,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В.Медведчук: Україну намагаються перетворити на полігон для вирощування ГМ-культур
  • 4 декабря 2013 |
  • 13:12 |
  • нах... |
  • Просмотров: 728
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
+2
У той час як європейські країни відмовляються від виробництва генно-модифікованої продукції на своїй території, Україну намагаються перетворити на полігон для вирощування ГМ-культур. Про це у своєму блозі написав лідер Громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук, повідомляє УНН.

“У той час як європейські країни відмовляються від виробництва генно-модифікованої продукції на своїй території, Україну намагаються перетворити на полігон для вирощування ГМ-культур. Міністерство агрополітики України вже підготувало зміни до закону про біобезпеку, які дозволять вирощувати сою з ГМ-насіння. Так що поки одні стоять на майданах, а інші, розваливши економіку, намагаються її реанімувати, засіки батьківщини можуть наповнитися генно-модифікованим продуктами.

Україна є виробником високоякісної органічної продукції та великим гравцем на світовому ринку продовольства. Це невигідно в першу чергу США і Євросоюзу, які розглядають нашу країну виключно як аграрний придаток, регіон сировинної економки.

Як тільки зайшла мова про можливу асоціацію України з ЄС, відразу ж активізувалися лобісти розвитку трансгенного виробництва в Україні: аграрні гіганти стали готувати грунт для просування свого бізнесу в нашій країні — в першу чергу шляхом поставок культур з ГМ-насіння. Невипадково головою правління Насіннєвий асоціації України на 2013-2014 роки обрали директора компанії Monsanto — світового лідера з виробництва ГМ-насіння і найактивнішого лобіста поширення трансгенних технологій. Активізувався в Україні і один з найбільших виробників ГМ-продукції — американська компанія DuPont, яка навіть запустила в Полтавській області завод з виробництва насіння і добрив.

У багатьох країнах світу введені серйозні обмеження на вирощування і розповсюдження генно-модифікованих культур; населення США і Європи все частіше виступає проти виробництва таких продуктів. Створено понад 1300 зон, вільних від ГМО. Повністю від виробництва ГМО відмовилися Австрія, Німеччина, Франція, Греція, Польща, Болгарія, Люксембург, Угорщина. У Чорногорії планується створити території, де буде вирощуватися тільки органічна продукція. Де ж тепер ставити досліди з генної інженерії, вирощувати генно-модифіковані культури, як не в Україні?

Для Заходу зробити нашу країну полігоном для виробництва ГМ-продукції надвигідно — прибуток поллється рікою в кишені транснаціональних корпорацій. Вигідно це і українським чиновникам, які готові принести в жертву українські чорноземи і здоров’я нації в ім’я власного збагачення.

Тому під шумок евромайданов і продавлюються антинародні рішення, щоб народ, не дай Боже, не обурився , що його збираються пригощати трансгенної отрутою. Нехай краще “мріє” євроінтегруватись. А коли одумається — буде вже пізно...", — написав В.Медведчук.


http://www.unn.com.ua/uk/news/1280041-v-medvedchuk-ukrayinu-namagayutsya-peretvoriti-na-poligon-dlya-viroschuvannya-gm-kultur

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх