,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Милицейский беспредел
0
Одну цікаву історію випало мені спостерігати у м. Івано-Франківську. Є там така собі авто гаражна стоянка по вул. Вовчинецький, 225, біля супермаркету «Метро». Побудували люди на свої зароблені важкою працею грошенята гаражі.

Все було доборе, доки не з’явились солдатики внутрішніх військ України, абревіатура «ВВ», але це не група Олега Скрипки, а молоді та здорові хлопці з пістолями! І ось якось, одного недільного ранку, вирішили дехто з власників гаражу поставити свої автівки до власних гаражів, а їх не пускають до свого майна. Вийшов солдатик до людей та каже: «Хто не заплатив гроші за гаражі, того не пустимо.» Та ніхто не намагався чинити опір працівникам міліції. Прості громадяни задали солдатикам одне-єдине запитання: «А що ви, хлопці, тут робите?». Чіткої відповіді не прозвучало. Справа в тому, що є у славному місті Івано-Франківську, така собі славна фірма «Х-АДВАНС».

По деяким відомостям, вона уклала угоду з керівництвом Івано-Франківського підрозділу внутрішніх військ угоду про «охорону» гаражної стоянки. Земля, на якій побудовані гаражі, є власністю тої самої фірми. Звичайна плата за гаражі у нашому місті складає 20-30 грн. на місяць, а тут славна фірма «Х-АДВАНС» вимагає аж 200 грн. на міс. А щоб люди не чинили «самоуправства», вирішили, так би мовити, найняти військовослужбовців внутрішніх військ для захисту своїх комерційних інтересів.

А тепер запитаємо Закон. Згідно Закону України «Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України» даний військовий підрозділ виконує свої функції згідно виключного переліку: охорона та оборона важливих державних об'єктів, об'єктів матеріально-технічного та військового забезпечення Міністерства внутрішніх справ України, супроводження спеціальних вантажів; здійснення пропускного режиму на об'єктах, що охороняються, конвоювання заарештованих і засуджених, охорона підсудних під час судового процесу, переслідування і затримання заарештованих і засуджених осіб, які втекли з-під варти,участь в охороні громадського порядку та боротьбі із злочинністю, участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об'єктах, що охороняються, охорона дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав на території України. А головним є те, що закон забороняє використання внутрішніх військ для виконання завдань, не передбачених цим Законом.

Як бачимо, в цьому законі не дозволяється використання військовослужбовців внутрішніх військ в якості гаражних сторожів. Звернення з цього приводу до прокуратури міста Івано-Франківська результатів не дало. Хоча, такому поважному органу як прокуратура, слід було вивчити дані факти, та перевірити їх на предмет корупційних та інших зловживань. Шановний, пане міністре Внутрішніх справ України! Якщо Ви можливо читаєте цей матеріал, задумайтесь над тим, що роблять Ваші підлеглі. Ми тільки чуємо про боротьбу з корупцією та зловживаннями, але реальність інша.

Отредактировал JheaD (30 января 2013)
Причина: Учись правильно оформлять новости http://newzz.in.ua/faq/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх