,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Сухогруз SKY MOON конфискован Украиной
  • 16 марта 2017 |
  • 19:03 |
  • YoGik |
  • Просмотров: 1223
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
+3
Сухогруз SKY MOON много раз заходил в закрытые Украиной порты Крыма, его владельцы, менеджеры, капитан и команда предпочитали зарабатывать деньги, не думая о войне, оккупации, международном праве, гуманитарных принципах и многих других вещах. Эти странные для меня люди, привычно отодвигающие главное в угоду банальной наживе, получили по заслугам.
Теперь решением украинского суда судно и груз (сода, стоимость 18.5 млн гривен) конфискованы в доход нашего государства, к криминальной ответственности будут привлечены капитан и молдавский бизнесмен, представляющий компанию-собственника груза.
Все это произошло впервые, это первый такой существенный результат нашего государства, тут есть вклад многих людей, которых я хочу с этим поздравить.
Далі буде ;)

My Webpage

Малиновський райсуд Одеси розглянув адміністративний протокол про порушення митних правил іноземним судном Sky Moon, складений Одеською митницею за ініціативою Військової прокуратури Південного регіону України.

Суд ухвалив постанову про конфіскацію судна та конфіскацію предмета контрабанди вартістю понад 18 млн грн, повідомляє прес-служба Військової прокуратури Південного регіону України.

"Малиновський райсуд Одеси розглянув 15 березня адміністративний протокол про порушення митних правил... капітаном танзанійського судна Sky Moon і визнав його винним у переміщенні поза українським митним контролем з території АР Крим понад 3 тисяч тон технічної соди. Суд постановив конфіскувати предмет контрабанди вартістю майже 18 мільйонів 427 тисяч гривень в дохід держави, а також конфіскувати транспортний засіб, який використано для вчинення правопорушення - морське судно Sky Moon", - зазначили у Військовій прокуратурі.

Крім того, "притягнуті до кримінальної відповідальності й постануть перед українським судом згаданий капітан судна, а також один із засновників компанії-вантажовласника - громадянин Молдови. Наразі вирішується питання про притягнення до відповідальності представника судновласника – громадянина Румунії, який організував вчинення цього злочину".

У Військовій прокуратурі також уточнили, що "про результати розслідування буде офіційно поінформувана влада Чехії, на території якої зареєстровано юридичну особу, що порушила європейській санкції щодо заборони торгівлі зі структурами на тимчасово окупованій території АР Крим".

"До речі, це найбільша товарна партія за історію українських правоохоронних органів, яка конфіскована судом за порушення митних правил", - додали у прокуратурі. Зазначається також, що вперше в історії України суд ухвалив рішення і про конфіскацію морського судна.

Як повідомлялося, обвинувальний акт стосовно заарештованого капітана судна Sky Moon, який здійснював заходи до закритих портів Криму і був затриманий у грудні 2016 року у внутрішніх водах української частини Дунаю, розгляне найближчим часом Апеляційний суд міста Києва. Діючи за попередньою змовою з представником судновласника, відправниками та одержувачами вантажів, капітан судна, що є сирійцем за походженням, забезпечував протягом 2016 року 8 разів заходи морського судна Sky Moon у закриті кримські порти Керчі, Феодосії, Севастополя.

Судно Sky Moon переміщувало з Криму до Туреччини та Молдови металобрухт, кальциновану і технічну соду, насіння льону, достовірно знаючи про тимчасове закриття для судноплавства морських портів на тимчасово окупованій території України та вжиття міжнародною спільнотою санкцій щодо Російської Федерації у зв’язку з окупацією території АР Крим, діючи на порушення наведених вимог міжнародного права та законодавства України.

Крім того, капітан склав і видав завідомо неправдивий офіційний документ – коносамент – про нібито завантаження на судно вантажу у російському порту Темрюк, аби приховати вчинення злочину в листопаді 2016 року.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх