,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Не виключений силовий розгін табору прихильників Саакашвілі уночі — джерела в поліції
0
Про це заявив член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе, перебуваючи в пункті пропуску Краковець на кордоні з Польщею, де готуються зустрічати Михайла Саакашвілі.

«Відбувається ганьба. Я просто не уявляв собі, що Президент України, якого зробив Президентом Майдан, здатен на таке. Сьогодні ми бачили абсолютне дежавю подій Майдану: 6 мікроавтобусів «тітушек» з Полтавської і Київської областей нагнали, які працюють у зв’язці з представника МВС», — заявив Сакварелідзе.

Джерела РНС в поліції також повідомили, що вночі відбутись силовий розгін табору прихильників лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

Сакварелідзе повідомив, що має інформацію, що «тітушки» планують вночі нападати на активістів, бити їх, щоб залякати звичайних людей, які завтра будуть збиратися для зустрічі Михайла Саакашвілі.

«Жоден з них не має паспорта, люди зі спортивною зовнішністю, декотрі з них судимі, мають при собі холодну зброю, замахувались на нашу активістку», — обурився екс-заступник генпрокурора Сакварелідзе.

Він підкреслив, що начальник поліції працює синхронно, в зв’язці з тітушками і його абсолютно не хвилює, чим вони будуть займатися.

«Тобто абсолютний синхрон влади і тітушні», — констатував представник РНС.
Він повідомив, що ще три автобуси «тітушек» активісти виявили в сусідньому селі.

«Вони не хочуть світитися, але готуються нібито до антитабору. Ми їм задавали питання, що вони тут роблять, хтось з них проговорився, що ми проти вас, проти Саакашвілі. Хтось говорив що на екскурсії, хоча жодного музею в Краковці вони поки не відвідали», — розповів Сакварелідзе.

Він підкреслив, що це мабуть вперше на західну Україну зганяють тітушек зі східних областей, щоб побити людей на Львівщині.

«Такого навіть Янукович не робив. Але на цей ризик іде Порошенко і він повинен відповідати за ці ризики разом з Аваковим, які є авторами цього цирку і ганьби, в яку вони поставили Україну і людей», — підсумував Сакварелідзе.
Нагадаємо, на пропускний пункт Краковець, де вже зібрались більше 200 активістів на підтримку Саакашвілі, прибуло кілька десятків невідомих осіб у спортивних костюмах.

Вони зупинились через дорогу від табору, який кілька годин тому розклали активісти з різних областей України, щоб підтримати Михайла Саакашвілі, який завтра перетинатиме кордон.

Невідомі поводять себе агресивно, погрожують, мають при собі холодну зброю, один навіть намагався напасти з ножем на члена Ради партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» Ольгу Галабалу.My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх