,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Проти блокувальників на Донбасі вивели БТРи, є багато поранених – Парасюк
0
Активісти кажуть, що СБУ взяла штурмом редут у Кривому Торці

Активістів-блокувальників на Донбасі спробували розігнати. Проти них вивели БТРи. Про це у себе на сторінці у Facebook повідомив народний депутат, який підтримує блокаду, Володимир Парасюк.

«Сильно побили наших хлопців! Штурм відбувався із застосуванням БТРів і вогнипальної зброї. Було заглушено мобільний зв'язок», – написав він.

Багато поранених.

Володимир Парасюк
около часа назад

РЕПОСТ!

Сильно побили наших хлопців! Штурм відбувався із застуванням БТРів і вогнипальної зброї. Був заглушений мобільний зв'язок.

Багато поранених. … Еще
Штаб блокади торгівлі з окупантами
Сообщества · Нравится 29 262 пользователям
· 1 ч ·

Інформація про силовий розгін підтвердилася. Зараз Редут на Кривому Торці захоплений силами т. зв. СБУ і т. зв. "спецпідрозділом поліції Корд". Штаб вживає заходів для оборони інших Редутів і визволення незаконно заарештованих.


У свою чергу Штаб блокади торгівлі з окупантами повідомляє: «редут у Кривому Торці захоплено силами т.зв. СБУ і т.зв. спецпідрозділом поліції КОРД. Штаб вживає заходів для оборони інших редутів і визволення незаконно заарештованих».

Ще один народний депутат, який підтримує блокаду, Семен Семенченко, наводить подробиці: «Приїхали на БТР, озброєні автоматичною зброєю і почали розповідати, що шукають ДРГ і проводять спецоперацію з боротьби з терористами. Перевірили у всіх документи. Потім спробували вилучити офіційно зареєстровану зброю. Хлопці не дали. Потім з редутом зник зв'язок. За годину один з учасників блокади додзвонився до Штабу блокади торгівлі з окупантами у Білій Церкві. За його словами, було силове затримання, хлопців сильно побили, у багатьох розбиті голови».

Семен Семенченко
1 ч ·

Апдейт: На жаль інформація підтвердилася

Це терміново. Мені передзвонили зі Штабу Блокади і повідомили ситуацію на одному з Редутів - "16 добровольчого" у Кривому Торці. З Редутом зник зв'язок, однак за інформацією переданої з Штабу, з ранку там обьявилась якась спецгрупа СБУ під командуванням якогось майора Остафчук. Приїхали на БТР, озброєні автоматичною зброєю і почали розповідати що шукають ДРГ і проводять спецоперацію по боротьбі з терористами. Перевірили у всіх документи. Потім спробували вилучити офіційно зареєстровану зброю. Хлопці не дали. Потім з Редутом зник зв'язок. Через годину один з учасників Блокади додзвонився до Штаб блокади торгівлі з окупантами у Білій Церкві. За його словами було силове затримання, хлопці сильно побили, у багатьох розбиті голови. Особливо сильно били тих хто назвався учасниками АТО. Зараз, за його словами, всі заарештовані і знаходяться у відділенні поліції Торецька. Хлопці на інших Редутах приготувалися до бою. Резерви Штабу пішли у "сіру зону". Я їду перевіряти отриману інформацію. Зв'язку з Редутом досі немає. На всіх блокпостах перевертають машини догори дном, не пускають людей. Як все з'ясується - вийду на зв'язок


За словами нардепа, особливо сильно били тих, хто назвався учасниками АТО. Зараз усі заарештовані і перебувають у відділенні поліції Торецька. «Хлопці на інших редутах приготувалися до бою. Резерви штабу пішли у «сіру зону». Я їду перевіряти отриману інформацію. Зв'язку з редутом досі немає. На всіх блокпостах перевертають машини догори дном, не пускають людей», – додав Семенченко.My Webpage-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх