,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росіяни встановили системи "Град" за 200 метрів від кордону з Харківською областю, - РНБО
-3
Про це на брифінгу сказав речник інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко.

За його словами, що установка розташована в 200 метрах від українського кордону і знаходиться в похідному стані, тобто готова до використання за призначенням.

Крім того, зафіксовано, що на відстані 200 м від українського кордону в Луганській області, навпроти населеного пункту Петрівка, в повній бойовій готовності перебуває колона з, приблизно, 40 російських військових і трьох бронетранспортерів.

Також, за словами Лисенка, російські військові розгорнули два вузла зв'язку в Курській області на кордоні з Україною. При цьому він зазначив, що в місто Суджа Курської області триває перекидання російських військ. Зокрема, вчора туди прибули військові частини з Забайкальського і Далекосхідного військових округів.

"Крім того, в Суджанська районі відзначається розгортання двох вузлів зв'язку та очікується завезення апаратури засекреченого зв'язку", - сказав спікер РНБО.

Додамо, що раніше спікер РНБО повідомляв, що Росія продовжує постачати важке озброєння бойовикам, зокрема, в Донецькій області виявлені сліди завезення з Росії в Україну 14 установок "Град".

Сьогодні секретар РНБО Андрій Парубій заявив, що на кордонах з Україною включаючи північ, схід, південь і Крим знаходиться близько 41 тис військовослужбовців Росії.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх