,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЗАЗ припинив виробництво автомобілів Lanos
0
Як зазначається, причиною такого рішення стала економічна ситуація в країні та зниження попиту на авто. Також на це вплинула проблема ввезення дешевих старих авто в обхід розмитнення.

Між тим, у 2017 році на заводі загалом планують виробити близько 3,5 тис. автотранспортних засобів, що відповідає показникові минулого року. У 2016 році ЗАЗ отримав 602,81 млн грн чистого збитку, а через загальне падінням економіки України та скорочення продажів автомобілів ЗАЗ з грудня 2014 року і до квітень 2015 року повністю зупиняв виробництво.

Як відомо, Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ, Запоріжжя) - це найбільше автомобілебудівне підприємство України з повномасштабним виробництвом автомобілів, комплектуючих, штампуванням, зварюванням, фарбуванням, складанням. Підприємство входить в корпорацію «УкрАВТО», яка є генеральним імпортером та офіційним дилером більше 20 автомобільних брендів. Корпорація є власником контрольного пакету акцій ЗАТ «ЗАЗ». У структуру корпорації входить більше 400 автосервісних підприємств у всіх областях України.

Влітку 2017 року «УкрАВТО» закрила свою філію в Києві.zaxid.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх