,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Срочно и официально: результаты переговоров у Президента
  • 27 января 2014 |
  • 10:01 |
  • YoGik |
  • Просмотров: 3704
  • |
  • Комментарии: 86
  • |
-20
"Президент Украины предложил должность премьер-министра Арсению Петровичу Яценюку. В случае согласия последнего занять пост премьер-министра, президентом Украины будет принято решение об отставке правительства", - цитирует Лукаш пресс-служба главы государства в субботу.

По словам министра, лидеру фракции "УДАР" Виталию Кличко была предложена должность вице-премьера по гуманитарным вопросам.

Встреча президента Украины Виктора Януковича с лидерами оппозиции Виталием Кличко, Арсением Яценюком и Олегом Тягнибоком продолжалась более трех часов.

В переговорах также принимали участие глава администрации президента Андрей Клюев, его первый заместитель Андрей Портнов и министр юстиции Елена Лукаш.

Пока нет комментариев итогов встречи со стороны представителей оппозиции.

My Webpage

- Завершився більш ніж тригодинний третій етап переговорів, у якому від опозиції


взяли участь Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, Віталій Кличко. Переговори проходили на тлі того, що з боку опозиції домовленості про перемир'я були порушені. Під час обговорення процесу врегулювання ситуації було констатовано мирний характер дій влади і правоохоронних органів та готовність до пошуку спільних рішень. Також було зазначено необхідність невідкладного звільнення незаконно захоплених приміщень місцевих органів влади та припинення радикальних дій. Було відзначено важливість спільної праці в законодавчій та переговорній площині. Як і під час минулих зустрічей, лідери опозиції, які взяли на себе відповідальність за розширення Майдану, не змогли пояснити, як вони особисто збираються контролювати ескалацію насильства в державі та хто відповість за наслідки закликів до мітингувальників використовувати зброю під час мирних акцій.

Водночас за результатами переговорів сторонами було вирішено. Перше. На пропозицію лідерів опозиції щодо звільнення вже затриманих осіб Глава держави запропонував Генеральному прокурору України вийти з пропозицією до судових органів про зміни запобіжного заходу, не пов'язані з попереднім ув'язненням. Для забезпечення цієї пропозиції лідерів опозиції Генеральний прокурор і Міністр внутрішніх справ уже зробили свої заяви, якими запропонували, власне, зробити те ж саме. У зв'язку з цим, лідери опозиції мають негайно забезпечити повний відхід людей з вулиці Грушевського і припинення будь-яких протиправних дій.

Наступна пропозиція від опозиції полягала у прийнятті закону про амністію, яким звільнити від відповідальності всіх учасників протестних акцій за весь період політичної кризи. У зв’язку з цим, Президент України погодився на цю пропозицію, і ми вважаємо, що можна було б піти і підтримати фракціями більшості це рішення за умови повного звільнення всіх захоплених приміщень в усіх куточках нашої країни, у тому числі на Майдані Незалежності.

Наступна пропозиція опозиції полягала в тому, щоб погодити політичне рішення щодо повернення української Конституції від 2004 року. Сторони обговорили питання, пов’язані з технічною реалізацією цього рішення. У зв’язку з тим, що один з лідерів, Олег Ярославович Тягнибок, має свої пропозиції щодо змін до Конституції та інші лідери мають свої пропозиції, ми визначили, що ми можемо спільно створити групу і попросити попрацювати або над змінами Конституції через спосіб прийняття в парламенті, або через механізм Всеукраїнського референдуму. Лідери опозиції зазначили, що механізм Всеукраїнського референдуму, зазначений в законі про референдум, є таким, що підлягає можливим змінам. Наша сторона погодилась на співпрацю в цьому питанні: на створення робочої групи, щодо того, щоб змінити законодавство про референдум і запропонувати, можливо, через такий механізм зміни до української Конституції.

Наступне. Сторони обговорили можливі зміни до законів, ухвалених 16 січня 2014 року. Ми виходимо з того, що готові внести зміни до цих законів і будемо працювати спільно з нашими політичними опонентами над досягненням компромісу по цих законах і внесенням змін до тих законів, щодо яких ми знайдемо політичний консенсус.

Наступним питанням була пропозиція наших опонентів щодо компромісу формування нового складу Центральної виборчої комісії. Сторони досягли згоди щодо формування Центральної виборчої комісії на пропорційній основі згідно з тими пропорціями розміру парламентських фракцій, які сьогодні є в парламенті. Також сторони домовились про те, що площі та вулиці міста Києва будуть поступово звільнені як протестувальниками, так і правоохоронцями.

Міністр юстиції України Олена Лукаш:

- Задля забезпечення широкого громадського діалогу Президентом України викликано на публічні дебати Віталія Кличка, на які той надав свою згоду. Також Президентом України запропоновано посаду Прем’єр-міністра України Арсенію Петровичу Яценюку. У разі згоди останнього зайняти пост Прем’єр-міністра України Президентом України буде прийнято рішення про відставку Уряду. Посаду Віце-прем'єра з гуманітарних питань Президентом України запропоновано Віталію Кличку. Президент України переконаний, що спільна робота разом з опозицією допоможе державі об’єднатися і провести необхідні реформи для держави і суспільства. Президент України вкотре висловив жаль з приводу всіх трагічних випадків, поранень, жертв конфліктів останніх днів та наголосив на неприпустимості насильства. Ми засуджуємо всі радикальні сценарії та їхні наслідки. Переговори будуть продовжуватися за домовленістю сторін.

My WebpageОппозиция не принимает предложения Януковича


Оппозиция не принимает условия, выдвинутые президентом Виктором Януковичем в ходе переговоров 25 января.

Об этом заявил лидер УДАРа Виталий Кличко со сцены на Майдане Независимости.

«На наше требование отменить „диктаторские законы“ Янукович ответил лишь предложением внести изменения в них. Наша четкая позиция — отменить эти законы и точка! Наши требования -проведение президентских выборов в этом году. И мы не отступаем. Мы держим наши позиции на Майдане и в регионах.Экстремистов здесь нет! Мы мирные люди, которые отстаивают свои права и свои требования», — заявил Кличко.

«Переговоры продолжаются и мы не поддаемся на какие провокации», — добавил лидер УДАРа.

Вместе с тем, как стало известно Украинской правде, лидеры оппозиции не приняли предложения Виктора Януковича, которое касалось должностей в Кабинете министров.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх