,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Саакашвілі пообіцяв повернутися до України "на хвилі мобілізації"
+1
Саакашвілі втратив українське громадянство Саакашвілі втратив українське громадянство Позбавлений українського громадянства екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив про те, що повернеться до України за першої нагоди на хвилі мобілізації людей, яку його політсила збиралась організувати восени.

"Ми і так збиралися мобілізувати людей на осінь, і коли буде мобілізація людей, я цим займаюся щодня. Думаю, звичайно, якісь перепони мені це створює, що я на дистанції, але є багато технічних засобів зв'язку. Коли буде повна мобілізація, звичайно, я не буду в стороні, я не буду відсиджуватися і дивитися з боку на цю боротьбу. Я буду органічною частиною цієї боротьби, яку сам і ініціював. По ходу того, як боротьба буде розростатися і як буде перший же момент - а момент буде досить швидко, - я, звичайно, приїду і буду його активною частиною в Україні", - сказав він в інтерв'ю Російській службі ВВС.

Позбавлення громадянства його утой час, коли його не було в Україні, Саакашвілі назвав "ударом ножа в спину" у наголосив, що не має документів інших країн.

"У мене немає ніякого бажання їх брати. У мене є абсолютно законний паспорт України, який незаконно був скасований Порошенко. І законність буде відновлена, щоб ніхто не сумнівався", - додав він.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх