,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росіяни, що потрапили в оточення під Дебальцевим, думають здатися в полон
-5
«Сектор «С». Ситуація довкола траси Артемівськ – Дебальцеве. Загальний нарис, записаний зі слів «туристів», про «оперативне оточення» Дебальцевого. У селищах Логвинове та Нижнє Лозове, а також на оточуючих населенні пункти висотах, більше тижня тому міцно укріпились окупанти регулярних військ РФ із 25-го окремого полку спецназу. Великі запаси БК, а також важкого стрілецького озброєння, говорять лише про одне – зброю туди закидали тривалий час, - пише журналіст. — Завдання у заблудших синів свого отєчєства було просте – перекрити і замінувати дорогу, на підходах до Логвиного гасити усе підряд і … чекати впродовж доби підходу основних сил.

Прорватися окупанти мали через Нижнє Лозове, яке тижнем раніше успішно розвідала група тієї ж 25-ки (чому там наперед не розквартирували «Донбас» — питання на засипку). Таким чином, утворивши апендицит до траси, кільце замкнули б, отримавши підтримку із Калинівки. Дорога там одна. Полем, та ще й поміж двох вогнів, не пройти. Саме з цим і пов’язана теперішня складність в одну мить вибити окупантів із селища, а також із навколишніх висот. Але сталося несподіване.

В нашому ГШ прорахували цей маневр, тому усі спроби прорубати реальне вікно до Логвиного, зазнали катастрофи. «Смерчі» і «Піони» вичистили всю ударну групу. Після артудару наші війська оточили район Логвине – Нижнє Лозове і закрили доступ у Дебальцевський карман з північного-сходу, перекривши дорогу на Санжаровку.

«Окупантам варто б запропонувати здати зброю і вийти із піднятими руками, пообіцяти суп і теплий зіндан. Але немає бажання займатись доброчинністю. Вони смертники. І вони це самі прекрасно знають. Вони виходять в ефір двічі на день і просять підмоги. Їх чують. Їм обіцяють. Але реально може допомогти тільки авіаудар. І вони чекають. І шантажують командирів здачею у полон, — пише він. — Раз на годину-дві, по новим розвіданим позиціям кацапського спецназу, стріляє наша арта. Вони ховаються у підвали і ше поки вилазять і стріляють з вікон уцілілих будинків. На кількох важливих висотах окупантів вже знищили. Повільно, але впевнено, один за одним, загарбники ідуть в пекло».

«Ворожі ДРГ продовжують ходити за лінію розмежування. Ландшафт цьому сприяє. І зробити там контрольно-слідову смугу з колючкою — неможливо. Наша розвідка активно виявляє таких кочівників і знищує. Чергова перемога у великій війні, над могутнім ворогом. Ніколи не панікуйте. Паніка шкодить вашому здоров’ю і життю наших бійців», -написав Дворянчук.Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх