,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Рейдерство у Львівському суді.
  • 3 октября 2013 |
  • 19:10 |
  • August |
  • Просмотров: 1306
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
+1
Як ви думаєте, чи можуть вас позбавити права власності та майна просто так за рішенням суду? Якщо ви навіть маєте всі передбачені законом документи на ваше майно? Чесно вклали свої гроші у набуття цього майна, виробили всі необхідні документи, а тут, раз… суд виносить рішення про те, що ваше майно поза законом, та ще зобов’язує вас знищити ваше майно, звичайно же за ваш кошт!
Запросто можуть. Особливо, якщо ваше майно стало на шляху великого бізнесу. Тут вам вже ніхто та ніщо не допоможе.
А тепер історія, як то кажуть «в натурі». Побудував чоловік гараж. Орган місцевого самоврядування – Вовчинецька сільська рада (Івано-Франківська область) згідно закону визнала за ним право власності на дане майно. Здавалось, можна спати спокійно. Та нічого подібного. Якщо твій гараж займає частку землі, на яку має апетит фірма «Х-АДВАНС» то бути біді!

Справа в тому, що згідно Закону якщо особа набула право власності на нерухоме майно, то вона автоматично набуває право користування земельною ділянкою на якій це майно знаходиться. Так пише Цивільний Кодекс України.
Для того, щоб не бути голослівним процитую статтю 377 Цивільного Кодексу України: «До особи, яка набула право власності на житловий будинок (крім багатоквартирного), будівлю або споруду, переходить право власності, право користування на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього землевласника (землекористувача)».

Власне, з метою визнання свого права користування земельною ділянкою яка знаходиться під гаражем і звернувся чоловік до суду.
Треба віддати належне Господарському суду Івано-Франківської області який виніс справедливе та законне рішення щодо даного питання (наш герой – приватний підприємець, тому спір розглядав саме господарський суд). Позов було задоволено. Право особи було захищено.

Однак, під час розгляду справи в Івано-Франківську Товариством «Х-АДВАНС» подано зустрічний позов з вимогою знести гараж на який у особи є право власності! Господарський суд в Івано-Франківську відхилив дані позовні вимоги.
Звичайно, що такий результат не влаштував Товариство «Х-АДВАНС». Тому, було подано апеляцію на вказане рішення. Апеляції на рішення господарського суду у Західному регіоні розглядає Львівський апеляційний господарський суд.

Ось тут починається фінал драми. Львівський апеляційний суд касує рішення Івано-Франківського суду, та зобов’язує чоловіка знести його гараж, за власний кошт! Хоча, законних підстав задовольняти такий позов (про знесення) не було, тому, що згідно закону зносити можна лише самочинно збудовані споруди, тобто ті, на які не має права власності. Якщо право є та зареєстровано належним чином (що має наш герой) тоді про ніяке знесення не може бути мови.
Виходить, що відтепер дякуючи славнозвісному Львівському апеляційному господарському суду, будь кого із простих громадян України можна буде легко позбавити гаражу, або навіть житлового будинку. Не дай Боже, щоб ваша оселя стала поперек інтересів «чесного бізнесу»! Даним рішенням запроваджено дуже небезпечний прецедент згідно якого громадян можна буде позбавляти їх майна, в дуже легкий спосіб – на підставі рішення суду від якого відчувається запах рейдерства.
А на завершення, хочу звернути увагу читача на дуже цікавий момент у даній справі. В якості третьої особи на судовому слуханні була залучена Вовчинецька сільська рада. Та сама рада, що визнала право власності нашого героя на збудований ним гараж. Виникає питання, чому Вовчинецька сільська рада не вступилась за громадянина право власності якого вона сам же визнала?

Пояснити це можна дуже просто, якщо уважно почитати рішення суду де зазначається хто представляє інтереси Вовчинецької сільської ради та ТОВ «Х-АДВАНС». А інтереси органу влади – сільської ради та інтереси комерційної структури – ТОВ «Х-АДВАНС» представляє одна і та сама особа!!!!

Більше того, другою особою у справі було Акціонерне товариство «Родон», директором якого є пан Ярослав Ярославович Каспрук, а власником апелянта – ТОВ «Х-АДВАНС» є теж Ярослав Ярославович Каспрук. Цікаво? Звичайно, що так.
На даний момент, наш герой шукає правди у Вищому господарському суді України.


Текст рішення суду за яким людину було позбавлено майна можна прочитати тут: My Webpage My Webpage
Отредактировал JheaD (3 октября 2013)
Причина: ссылка вставляется через тег "leech"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх