,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Чому в неволі нас було 52 мільйони, а на волі без війни і голоду стало всього 45?"
+18
У книжці "Князь тьми" ви дійшли висновку, що СРСР знищили за планом спецслужб США. Чи не надто сміливе відкриття?

— Візьміть американський журнал "Тайм" за 24 лютого 1992 року. Журналіст Карл Бернстайн робить на його сторінках висновок: іще 7 липня 1982 року в результаті зустрічі президента США Рональда Рейгана і Папи Римського Івана Павла ІІ уклали угоду про таємну кампанію, метою якої є прискорення розпаду комуністичної системи. Потім була зустріч віч-на-віч Михайла Горбачова з Папою. Про що вони говорили — досі ніхто не знає. А з Бушем-старшим вони зустрічалися на острові Мальта. Але ж Мальта має зловісну славу гніздів'я різних лицарських орденів, де й досі перебувають штаб-квартири різних таємних товариств. Чому б це?

Нібито Папа дещо жалкував про вчинене.

— Коли понтифік побачив, що внаслідок підбурюваної ним горбачовської "перебудови" до влади дорвалися негідники, він із гіркотою визнав: соціалізм — це духовна спільність, капіталізм — геть бездуховна. І тепер навіть слова Маркса звучать як докір, що ми таке допустили — адже немає злочину, на який не пішов би капіталіст заради надприбутку. Ось вам убивства Вадима Гетьмана, Євгена Щербаня, сотень директорів заводів і шахт, півсотні журналістів. На цьому полі бою полягли й доброї пам'яті наш "комісар Каттані" — офіцер СБУ і народний депутат Анатолій Єрмак, і В'ячеслав Чорновіл, і Олександр Ємець.

Ви вірили Горбачову?

— Усі вірили, хто сподівався на демократичні перетворення, були романтиками і жили під гаслом "раніше думай про Батьківщину, а потім — про себе". Мені імпонувало, як цілеспрямований, талановитий керівник, який обіцяв оновлення всіх сфер життя, ввірвався у закритий заповідник, святая святих — Політбюро. Моє покоління було з ним, коли вирішували питання: хто ж очолить партію і країну — Гришин (перший секретар Московського міськкому КПРС. — "ГПУ") чи Горбачов? За Горбачовим тоді закріпився імідж прогресивного керівника. У наші часи подібні сподівання були на Ющенка.

Але з'явилися "агенти впливу", підготовлені за океаном, і все споганили?

— Можливо, і всупереч своїй волі, але Горбачов відкрив тоді шлюзи для тих, хто з ніг на голову перевернув справжні поняття совісті, честі, гідності, вірності Батьківщині, обов'язку. Він потурав тим, хто нацьковував народ на народ, на чиїх руках кров Карабаху і Цхінвалі, Баку і Сумгаїта, Тирасполя, Шуші, Вільнюса й Оші,— всіх без винятку "гарячих точок" міжетнічних сутичок.

Якщо були агенти впливу, то мала бути і якась програма їхніх дій.

— Безсумнівно. Цю програму шеф ЦРУ Аллен Даллес сформулював як доктрину після Другої світової війни, спрямовану на одурманювання радянських людей і передовсім молоді, підміну цінностей на фальшиві. Так чи так, але ми бачимо наслідки планового "обробітку" — література, театри, кіно. Усі раптом кинулися зображувати і прославляти низькопробні людські почуття, вживлювати у свідомість культ сексу, насильства, садизму, зради — словом, усілякої аморальності. Дійшло до того, що на одному з дитячих каналів крутять рекламу алкоголю.

Можливо, варто врахувати холодну війну, під час якої могла з'явитися така програма, а СРСР замість економіки всі сили спрямував на танки і ракети й луснув?

— Урахувати можна. Але придивіться довкола — чи відбувається зараз щось інакше, аніж прописав Даллес?

Але ж без падіння СРСР не було б і незалежної України.

— Чому ви вважаєте, що без політичних посередників ми не збудували б такої держави, про яку мріяли й Пилип Орлик, і Тарас Шевченко, і Володимир Винниченко? Падіння падінням, але задумаймося тепер, чи отримав український народ хоч дещицю того, на що сподівався, чи є достаток у родинах наших громадян, чи є робота і європейський рівень зарплати, чи є безплатна медицина й освіта і взагалі перспектива у підростаючого покоління? Чому в неволі нас було 52 мільйони, а на волі без війни і голоду стало лише 45? Мимоволі виникає думка, що нас, за великим рахунком, надурили — під благородними і демократичними гаслами.

http://gazeta.ua/articles/people-newspaper/_chomu-v-nevoli-nas-bulo-52-miljoni-a-na-voli-bez-vijni-i-golodu-stalo-vsogo-45/500923

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх