,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Листи Порошенка: невдала операція ФСБ та вразливість української аудиторії
  • 15 января 2018 |
  • 13:01 |
  • olgerd |
  • Просмотров: 539
  • |
  • Комментарии: 7
  • |
0
У заявах майбутній президент України заявляє, що не має жодного відношення до антиросійської компанії Віктора Ющенка, а натомість є одним із засновників Партії регіонів та забезпечує робочі місця для росіян. В Адміністрації президента заявили, що інформація є низькопробною підробкою та фейком, виготовленим і закинутим спецслужбою Росії. Один із аргументів – фактологічні помилки: на момент «написання» листів син Порошенка не був одружений, а у тексті його «одружили» на декілька років раніше.

Сам Олексій Порошенко, син нинішнього українського президента, назвав публікацію листів, написаних нібито його батьком, ще одним приводом згадати найприємніші моменти в житті, зокрема знайомство з майбутньою дружиною. Олексій додав, що дуже шкодує, що не зустрів Юлію хоча б на 4 роки раніше.

Прес-секретар президента Святослав Цеголко звернувся до ЗМІ з проханням не поширювати фейкову інформацію, що має явно замовний з боку країни-агресора характер. Також Цеголко заявив, що розраховує на публічне вибачення від «Української правди» та Newsone.

Команда «Української правди» відреагувала на заяву Адміністрації президента досить швидко, оприлюднивши звернення до читачів. У ньому команда медіа просить вибачення та обіцяє провести власне розслідування, дослідивши події 2007 року, проаналізувавши оприлюднені документи та визначивши замовника.

Натомість Newsone очікує вибачень від Адміністрації президента, оскільки телеканал не розповсюджував таку інформацію.

Блогер і культурний оглядач Сергій Боричевський здивувався тому, наскільки активно обговорюється «лист Порошенка». Автор переконаний, що, заїжджаючи на територію чужої держави, цілком нормально зобов’язатися не діяти їй на шкоду.

Катерина Гандзюк, блогерка та керуюча справами виконавчого комітету Херсонської міської ради, обурена реакцією журналістів та читачів, оскільки навіть якби документ не був фейком, він не містить жодного нового, невідомого факту.

Журналістка Валерія Івашкіна відзвітувала про завершення роботи над фактчекінгом та розповіла про докази, що підтверджують помилку стосовно дати одруження Порошенка-молодшого.

Головний редактор Страна.UA Ігор Гужва запевнив, що Порошенко цілком імовірно міг написати щось подібне у далекому 2007 році, оскільки влітку того ж року він запрошував до себе додому журналістів і захоплювався економічними можливостями в Росії та тим, як там допомагають інвесторам. Однак підвели авторів цього «листа» помилки в даті одруження сина нинішнього президента. Гужва додав, що інший лист (із зобов’язаннями Порошенка не брати участі в діяльності, спрямованій проти інтересів РФ) може бути справжнім, і саме він міг надихнути на створення другого.

Письменник Олексій Декань зазначив, що, крім розбіжності в датах, «документи» мають інші слабкі місця. Так, автор додав скріншот, який демонструє, що підписи у «листах Порошенка» робили за допомогою графічних редакторів та не є справжніми.

Волонтер та активіст Роман Донік запевнив, що «листи президента» – це операція, спрямована на аудиторію з обмеженим часом у мережі, яка робить висновки за заголовками та першими рядками. Донік назвав ситуацію вкиданням для армії, що воює, аби потім продовжити розвиток теми «ворог не у Москві».

Блогер Максим Колесніков розповів, чому вся ця ситуація із закиданням щодо нібито «листів Порошенка» до ФСБ демонструє, в яку інформаційну пастку ми дозволили загнати себе. Блогер впевнений, що немає жодної різниці, про що міг писати нинішній президент десять років тому, бо головним є те, що сьогодні є позитивні зміни в Україні.

Журналіст Сергій Костеж розповів, що «листи Порошенка» не слід було б вважати чимось жахливим, навіть якби вони були справжніми. Адже у 2007 році Порошенко був другорядним політиком та середнім бізнесменом. Однак журналіст підкреслив, що бажаного ефекту все одно досягли: за умов тотальної недовіри до влади навіть подібні фейки «заходять» з успіхом.

Експерт ринку праці Сергій Марченко переконаний, що листи є фейковими не через те, що він знайомий із почерком президента, а тому що ніхто нічого не пише, коли збирається продати Батьківщину. Немає подібних листів авторства Януковича чи колишнього канцлера Німеччини Шредера.

Блогер Костянтин Машовець написав, що роки протекціонізму та корупції позначилися навіть на «спеціальних службах» Росії, фірмовий бренд «КГБ» канув у небуття, бо цього разу все було зроблено максимально незграбно та непрофесійно.

Віськовий Олексій Петров опублікував жартівливий перелік «зрад», у яких був помічений український президент. Серед них російські казки в дитинстві, вивчений у школі вірш російською мовою тощо.

Політолог Микола Спірідонов вважає, що найважливішим є те, що суспільна думка дуже легко вбирає у себе будь-який негатив, який пишуть про чинного президента України. На думку експерта, Порошенко має невідкладно щось робити із власним іміджем, адже наступні фейки, в які повірить спільнота, можуть бути ще більш абсурдними.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх