,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна представила безпілотник-«камікадзе» на виставці в ОАЕ
0

Безпілотник створений українською компанією «СпецТехноЕкспорт» і отримав назву RAM UAV. Його представили на міжнародній виставці Umex-2019 в Абу-Дабі.

Що відомо про розробку

RAM UAV – це категорія системи зброї, в якій боєприпаси протягом деякого часу грають навколо цільової зони, шукають цілі та атакують, коли ціль знаходиться. Нова система сягає довжини 1,8 м, має крила 2,3 м, максимальна вага зльоту – 8 кг. Пристрій виконує місії автоматично, без втручання людей, адже оснащений спеціальним контролером і оперативною комп’ютерною системою. Він матиме змогу вести відеоспостереження. Апарат зможе перебувати у повітрі близько 40 хв, а максимальна дальність польоту – 30 км.

Нагадаємо, що в Україні також створено дрон, який «не бачать» тепловізори. БПЛА «Горобець» має електричний двигун та корпус, які виготовлені зі спеціальних матеріалів. Їхня особливість — практично повна відсутність теплового випромінення. Пристрій може підійматися на висоту до 5 км та триматися в повітрі до 3,5 год. Вага цього апарату складає лише 7 кг.

Розробниками є українські конструктори. Проектувати крила дрона допомагав інженер «Боїнга» – їхня форма, кажуть творці «Горобця», унікальна. Керується пристрій із ноутбука. «Збити» його шляхом радіоперехоплення не вийде. Увесь цифровий зв’язок здійснюється через захищений канал. Разом із відео дрон передає і координати місцевості.
nachasi.com

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх