,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Меркель і Макрон зробили спільну заяву за підсумками переговорів "нормандської четвірки"
0
Про це йдеться в спільній заяві французького і німецького лідерів, поширеному за підсумками телефонних переговорів "нормандської четвірки", повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Порушення режиму припинення вогню повинні бути зупинені негайно. Глави держави і уряду вимагають виконання угоди про припинення вогню від 21 червня 2017 року, досягнутого тристоронньої контактною групою в Мінську", - йдеться в документі.

Крім того, Меркель і Макрон закликали до реалізації мінських домовленостей в повному обсязі, включаючи політичну, економічну і гуманітарну складові, питання безпеки, а також вимагають здійснити обмін полоненими за принципом "всіх на всіх" до кінця поточного року.

Глави Німеччини та Франції також підкреслили важливість якнайшвидшого відновлення економічних зв'язків між сторонами конфлікту.

Нагадаємо, в Адміністрації президента України за підсумками переговорів заявили про досягнення домовленості узгодити остаточні кроки з безпеки і продовжити роботу над дорожньою картою імплементації Мінських домовленостей.

З цією метою у другій половині серпня має відбутися зустріч зовнішньополітичних радників глав держав Нормандського формату.

Президент Порошенко назвав останні дні липня одними з найкривавіших в 2017 році і закликав Росію негайно припинити агресивні дії проти УкраїниMy Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх