,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Україні знову подорожчало вершкове масло
+3
Про це повідомив глава Асоціації постачальників торговельних мереж України Олексій Дорошенко, пише «ГолосUA».

За словами експерта, з 20 по 30 червня, згідно з офіційними даними статистики, продовжили зростати ціни на м'ясо.

«Зокрема, свинина подорожчала на 2,6 грн, куряча тушка ― на 1,2 грн, яловичина ― на 1,1 грн, сало ― на 60 коп.», ― зазначив Дорошенко.

Експерт додав, що на сьогодні середня ціна свинини в країні становить 97,1 грн за кг, курячої тушки ― 45,5 грн, яловичини ― 104,3 грн за кг, а сала ― 44,8 грн за кг.

«Після нетривалого затишшя на 1,5 грн подорожчало вершкове масло, яке коштує в середньому 141,1 грн за один кілограм. Після істотного подорожчання овочів у другій декаді червня, третя декада "відзначилася" здешевленням картоплі на 2,2 грн, цибулі ― на 2,2 грн, буряка ― на 1,8 грн і моркви ― на 1,8 грн. Тим часом капуста, навпаки, ще додала в ціні за останні десять днів ― вона подорожчала на 40 коп.», ― пояснив Дорошенко.

Експерт зазначив, що середня ціна одного кілограма картоплі становить 10 грн, цибулі ― 11,1 грн, буряка ― 9,1 грн, моркви ― 14,3 грн, капусти ― 16,9 грн.

«При цьому відбулося чергове зниження ціни на курячі яйця ― вони подешевшали на 80 коп. Впала ціна на гречану крупу –― на 60 коп., на соняшникову олію ― на 50 коп. Тепер середня ціна в цілому по Україні курячих яєць становить 11,9 грн за десяток, гречки ― 25 грн за кг, соняшникової олії ― 32,7 грн за літр», ― резюмував Дорошенко.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх