,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Молдові тисячі людей вийшли на акцію протесту
+1
У столиці Молдови, Кишиневі в неділю, 17 вересня, опозиційні сили організували акцію протесту проти переходу країни до змішаної виборчої системи. До цього часу депутатів парламенту Молдови обирали за пропорційною системою.

Окрім того, учасники акції протесту в Кишиневі зажадали заборонити в'їзд до країн Євросоюзу президенту Молдови Ігорю Додону і олігархові Владу Плахотнюку, а також заарештувати їхні рахунки.Як передає кореспондент "Інтерфаксу", мітинг організовано Радою Великих Національних Зборів - органу, створеного під час протестів 2015 року опозиційними партіями "Платформа DA", "Дія і солідарність" (PAS) і Ліберально-демократичною партією Молдови (ЛДПМ).

Організатори маніфестації закликали до мирних дій. Вони заявили, що самі забезпечать громадський порядок - зусиллями організацій ветеранів збройного конфлікту на Дністрі. У той же час, за дотриманням громадського порядку стежать сотні поліцейських, які вибудували кордон між мітингувальниками і будівлею парламенту.

Закон щодо зміни виборчої системи було ухвалено в липні. Цей закон не враховує більшість рекомендацій Венеціанської комісії Ради Європи, яка наполягала на тому, щоб документ не ухвалювали за відсутності політичного консенсусу.My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх