,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Федералізація» чи «Феодалізація»? Пан Я.Я. Каспрук вважає, що «Феодалізація»!
  • 26 марта 2014 |
  • 17:03 |
  • August |
  • Просмотров: 743
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
-1
Згідно наукового історичного визначення феодал – власник землі, який збирав податки з населення, яке проживало на належній йому землі мав право суду над цим населенням. Також, він міг (та мав право) воювати з іншими феодалами.

А тепер давайте подивимось на нашого ясновельможного пана Я.Я. Каспрука, який володіє землею (незаконно, доречи), має свій власний суд, за допомогою якого він судить тих, хто посмів заперечити проти його волі, наприклад проти надмірної дані, яку він збирає з людей. Чим не феодал?

Про взаємовідносини між простими прикарпатцями та Я.Я. Каспруком можна прочитати тутИсточник

Як пан Я.Я. Каспрук став феодалом? Рецепт наступний. Спочатку треба вступити до рядів КПРС, а з часом перейти до Партії Регіонів України. Якщо ти вдало зробив собі кар’єру у цих структурах, то тобі гарантовано місце у феодальній ієрархії. Справа в тому, що велика частина земель, якими він володіє перейшло йому у власність від оборонного заводу який колись називався «Позитрон» а тепер це АТВТ «Родон». Пан Каспрук в свій час був директором даного підприємства. Згодом приватизувавши його, він перевів ці землі у власність ТОВ «Х-Аванс», засновником якого є його дружина. Те, що колись на даній землі встановлено більше ніж 1700 гаражів йому просто плювати. Дану земельну ділянку розміром 6 га можна забудувати багатоповерховими будинками, а за допомогою феодальних судів примусити людей залишити своє майно. Спочатку він встановив кожному власнику гаражів місячну плату яка становить мінімум 200 грн./міс. Для довідки: у Івано-Франківську максимальна плата за кооперативний гараж становить 36 грн./міс. Однак, люди не змирились з такою наглістю та почали судитись. Тоді пан Каспрук застосував другий спосіб, який є набагато ефективніший – скасувати право власності, яке набув власник гаражу. Якщо ти маєш власний суд, то це зробити не важко.

Про те як ясновельможний пан судить за допомогою своїх феодальних судів, які скоро будуть ухвалювати рішення іменем Я.Я. Каспрука можна дізнаватись тут Источник

В судах люди просили (яка наглість!) лише визнати своє природне право користуватись даною землею, оскільки на ній розташовані належні їм гаражі. Однак, Львівський Феодальний апеляційний господарський суд відмовив у захисті такого права. Ніхто на власність пана Каспрука не зазіхає. Законом передбачено, що в особа яка набула право власності на нерухоме майно, набуває право користування земельною ділянкою на якій дане майно заходиться. Це по закону, це просто логічно, адже не може споруда (гараж, будинок, тощо) висіти у повітрі.

Проте, як суд у Львові «захистив» права людей можна почитати тут.Источник

Земля. Феодал без землі – не феодал. Землі наш регіональний феодал має близько 6 га. Це лише в межах м. Івано-Франківська. Для тих, хто не в курсі Івано-Франківськ невелике місто. Як за площею, так і за населенням. Його площа 119, 73 кв. км. А кількість населення станом на 1 квітня 2013р. становить 244 207 чоловік. Якщо спів ставити кількість населення, розміри території міста та об'єм земель належних панові Каспруку то можна прийти до висновку, що він самий справжній феодал. Розквіт подібних феодальних князьків прийшовся на правління Віктора Януковича. Хотілось би вірити, що при новій Україні для таких осіб як Каспрук, почнуться невеселі часи, але з огляду на останні судові рішення все-таки приходиш до зворотного висновку.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх