,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Майже 50% росіян вважають, що Україна має бути незалежною
-12
Україна поступово віддаляється від Росії й зближається з Євросоюзом і США, вважають у російському суспільстві.
У тому, що позиції Росії й України поступово розходяться, впевнені 40% опитаних громадян, повідомили у вівторок соціологи " Левада-Центру", передає Інтерфакс.
При цьому впевненість росіян у поступовому віддаленні Києва від Москви з часом зміцнюється: в 2011 році таку точку зору розділяли 21% респондентів, в 2012 році - 32%.
Кожен третій опитаний (32%) стверджує, що Україна не віддаляється й не зближається, а лавірує між Росією й країнами Заходу (38% - в 2011 році, 36% - в 2012-м).
І тільки кожний сьомий (14%) заявляє, що Україна налаштована на зближення з Росією. Однак упевненість у цьому неухильно знижується (в 2011 році про зближення двох країн говорили 29% респондентів, в 2012 - 19%). Ще 14% росіян, не мають певної думки щодо цього питання.
Кожен другий учасник опитування (49%) хотів би бачити Україну незалежною країною, що побудувала з Росією добросусідські й взаємовигідні відносини, але третина (35%) віддала перевагу б, щоб Київ перебував під економічним і політичним контролем Москви.
Більшість росіян (55%) виступають за те, щоб кордон між країнами залишався відкритим, однак майже кожний четвертий (23%) заявляє, що кордон з Україною потрібно закрити, ввести візовий режим і митний контроль.
Невелика група громадян (16%) налаштовані радикально - вони вважають, що Росія й України повинні об'єднатися в одну державу.
При цьому, як показало опитування, більша частина жителів РФ не вважають Україну "закордоном" (61%), для них вона залишається майже "рідним домом", куди можна з'їздити у відпустку, до родичів, друзів і т.д. Разом з тим більш третини співвітчизників (37%) все-таки сприймають Україну як іноземну державу.
Примітно, що російські громадяни приблизно так само ставляться до Білорусії (34% бачать у ній "закордон", 63% - ні) і зовсім по-іншому - до Грузії (58% уважаються, що це "закордон", і тільки 36% дотримуються протилежної думки).
Опитування проводилося наприкінці жовтня за участю 1603 респондентів, що проживають в 130 населених пунктах 45 регіонів РФ.
[leech=http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/12/7001933/]My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх