,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Віват совок, віват!
  • 5 марта 2017 |
  • 21:03 |
  • YoGik |
  • Просмотров: 482
  • |
  • Комментарии: 14
  • |
+1
Що таке совок? Це не планова економіка – її відзнаки в тій чи іншій мірі присутні в багатьох країнах світу. Це не возведенні в культ філософські просторікування Маркса та Енгельса. Це навіть не пам’ятник Леніну на центральній площі будь-якого населеного пункту. Це – коли ідеологічні догми починають подавляти здоровий глузд. Коли реальність для людини стає не та, яку можна помацати – а та, яку будують слова певного носія ідеології. Коли маси людей займаються самокатуванням твердо віруючи, що це не чергова нагода збагатитися лікарям та фармацевтам – це шлях до вищого світу.

Транспортна блокада окупованих територій імені фракції «Самопоміч» і примкнувшего до неї нардеп-автоматника Парасюка може святкувати перший грандіозний успіх. Главарі терористів ДиРи (читай – їхні російські куратори) заявили про націоналізацію підприємств, що належали українським власникам на окупованих теренах. Зроблено все це під нечувано гарними гаслами – «не торувати з окупантами».

Теза ця возведена в стан догми і її прихильники ніяких заперечень просто не чують. «Хіба у Другу Світову війну хтось торгував з Нацистської Німеччиною?» - ревуть вони. Факти, що не торгував з нацистами Радянський союз – йому запропонувати не було чого, але водночас радянський Внешторг скуповував в Швеції всі німецькі товари, які тільки становили цінність (не тільки Внешторг – Швеція озолотилася на подібних оборудках) – ці доводи ніхто не чує. Як не чує й доводів, що в Другу Світову війну не існувало радіокерованих ракет, засобів радіоелектронної розвідки, БПЛА, Фейсбука, інформаційних військ та «війни на ефект». Не було гібридної війни. Друга Світова – інша епоха, так само як і Наполеонівські війни, або похід Сагайдачного на Стамбул.

«Хіба таке видано, аби торгувати з тим, з ким воюєш?» Видано. Ще й як видано. Кримські татари на Україну на початку 17-го ст. наїздили ледь не кожен рік – чумацька торгівля з Кримом від того жодного разу не зупинилася. Чому власне ми беремо за основу історію 20-го ст., а не 17-го? Чим епоха козацької України для нас гірша за епоху совка?

Питати все це у адептів «секти блокади» - безглуздо. Вони – не чують.

От як в їхньому світосприйнятті виглядає перемога.

Главарі терористів ДиРи наголосили про «націоналізацію» приблизно 40 підприємств, що належали українським власникам – бо ті відмовилися здійснювати «реєстрацію» у терористів і платити терористам податки. Силилися вони зробити це давно. Але щоразу на перешкоді таким намірам стояла Європа, для якої право приватної власності – непохитна цінність. Тепер Європа у розпачі, Москва наводить карколомний аргумент – економіка окупованих теренів заблокована, людям треба виживати. Мовляв – крок вимушений. Цінність приватної власності, пішла врозріз постулату про зверхність інтересів людини. Європейська цінність наскочила на європейську цінність.

Європа в ступорі. Європа мовчить. Москві іншого й не треба.

Що означає та «націоналізація»? Україна в один удар позбулася 32 000 000 000 гривень надходжень до бюджету щороку. Мені чхати, отримає чи не отримає тепер ці гроші Росія – мені важить що їх НЕ отримає Україна.

Раніше чимала кількість людей на окупованих територіях економічно залежали від України – вони отримували зарплатні на українські картки, вони працювали в режимі роботи українських банків, вони святкували українські свята, вони виїздили до України отримувати зарплатні (на окупованих теренах нема банкоматів), вони витрачали свої гроші в українських магазинах, збагачуючи не тільки їхніх власників, ай бюджет України (через ПДВ). Відтепер – всьому край. Тепер їм доведеться шукати інші засоби для існування, або – працювати на російських власників і святкувати їхні свята.

Банди терористів ДиРи на пустому місці здобудуть чимале поповнення. А куди подітися людині, яка працювала на заводі, якій в Україну їхати нема до кого і яка мусить якось годувати сім’ю? Я вітаю наших вояків – тепер полонені сепари їм неодноразово горлатимуть: «Я не хотів воювати – я на заводі працював! Але ж ви нас відрізали – де мені було податися?» Правда гарно?

Перші ластівки вже прилетіли, Коксохімічні заводи Макіївки вже стають на консервацію – читайте приречені. Не сумнівайтеся – їх розкрадуть протягом кількох місяців. Я пам’ятаю як відновлювали Запоріжжі законсервований титаномагнієвий комбінат – можна оточити весь завод охороною, але хто врятує його від охорони? Куди подадуться працівники заводів?

Солдати і офіцер вітаю, якщо невдовзі ви відчуєте явне побільшення на фронті «гарматного м’яса» - це воно. Ніж аби ці люди працювали на наповнення бюджету України, хай гинуть від українських куль – правда так краще?

Але не переймайтеся. Все це для адептів «світків блокади» - не проблема. Це – успіх! Вони смалять далі, нардеп Гришин-Семенченко вже пропонує націоналізувати весь російський бізнес, що є в Україні. Те, скільки судових позовів викотять Україні за ці діяння в міжнародних судах, нардепа Гришина-Семенченка не цікавить – не він же в судах інтереси країни відстоюватиме?! Поки нардеп Гришин-Семенченко – не влада, чим гірше – тим краще, «свідки блокади» з’їдять усе.

Совок не думає – він вірує.

Існує простий маркер відрізнення совка від несовка – ставлення до результатів Другої Світової війни. Несовок розуміє, що Другу Світову виграли Сполучені Штати Америки – вони за результатами війни стали світовими лідерами на тлі пошматованої Європи і переораного війною СССР. Совок переконаний – Другу Світову виграв СССР, бо найбільше витратив крові, техніки, ресурсів… Знову таки – штурм Берліна, червоний прапор над Рейхстагом!..

Несовок оцінює результати війни по співвідношенню шкоди/вигоди для своєї країни. Совок – про мірі гарності пози, яку зайняла країна за результатами війни. Вся раїна в руїнах. Вибиті кілька поколінь мужиків від 16 до 30 років. В цілих районах на село повне баб – по парі мужиків-інвалідів. Країна в злиднях, на тлі яких примус – добробут, а велосипед – розкіш. Проте – наш солдат з червоним прапором на куполі Рейхстагу! Гарно? Де там тим тупим американцям, з їхніми твістами та шкіряними черевиками?!

От саме це – справжній ідеал «свідків блокади». Совок… І не треба ховатися за портрети Бандери та Шухевича, генерал Шухевич таким «блокувальникам» раду давав швидко і дуже ефективно – нинішнім би сильно не сподобалося.

Можна довго просторікувати про Європу, про європейські цінності, про права людей… Але якщо в душі – совок, він обов’язково вилізе. Саме в таки моменти – вилізе.

Він задушить логіку і кине шукати не вигоди, а пози, яка гарніше.

Шукатиме не багатої країни, що виходить з війни з найменшими можливими втратами – а прапорів над Рейхстагом.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх