,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна закупить для армії БМП за кордоном, - експерт
0
Інформацію про це оприлюднив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець на своїй сторінці у Facebook БМП-1 однієї з механізовних бригад України.
Про країну походження цих бойових машин не повідомляється.

Відомо, що ці машини активно продавали у 2015-2017 роках з Болгарії та Чехії, пише Український мілітарний портал. БМП-1 з Чехії продавались після капітального ремонту, до цього їх власник – приватна компанія Excalibur Army через тіньові схеми (у 2015 року МВС Чехії проводило обшуки у компанії та міністерства оборони Чехії з приводу законності продажу по заниженій ціні) викупила їх у Швеції, яка перед тим придбала у Бундесверу машини, отримані ним із колишніх запасів армії Німецької Демократичної Республіки.

БМП-1 на зберіганні підготовлені компанією Excalibur Army для експорту в Ірак у лютому 2015 року Пізніше шведські ЗМІ оприлюднили інформацію, що продаж компанією Excalibur Army БМП-1, придбаних у міністерства оборони Швеції, та їх перепродаж в Ірак порушує шведське законодавство одразу по двох статтях – уряд країни забороняє експорт продукції військового призначення до Іраку, а шведська структура із закупівель озброєнь FMV не може продавати озброєння приватним компаніям та особам.

Транспортування колишніх шведських БМП-1 у Польщі Про подальшу долю цього контракту нічого не відомо. Водночас відомо, що більшість цих БМП-1 не експлуатували ні в комуністичній НДР до її об'єднання з ФРН, ні в армії Швеції, і вони мають пробіг близько 120 км з моменту їх виготовлення. Тобто відповідають повідомленню Сергія Згурця про “нульовий стан” БМП, які планує закуповувати Україна.
expres.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх