,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кримський сепаратист готує культурну подію в Одесі
  • 20 июля 2015 |
  • 14:07 |
  • Daily |
  • Просмотров: 3553
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
+1
Наприкінці серпня Одеса готується зустріти музично-спортивний фестиваль Z-Games. Цей фестваль є правонаступником усім відомого музичного фестивалю КаZантип, що раніше проходив у Поповці в Криму.

Як відомо, Республіка Z окрім музики, славилася своєю «атмосферою свободи» де вживання алкоголю, нароктиків та масові статеві зв’язки між малознайомими людьми вважалися нормою та не викликали питань ні у участинків фестивалю, ні у правоохоронних органів та влади Криму ще при Януковичі.


Кримський сепаратист готує культурну подію в ОдесіЗа рахунок великого попиту серед гостей фестивалю на різного роду нарокотичні засоби, КаZантип приносив великий заробіток як організаторам, так і кримським чиновникам, які за чималі хабарі «закривали» очі на безлад та безчинства, що відбувалися у Республіці Z.

Щоб нівелювати славу наркоманського фестивалю, яка з кожним роком викликала все більше негативу та осудження у місцевого населення Криму, організатори прийняли рішення про зміну назви фестивалю на Z-Games та «заміну» філософії заходу із акцентом на спортивну складову.

Кримський сепаратист готує культурну подію в Одесі


Після захоплення Криму Росією, перспективи Z-Games стали туманні. Кістяк фестивалю традиційно становили громадяни України, які тепер масово відмовляються їздити у Крим. Втрата основної цільової аудиторії і стала причиною рішення власника фестивалю перенесення його в Одесу. Рекламні афіші заходу обіцяють море розваг, спортивних змагань і цікаву музичну програму протягом 4 днів.

Навіть не зважаючи на невисокі ціни на вхід, власник фестивалю зможе непогано заробити на українцях, адже навряд чи він відмовиться від таких звичних для нього способів заробляння грошей як масове розповсюдження алкоголю та нароктиків.

Співвласником фестивалю Z-Games виступає скандальний чиновник з Криму, який підтримав анексію півострова Росією і пропагує російську культуру. Андрій Володимирович Філонов, призначений головою адміністрації Євпаторії (після провалу на виборах мера міста), і за сумісництвом радником Глави Республіки Крим з туризму та курортів, раніше засуджений за розкрадання державного майна.

Кримський сепаратист готує культурну подію в Одесі


З моменту анексії Криму Андрій Філонов, перебуває у розшуку як сепаратист та посібник російських окупантів. Тож очевидно, що особисто з’явитися у Одесі на своєму фестивалі він не зможе. Однак, чи це стане на заваді проведенню гучного фестивалю Z-Games з очевидним російським слідом?

Виникає абсолютно логічне питання – а яку саме культуру пропагуватиме цей захід в українському місті Одесі? І чому зароблені на проведенні фестивалю чималі кошти потраплять до кишені людини, яка підтримує Росію, усіляко сприяє поширенню російських цінностей у Криму, про що свідчать його багаточисельні виступи у засобах масової інформації?

Відповідь на це питання мусять надати правоохоронні органи та культурні відомства, які дозволили кримському сепаратисту заробити на українських поціновувачах спорту та музики у Одесі.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх