,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЗАЯВА У ЗВ'ЯЗКУ З РОЗГОНОМ БЛОКАДИ ДЛНР
0
Влада вкотре проявила солідарність із російсько-терористичними силами. У час, коли кращі сини нації гинуть на фронті Донбасу, для влади важливою є торгівля з колаборантським утворенням ДЛНР, а також із самим зовнішнім окупантом - РФ. Ким, як не окупантом внутрішнім, є влада в нашій країні?

Від моменту початку блокування торгівельних потоків з ДЛНР, влада почала інформаційну війну проти блокадників замість пошуку вугіллю-антрациту альтернатив, яких, за повідомленнями експертів, чимало. Тиск влади на блокадників завершився 13 березня цинічним силовим розгоном патріотичної акції! Вчинком, гідним у військовий час страти всієї державної псевдоеліти.

Ми наголошуємо на тому, що влада Порошенка НЕ МАЄ іншого виходу, крім шляху до миру через Перемогу! У суспільстві є надто потужним запит на національно-визвольний курс, щоб надалі працювати в іншому руслі. Або звільнення захоплених земель, або справедливо розгнівана громадськість змете режим.

У зв'язку з останніми подіями, Провід НВР "Правий сектор" бачить можливими тільки наступні кроки виходу із ситуації, що склалася:

1. Необхідно терміново відпустити всіх заарештованих блокадників!

2. Раз і назавжди припинити не лише силову, а й будь-яку іншу протидію блокуванню ДЛНР. Якщо влада торгашів не обрубує взаємовигідні схеми за участі ворога, активна патріотична громадськість це робитиме. Інакше бути не може.

3. Верховна рада має невідкладно ухвалити закон про окуповані території. Визнання очевидних речей - справа здорового глузду.

4. Негайна заборона торгівлі з окупованими територіями. Не потребує пояснення самоочевидний факт, що неможлива одночасна торгівля і війна з ворогом, якими б красивими виправданнями чиновники не обрамлювали це принизливе явище!

5. Врешті-решт звільнити з МВС Арсена Авакова, як сутнісно кровожерливого начальника силового відомства, та його прихвостня В'ячеслава Амброськіна.

Будь-яка інша поведінка влади зустріне жорсткий опір.

Провід Національно-визвольного руху "#Правий_сектор"

http://pravyysektor.info/…/zayava-u-zvyazku-z-rozgonom-blok…

#блокадаОРДЛО #ДУК #ПравийсекторMy Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх