукціонах ProZorro.Продаж.

Глава комітету також вказав, що кодекс буде введений в дію через шість місяців.

Безпосередньо перед голосуванням Іванчук повідомив, що Головне юридичне управління Верховної Ради підготувало свої зауваження до документа, які комітет оперативно врахував ввечері 17 жовтня. У зв’язку з цим він зачитав з голосу ще 5 сторінок правок, з якими Кодекс і був прийнятий.

До речі, також Верховна Рада прийняла законопроект Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника Софія Київська.fakty.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх