,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Безславний кінець президента. Або цугцванг Порошенка
+2
Акція непокори діючій владі, яка розпочалась наприкінці 2016 року з блокування ОРДЛО ветеранами війни з Росією (яку вороги України зрадницьки називають АТО) і є початком третього Майдану, що скоро призведе до безславного та ганебного кінця правління п'ятого президента України. І швидше за все сам Порошенко та його оточення ще будуть заздрити долі президента №4 - Януковича, бо "талановитий учень" перевершив свого вчителя майже у всьому!

Нагадаю, що метою блокування було звільнення полонених, що знаходяться на територіях ОРДЛО або, можливо, Росії. Спочатку був ультиматум, а після його невиконання люди слова - ветерани - оголосили про початок фактичної блокади.

Цілком очевидно, що влада вже не може контролювати цей процес і це стало наочним одразу після невдалої спроби розгону непокірних силами спецпідрозділів поліції та тітушок. В процесі блокування почали спливати на поверхню такі факти мегакорупції на крові українців, що поруч з ними побиття студентів в 2013 - це квіточки. Українці і тоді і зараз вже не пробачать діючій владі безладу, безперспективності та корупції, до яких додались війна та нечуване зубожіння населення на фоні безкінечної розкоші суддів, прокурорів, народних депутатів і вас, поки що діючий президенте!

Офшори, квітучий бізнес Рошен, торгівля на крові, повна здача України олігархії, вщент зруйнована банківська система, в якій стало 50% банків ворога, зруйнована економіка, винищення малого та середнього бізнесу, безкінечні казки про "безвіз" та ще багато чого, що тепер вже точно несумісне з можливістю подальшого перебування у владі. Україна вже цього не переживе, просто не зможе.

Це кінець, Петре Олексійовичу. І найліпше що можна порадити вам зробити в нинішній ситуації - це добровільна відмова від царства. І Верховну зРаду перед тим не забудьте розпустить! Будь - який інший хід з вашого боку лише погіршить і без того вкрай скрутне становище. Цугцванг.My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх