,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна розглядає можливість придбання американських систем ППО
0
Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

Про це повідомив надзвичайний і повноважний посол України в США Валерій Чалий.

За його словами, для армії зараз необхідні як мінімум три комплекси ППО. Вартість кожного складає близько 750 мільйонів доларів, тож загальна сума можливої угоди перевищує 2 млрд доларів. Про які саме комплекси йдеться – він не уточнив.

“Наші потреби наступного періоду, на мій погляд, це морський простір, військово-повітряний простір. Це те, без чого ми просто не зможемо забезпечити оборону країни”, – пояснив посол.

Дипломат також повідомив, що Україна потребує безпілотників, контрбатарейних радарів і систем, спрямованих проти снайперів. За його словами, запит на придбання військового обладнання був озвучений на високому та найвищому рівнях, зокрема особисто Петром Порошенко Дональду Трампу, а також його раднику з національної безпеки Джону Болтону.

Раніше про потребу ЗСУ в системах протиповітряної оборони говорив військовий міністр Степан Полторак. У травні на запитання про те, яку зброю Україна “випросила” у США, окрім протитанкових установок Javelin, керівник Міноборони відповів, що розвивати необхідно повітряні сили.

“Ви знаєте, нам потрібно підвищити рівень готовності наших повітряних сил, протиповітряної оборони”, – сказав він.uprom.info

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх