Как изменилась Ваша зарплата в гривнах за последние полгода?
Существенно выросла
Выросла, но не существенно
Не изменилась
Уменьшилась, но не существенно
Существенно уменьшилось
Меня сократили и теперь я ничего не получаю

Список жертв ОУН-УПА (1 часть)
  • 2 августа 2012 |
  • MMZ |
  • Просмотров: 2076
+4
Списки тех, кто погиб от рук ОУН-УПА в одном из районов Львовской области — Городокском. Следует ли считать этих людей павшими в Великой Отечественной войне, если они погибли после 9 мая 1945 года? На наш взгляд, безусловно, да.

Во-первых, потому что война собирала свои жертвы и после этой даты: еще многие годы рвались оставшиеся в нашей земле мины и артиллерийские снаряды и стреляли в спину красноармейцам и мирным советским людям те, кто в годы войны воевал против них бок о бок с немцами или в составе их вооруженных формирований и не сложил оружие после капитуляции Германии.

Во-вторых, и сами нынешние героизаторы истории ОУН-УПА рассматривают деятельность этой организации на территории Западной Украины в контексте общей истории Второй мировой войны.
__________________________________

Наш корреспондент во Львове встретился с вдовой человека, сохранившего эти списки, и попросил ее рассказать подробнее о своем муже, об их совместной жизни.

Вот что сообщает наш собкор:

— Я побывал дома у этой очень приветливой женщины. Она рассказала много интересного о себе, о судьбе мужа, но не хочет, чтобы мы об этом написали. Эту женщину можно понять. Достаточно раз посмотреть программу «Великие украинцы», где среди действительно великих названы и те, чьи руки были обагрены кровью жертв из публикуемого сегодня нами мартиролога.

Жительница Львовской области, которая передала в редакцию «2000» эти списки, сказала, что боится за свою семью. Появление у нее этих документов и свое решение предать их гласности она пояснила так:

— Чтобы сохранить копии списков, в Городокском райкоме партии их раздали в августе 1991 г. В основном — местным коммунистам (так они попали к моему мужу). В это время была угроза того, что райком со дня на день начнут громить. Понятно, что такие документы уничтожили бы в первую очередь.

Муж работал в райкоме комсомола, затем — на хозяйственных должностях. Эти списки он хранил более десяти лет. Перед смертью просил, чтобы я обязательно отдала их надежным людям. Говорил, что это очень важные документы, что нельзя допустить, чтобы жертвы бандеровских злодеяний были забыты.

Сегодня, когда власть делает все, чтобы стереть эту память, я понимаю, насколько он был прав. И выполняю его последнюю волю.

Список осіб, які загинули від терору ОУН-УПА в Городоцькому районі в 1944-1952 роках

1. Александрович Дмитро Михайлович, 1920 року народження, загинув 7 травня 1946 року на території Родатицької сільської ради, інші дані відсутні.

2. Алексевич Катерина Григорівна, 1889 року народження, жителька с. Годвишня, українка, селянка, загинула 30 квітня 1945 року в с. Годвишня.

3. Андрусишин Іван Дмитрович, 1900 року народження, житель с. Дроздовичі, українець, селянин, загинув 7 червня 1946 року в с. Дроздовичі. Вбитий у власній хаті разом з дочкою і зятем Ходаком Е. В. — командиром ястребків села.

4. Андрушко Михайло Іванович, житель с. Терщаків, українець, селянин, керівник групи самооборони, загинув 2 серпня 1950 року в с. Терщаків.

5. Андрущишин Василь Степанович, житель с. Дроздовичі, українець, робітник, працював у м. Львові. Зник по дорозі з поїзда додому і нічого не відомо по сьогоднішній день.

6. Андрущишин Поліна, загинула в 1944 або 1945 році на території Добрянськоі сільської ради, інші дані відсутні.

7. Антіпов М. Г., міліціонер, загинув в Городоцькому районі.

8. Ардель Степан Михайлович, 1904 року народження, житель с. Добряни, українець, селянин, член групи оборони громадського порядку (ГОГП), загинув 20 лютого 1945 року в с. Добряни біля спиртзаводу, який охороняв.

9. Артим Григорій Григорович, 1910 року народження, житель с. Мавковичі, українець, охоронник НКВС, загинув в 1941 році в с. Мавковичі. Вбив націоналіст Смілка Андрій.

10. Афіногенов Сергій Іванович, 1919 року народження, проживав в м. Городку, лейтенант міліції, загинув 5 червня 1945 року в районі.

11. Афонін Олексій Григорович, 1920 року народження, проживав в м. Городку, росіянин, старшина міліції, загинув 19 грудня 1944 року в районі.

12. Бабій Степан Петрович, житель с. Підзвіринець, українець, ястребок, загинув 27 червня 1945 року на території Підзвіринецької сільської ради.

13. Бавут Михайло, 1897 року народження, селянин, загинув в 1946 році на території Підзвіринецької сільської ради.

14. Бажега Ганна Михайлівна, 1928 року народження (16 років), жителька с. Речичани, українка, неповнолітня, загинула в серпні 1944 року в с. Речичани. Закатували лише за те, що вона наважилася їхати на машині з бійцями Радянської Армії.

15. Бажега Михайло Григорович, житель с. Речичани, українець, голова сільської ради с. Речичани, загинув в липні 1941 року. В червні 1941 року захоплений членами ОУН, розстріляний у м. Львові.

16. Балагуш Надія Петрівна, 1924 року народження, жителька с. Тучапи, українка, селянка, загинула 17 листопада 1946 року на хуторі Жбадин. Повісили на дереві (три тижні висіла, бо не дозволяли знімати) за те, що розповіла сестрам Треся B.О., як його закатували.

17. Банах Степан Михайлович, 1903 року народження, житель с. Великий Любінь, українець, секретар Великолюбінської сільської ради, загинув у вересні 1946 року в с. Великий Любінь.

18. Барен Андрій Іванович, 1923 року народження, житель с. Керниця, українець, селянин, комсомолець, загинув в 1944 році, втопили в озері біля с. Мавковичі бандити Шута О. і Блащак І.

19. Бас Федір Іванович, 1900 року народження, житель с. Керниця, українець, уповноважений по заготівлі сільськогосподарської продукції, депутат сільської ради, загинув 28 лютого 1948 року в с. Бартатів, вбитий.

20. Басенко Петро Дмитрович, 1920 року народження, проживав в м. Комарно, лейтенант, працівник Комарнівського військкомату, загинув 6 вересня 1944 року в м. Комарно.

21. Батик, ястребок, загинув 27 березня 1945 року в районі м. Комарно.

22. Батурин М. І., 1924 року народження, проживав в м. Городок, старшина міліції, загинув в 1950 році в Городоцькому районі.

23. Баховський Василь Іванович, 1903 року народження, житель с. Мавковичі, українець, селянин, активіст сільської ради, ястребок, загинув 8 лютого 1945 року в с. Мавковичі, вбитий в клубі.

24. Беген Йосиф Кузьмович, житель с. Рубанівка, бухгалтер колгоспу с. Рубанівка, загинув в 1945 або 1946 році в с. Рубанівка.

25. Беген Михайло Григорович, 1924 року народження, житель с. Рубанівка, дільничний міліції, загинув в березні 1945 року в с. Рубанівка.

26. Бей Михайло Васильович, 1921 року народження, житель с. Грімне, загинув в 1948 році в с. Грімне.

27. Береза Микола Андрійович, 1912 року народження, житель с. Хишевичі, українець, хлібороб, загинув в 1944 або 1948 році в с. Хишевичі.

28. Білас Іван Михайлович, 1901 року народження, житель м. Комарно, українець, загинув в 1944 році в м. Комарно.

29. Білик Ганна Йосипівна, 1924 року народження, жителька с. Заверещиця, українка, селянка, загинула в 1948 році в с. Заверещиця (закололи штиками).

30. Білик Григорій Васильович, 1927 року народження, житель с. Андріянів, ястребок, загинув в 1944 році на території Кліцківської сільської ради.

31. Білик Іван, житель с. Андріянів, українець, ястребок, загинув в 1945 році в с. Андріянів.

32. Білик Йосип, житель с. Підзвіринець, загинув 27 червня 1945 року на території Підзвіринецької сільської ради.

33. Білик Катерина, жителька с. Підзвіринець, селянка, загинула в 1944 році на території Підзвіринецької сільської ради.

34. Білик Степан, житель с. Підзвіринець, загинув в 1944 році на території Підзвіринецької сільської ради.

35. Білик Федір Федорович, житель с. Підзвіринець, українець, ястребок, загинув 11 березня 1945 року в с. Підзвіринець.

36. Бидзинський Ілля Іванович, 1925 року народження, загинув в 1949 році на території Підзвіринецької сільської ради.

37. Блащук Дмитро Васильович, 1905 року народження, житель с. Дубаневичі, українець, голова Дубаневицької сільської ради, до війни — голова колгоспу, загинув 7 червня 1949 року в с. Дубаневичі (вбито пострілом біля контори колгоспу або на пасовиську).

38. Блащук Михайло Петрович, 1902 року народження, житель с. Градівка, українець, селянин, депутат сільради, загинув в грудні 1946 року в с. Градівка (вбитий у власній хаті).

39. Блащук Петро Михайлович, 1925 року народження, житель с. Градівка, українець, селянин, ястребок, загинув в грудні 1944 року в с. Градівка в хаті батьків, спочатку викололи очі, потім вбили.

40. Бобела Іван, загинув в 1947 або 1949 році на території Підзвіринецької сільської ради.

41. Бобела Михайло Степанович, 1914 року народження, житель с. Нове Село, українець, швець, загинув в с. Березець 3 квітня 1949 року.

42. Бобеляк Степан Гаврилович, 1900 року народження, житель с. Коропуж, українець, хлібороб, загинув в 1945 році в с. Коропуж, вивели з хати і вбили.

43. Бобеляк Степан Степанович, 1927 року народження, житель с. Коропуж, українець, хлібороб, в жовтні 1946 року демобілізувався з Радянської Армії, загинув в жовтні 1946 року в с. Коропуж, вивели з хати і вбили.

44. Бобер Едвар Михайлович, 1923 року народження, проживав в м. Комарно, ястребок, загинув 18 вересня 1944 року в м. Комарно.

45. Боднар Степан Іванович, 1923 року народження, житель с. Бірче, українець, ст. групи пожежної охорони с. Бірче, загинув 29 вересня 1950 року біля с. Бірче.

46. Болгарський Михайло Григорович, 1904 року народження, житель с. Рубанівка, українець, член КПРС, голова сільської ради с. Рубанівка, загинув 28 листопада 1945 року в с. Рубанівка.

47. Бокало Василь Іванович, житель с. Якимчиці, українець, дільничний уповноважений міліції, загинув 21 серпня 1947 року в с. Бучали, вбитий.

48. Бокало Ганна Василівна, 1928 року народження, жителька с. Тершаків, українка, селянка, загинула 13 вересня 1945 року в с. Тершаків.

49. Бокало Марія Анастасіївна, 1898 року народження, жителька с. Тершаків, українка, селянка, загинула 14 вересня 1945 року в с. Тершаків.

50. Бокало Микола, житель с. Мости, селянин, загинув 19 грудня 1945 року в с. Мости.

51. Бокало Михайло Григорович, 1904 року народження, житель с. Якимчиці, українець, селянин, загинув 4 травня 1945 року в с. Якимчиці, після жорстоких тортур повішений.

52. Бондаренко Ольга Мусіївна, 1922 року народження, уродженка Сумської області, проживала в с. Підзвіринець, українка, комсомолка, директор Підзвіринецької школи, загинула 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець. Вбита у себе на квартирі, похоронена в м. Комарно.

53. Борецький Дмитро Йосипович, 1914 року народження, житель с. Поріччя, українець, селянин, загинув 2 серпня 1949 року в с. Поріччя.

54. Борецький Степан Григорович, житель с. Великий Любінь, українець, член КПРС, перший голова Великолюбінської сільської ради (1939—1941 pp.) і після війні (1944—1945 рр.), депутат Народних зборів Західної України 1939 p., загинув 26 квітня 1945 року в с. Великий Любінь, пострілом у спину під час виконання службових обов'язків, похований в с. Великий Любінь.

55. Босий Василь Стахович, 1904 року народження, житель с. Коропуж, українець, хлібороб, загинув в 1947 році, в с. Коропуж, місце поховання невідоме.

56. Босий Микола Михайлович, 1886 року народження, житель с. Коропуж, українець, секретар Коропузької сільради, загинув в 1947 році в с. Коропуж, обставини — вивели з хати і через рік труп знайшли під містком біля с. Завадовичі, похований в с. Коропуж.

57. Бубен Іван Олексійович, 1900 року народження, житель с. Тучапи, українець, селянин, загинув 18 листопада 1946 року в с. Тучапи, розстріляний у власній хаті.

58. Бубісь Володимир Анієвич, 1905 року народження, житель с. Тучапи, українець, селянин, загинув 18 жовтня 1944 року в с. Тучапи.

59. Бубісь Павло Олексійович, 1893 року народження, житель с. Тучапи, українець, селянин, загинув 18 жовтня 1944 року в с. Тучапи.

60. Бугай Павло Іванович, 1920 року народження, житель с. Градівка, українець, комсомолець, ястребок, загинув осінню 1946 року в с. Градівка, по-звірячому вбитий (викололи очі, відрізали язик, понівечили все тіло).

61. Буйна Андрій Ілліч, 1899 року народження, житель с. Повітно, ястребок, загинув в 1945 році на території Повітненської сільської ради.

62. Буйна Василь Іванович, 1897 року народження, житель с. Повітно, українець, фінагент, загинув в 1945 році в с. Повітно.

63. Буйна Володимир Андрійович, 1927 року народження, житель с. Повітно, українець, ястребок, загинув в 1946 році в с. Повітно.

64. Буйна Ілля Андрійович, 1923 року народження, житель с. Повітно, українець, загинув в 1945 році в с. Повітно.

65. Булгаков (Булгаков), дільничний міліціонер с. Підзвіринець, загинув 26 липня 1945 року в с. Підзвіринець.

66. Буц Андрій Іванович, житель с. Дубаневичі, українець, боєць групи охорони громадського порядку в с. Дубаневичі, загинув 10 квітня 1949 року в с. Дубаневичі.

67. Вавринець Дмитро Михайлович, 1911 року народження, українець, загинув в 1947 році на території Повітненської сільської ради.

68. Вавринів Блажко Каспрович, житель с. Угри, поляк, загинув 12 листопада 1944 року в с. Угри, вбитий разом з 10-річним сином, поховані в с. Угри.

69. Вавринів Михайло Федорович, житель с. Добряни, українець, комсомолець, загинув 31 грудня 1946 року в с. Добряни, вбитий біля крамниці, похований в с. Добряни.

70. Вавринів Петро Блажкович, 1934 року народження (10 років), житель с. Угри, поляк, неповнолітній, загинув 12 листопада 1944 року в с. Угри, вбитий разом з батьком, похований в с. Угри.

71. Василів Пилип Миколайович, 1900 року народження, українець, загинув в 1948 році на території Повітненської сільської ради.

72. Василишин Степан Іванович, житель с. Підзвіринець, ястребок, загинув 11 березня 1945 року в с. Підзвіринець.

73. Війтів Василь Степанович, 1927 року народження, житель с. Угри, українець, заготовлювач продуктів, ястребок, загинув 12 листопада 1944 року в с. Угри, вбили в приміщенні сільської ради, яку підпалили, похований в с. Угри.

74. Війтів Микола Михайлович, житель с. Угри, ястребок, загинув 12 листопада 1944 року в с. Угри, вбили в приміщенні сільської ради, яку підпалили, похований в с. Угри.

75. Вітів Степан Григорович, 1915 року народження, українець, загинув в 1948 році на території Повітненської сільської ради.

76. Винокуров, росіянин, ст. групи Рудківського РВ МДБ, капітан, загинув 18 липня 1949 року в с. Вишня Городецького району, біля школи смертельно поранений, після чого помер.

77. Витрикуш Іван Онуфрійович, житель с. Нове Село, українець, голова сільради с. Нове Село, загинув 15 червня 1946 року в с. Нове Село.

78. Войтович Іван Федорович, проживав в м. Городку, голова колгоспу, загинув 4 лютого 1948 року в м. Городку.

79. Войтухів Лаврентій Миколайович, 1902 року народження, житель с. Великий Любінь, українець, голова Великолюбінської сільради, загинув 7 жовтня 1941 року в с. Великий Любінь.

80. Войтухів Михайло Миколайович, житель с. Великий Любінь, українець, селянин, загинув 3 лютого 1945 року в с. Великий Любінь.

81. Вольф Йосип Іванович, 1902 року народження, член колгоспу, загинув в листопаді 1947 року на території Повітненської сільради.

82. Воробець Михайло Степанович, 1931 року народження, житель с. Великий Любінь, українець, комсомолець, уповноважений по заготівлі, секретар комсомольської організації, загинув в квітні 1949 року.

83. Ворсул Іван Якович, працівник Комарнівської ощадкаси, загинув 25 травня 1947 року в с. Якимчиці, вбитий в хаті Федика Олекси, похований в м. Комарно.

84. Врублевський Степан Антонович, 1915 року народження, житель с. Добряни, українець, секретар Добрянської сільради, загинув 31 грудня 1946 року в с. Добряни, вбитий у власній хаті, похований в с. Добряни.

85. Вядровський Володимир Антонович, 1923 року народження, проживав в с. Бучали, загинув 14 липня 1944 року в с. Бучали, вбитий, інші дані відсутні.

86. Гаврилишин Василь Федорович, 1898 року народження, житель с. Завидовичі, українець, селянин, загинув 16 січня 1949 року в с. Завидовичі, вбитий у хаті брата разом з братом і його дружиною, похований в с. Завидовичі.

87. Гаврилишин Іван Федорович, 1907 року народження, житель с. Завидовичі, українець, селянин, загинув 16 січня 1949 року в с. Завидовичі, вбитий у власній хаті разом з дружиною і братом в присутності дітей, похований в с. Завидовичі.

88. Гаврилишина Катерина Михайлівна, 1910 року народження, жителька с. Завидовичі, українка, селянка, загинула 16 січня 1949 року в с. Завидовичі, вбита у власній хаті разом з чоловіком і його братом в присутності дітей, похована в с. Завидовичі.

89. Гавриляк Степанія Іванівна, 1925 року народження, жителька с. Завидовичі, українка, завідуюча клубом с. Завидовичі, загинула в 1945 році в с. Завидовичі.

90. Галамай Іван Степанович, 1898 року народження, житель с. Керниця, українець, голова Керницького споживчого товариства, загинув в 1944 році в с. Керниця.

91. Галаха Антін Дмитрович, 1910 року народження, житель с. Путятичі, українець, заступник голови Путятицької сільської ради, загинув 13 вересня 1948 року в с. Путятичі, вбитий.

92. Галичановський Федір Теодорович, 1912 року народження, загинув в 1947 році на території Повітнянської сільської ради.

93. Гаргаля Михайло Йосипович, 1914 року народження, житель м. Комарно, ястребок, загинув 2 жовтня 1944 року в м. Комарно.

94. Гатала Григорій Іванович, 1900 року народження, житель с. Рубанівка, лісник, загинув в листопаді 1945 року в с. Рубанівка.

95. Гев Іван, 1931 року народження, проживав в с. Грімне, загинув в 1950 році на території Кліцківської сільської ради.

96. Гевко Володимир Григорович, проживав в м. Городку, працівник міськторгу, загинув 27 січня 1948 року в с. Зашковичі.

97. Гевяк Роман Іванович, 1918 року народження, житель с. Грімно, українець, член КПРС, завідуючий райсоцзабезом м. Комарно, загинув 18 вересня 1944 року в с. Грімно, вбитий при сприянні священика с. Грімно Мисюренка.

98. Герега Ганна Василівна, 1898 року народження, жителька с. Мильчиці, українка, голова колгоспу с. Мильчиці, загинула 28 березня 1948 року в с. Мильчиці.

99. Герин Йосип Йосипович, 1922 року народження, житель с. Великий Любінь, українець, комсомолець, секретар Великолюбінської сільської ради, ястребок, загинув в березні 1945 року в с. Косівець.

100. Герин Йосип, 1895 року народження (орієнтовно), житель с. Великий Любінь, українець, селянин, загинув в березні 1945 року в с. Великий Любінь у власній хаті, після знущань вбитий, похований в с. Великий Любінь.

101. Герин Михайло Йосипович, 1919 року народження, житель с. Великий Любінь, українець, ястребок, загинув 3 грудня 1944 року, вбитий із засідки під час чергування біля спиртзаводу, похований в с.Великий Любінь.

102. Герус Володимир Якович, 1919 року народження, ястребок, загинув 18 вересня 1944 року в м. Комарно.

103. Гідей Григорій Петрович, 1928 року народження, житель с. Шоломиничі, українець, секретар Шоломиницької сільської ради, загинув в 1949 році в с. Шоломиничі, вбитий в хаті сестри жінки — голови сільради Голіян В. М., похована в с. Шоломиничі.

104. Гірська Ганна Михайлівна, 1922 року народження, жителька с. Завидовичі, українка, комсомолка, селянка, загинула в 1946 році в с. Завидовичі, вбита, похована в с. Завидовичі.

105. Гикалик Корнелій Володимирович, міліціонер, загинув в липні 1941 року в м. Комарно.

106. Глушко Іван Федорович, 1901 року народження, житель с. Вірче, українець, голова сільради с. Вірче, загинув 9 січня 1949 року в с. Вірче.

107. Гнатів Стах, житель с. Зашковичі, українець, загинув в 1944 році, після катувань розстріляний в лісі ще з одним невідомим.

108. Голіян Василь Миколайович, 1915 року народження, житель с. Шоломиничі, українець, голова сільської ради с. Шоломиничі, загинув в 1949 року в с. Шоломиничі, вбитий у хаті сестри своєї дружини, похований в с. Шоломиничі.

109. Голубник Степан Іванович, 1921 року народження, житель с. Шоломиничі, українець, збирач податків сільради с. Шоломиничі, загинув в 1949 року в с. Шоломиничі, вбитий в хаті сестри жінка голови сільрада Голіян В. М., похований в с. Шоломиничі.

110. Гомонюк С. Ф., 1920 року народження, проживав в м. Городку, ст. лейтенант міліції, загинув в 1948 році.

111. Гонсьор Антін Валентинович, 1914 року народження, проживав в с. Керниця, загинув в с. Керниця.

112. Горак Микола Григорович, житель с. Шоломиничі, українець, секретар сільради, загинув в липні 1941 року.

113. Горянов Микола Никифорович, 1914 року народження, росіянин, уповноважений по заготівлі, загинув 31 грудня 1948 року на території Родатицької сільської ради.

114. Грабовий Семен Йосипович, 1920 року народження, житель с. Вишня, українець, голова Вишнянської сільської ради, загинув в червні 1947 року в с. Вишня.

115. Греділь Григорій Іванович, 1899 року народження, житель с. Угри, українець, вчитель школи с. Угри, загинув 28 серпня 1944 року в с. Угри, вбитий на подвір'ї власної хати, похований в с. Угри.

116. Греділь Йосип Михайлович, 1929 року народження (15 років), житель с. Угри, українець, неповнолітній, загинув 28 серпня 1944 року в с. Угри, вбитий біля хати свого дядька Греділя Г. І. разом з ним, похований в с. Угри.

117. Гресь Василь Олексійович, 1910 року народження, проживав в с. Родатичі, демобілізувався з Радянської Армії в грудні 1945 року, загинув 8 січня 1946 року на хуторі Жбадин, по-звірськи замучили (відрізали язик, ніс, вуха, викололи очі).

118. Гриб Ілля Григорович, листоноша, загинув 12 листопада 1944 року.

119. Гриньків Тарас, житель хутора Вигодівка, українець, селянин, загинув в 1947 році на хуторі Вигодівка (біля с. Градівка) повісили на яблуні.

120. Гриців Софія, жителька с. Мшана, українка, селянка, загинула в 1945 році в с. Мшана (вбита в присутності чоловіка Гриціва С. П.).

121. Гудз Іван Степанович, 1908 року народження, житель с. Малий Любінь, українець, голова сільської ради с. Малий Любінь, загинув в 1945 році (повішений).

122. Гук Іван Григорович, житель с. Путятичі, українець, ястребок, загинув 9 лютого 1945 року в с. Путятичі (привселюдно розстріляний).

123. Гук Іван Григорович, проживав в с. Путятичі, українець, голова Путятицької сільської ради, загинув в 1946 році в с. Путятичі, вбитий.

124. Гук Катерина Степанівна, жителька с. Добряни, українка, депутат сільради, загинула 9 січня 1945 року в с. Добряни, по-звірячому вбита.

125. Гуменюк І., дільничний уповноважений міліції с. Завидовичі, загинув в 1946 році в с. Завидовичі.

126. Гусятинський Олексій Онисимович, 1913 року народження, проживав в с. Родатичі, ястребок, загинув 21 травня 1946 року в с. Родатичі, вбитий в перестрілці з бандитами, які влаштували засідку.

127. Гучевський Володимир, проживав в с. Мшана, син голови сільської ради, загинув в 1945 році в с. Мшана.

128. Гучевський Іван Іванович, 1898 року народження, проживав в с. Мшана, голова сільської ради с. Мшана, загинув в березні 1945 року в с. Мшана, вбитий в результаті теракту.

129. Гучевська Юлія, проживала в с. Мшана, дружина голови сільради Гучевського І. І., загинула в 1945 році в с. Мшана.

130. Давид Іван Іванович, 1892 року народження, житель с. Суховоля, українець, голова сільради с. Суховоля, загинув в 1948 році в с. Суховоля.

131. Дачишина Ганна Григорівна, 1923 року народження, жителька с. Мавковичі, українка, селянка, загинула 8 лютого 1945 року в с. Мавковичі.

132. Джугай, солдат Радянської Армії, загинув 6 вересня 1944 року в м. Комарно.

133. Дейнека Ганна (дочка Дейнеків Йосипа і Катерини), жителька с. Гвіана, загинула в 1945 році в с. Мшана, вбита разом з батьками.

134. Дейнека Йосип, проживав в с. Мшана, вбитий в 1945 році в с. Мшана, вбитий разом з сім'єю.

135. Дейнека Катерина (дружина Дейнеки Й.), проживала в с. Мшана загинула в 1945 році в с. Мшана, вбита разом з чоловіком і дочкою.

136. Демус Ілля Петрович, загинув на території Речичанської сільської ради, інші дані відсутні.

137. День Григорій Петрович, 1912 року народження, житель с. Поріччя, українець, залізничник, загинув 22 травня 1948 року в с. Поріччя.

138. Дзембель, ястребок, загинув 27 березня 1945 року в районі м. Комарно.

139. Дзіковський Михайло Тарасович, житель с. Тучапи, українець, ястребок, загинув 13 лютого 1945 року в с. Тучапи.

140. Дрімалик Олексій Федорович, житель м. Комарно, загинув в 1944 році в м. Комарно.

141. Дробітько Іван Єгорович, 1921 року народження, проживав в м. Городок, українець, член КПРС, завідуючий загальним відділом Городоцького райвиконкому, загинув 12 серпня 1948 року в с. Милятин, захоплений бандитами ОУН-УПА і біля крамниці розстріляний.

142. Дубніцький Григорій Миронович, 1900 року народження, житель с. Поляна, голова сільради с. Поляна, загинув в 1946 році в с. Поляна, розстріляний.

143. Дудок Василь Анастасієвич, 1900 року народження, житель с. Косівець, українець, голова сільради с. Косівець, загинув в 1945 році в лісі біля с. Косівець, розіп'ятий на дереві разом з сином.

144. Дунас Ксенія Іванівна, жителька с. Угри, українка, селянка, загинула в 1948 році в с. Угри біля дому разом з чоловіком, похоронена в с. Угри.

145. Дунас Михайло Васильович, житель с. Угри, українець, працівник міліції у Львові, загинув в 1948 році в с. Угри біля дому разом з дружиною.

146. Дячок Іван Іванович, житель с. Угри, українець, ястребок, загинув 17 грудня 1944 року в с. Угри, похоронений в с. Угри.

147. Епримян Маркар Арутюнович, уродженець Вірменської РСР, вірменин, лейтенант НКВС, ніс охорону залізничного моста, загинув 14 квітня 1945 року в с. Задвірне Поріччя, підступно вбитий, похований в м. Комарно.

148. Жеребух Петро Іванович, 1923 року народження, житель с. Керниця, українець, комсомолець, загинув в 1944 або 1945 році на хуторі Обшари, тягали конем, потім замучили.

149. Жила Роман Іванович, 1922 року народження, житель с. Великий Любінь, українець, комсомолець, інструктор райкому комсомолу, ястребок, загинув 8 січня 1947 року, загинув під час виконання службових обов'язків, мав 23 ножові рани.

150. Журавель Василь, житель с. Тучапи, українець, завгосп Городоцької середньої школи № 2, загинув у травні 1945 року в с. Тучапи, розсікли голову лопатою, похований в с. Тучапи.

151. Журавель Володимир, житель с. Тучапи, українець, селянин, загинув у травні 1945 року, розстріляний біля с. Лісовичі, похований в с. Тучапи.

152. Журавель Катерина, жителька с. Тучапи, українка (мабуть, комсомолка), молочарка, загинула 25 грудня 1945 року в с. Тучапи.

153. Журавель Мирон, 1928 року народження, житель с. Тучапи, українець, загинув 1945 або 1946 року в с. Тучапи.

154. Журавель Олекса, житель с. Тучапи, українець, селянин, загинув і травня 1945 року, розстріляний біля с. Лісновичі, похований в с. Тучапи.

155. Заваринський Михайло Степанович, 1888 року народження, житель с. Підзвіринець, українець, голова сільради с. Під-звіринець, загинув 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець.

156. Зайшлий Петро, 1898 року народження, загинув в 1950 році на території Кліцківської сільської ради,

157. Залізний Микола Іванович, 1899 року народження, українець, продавець магазину, загинув 5 квітня 1945 року, пограбували, забрали з собою, могили не знайшли.

158. Заліпська Катерина Григорівна, жителька с. Добряни, українка, селянка, активістка сільської ради, загинула 6 січня 1945 року в с. Добряни, після знущання розстріляли в хаті Мартин Марії.

159. Зарецький Дмитро Васильович, інструктор Львівського обкому комсомолу, загинув 27 серпня 1944 року в с. Добряни, захоплений в хаті голови сільради Міляна С. І. і в лісі розстріляний.

160. Захарчук, начальник шляхового відділу Комарнівського райвиконкому, загинув 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець.

161. Заяць Володимир Григорович, 1926 року народження, загинув 18 лютого 1945 року на території Кліцківської сільради.

162. Заяць Ганна Григорівна, жителька с. Чуловичі, українка, загинула 9 травня 1945 року в с. Чуловичі, вбита разом з чоловіком.

163. Заяць Гнат Адамович, 1905 року народження, житель с. Грімне, загинув 27 квітня 1948 року в с. Грімне.

164. Заяць Григорій Григорович, проживав в с. Чуловичі, українець, загинув 9 травня 1945 року в с. Чуловичі, вбитий разом з жінкою, інші дані відсутні.

165. Заяць Григорій Григорович, 1912 року народження, загинув 9 травня 1945 року на території Кліцківської сільської ради.

166. Заяць Марія Григорівна, 1914 року народження, загинула 9 травня 1945 року на території Кліцківської сільської ради.

167. Звізло Катерина Петрівна, 1905 року народження, жителька с. Підзвіринець, українка, селянка, дружина голови сільради і колгоспу Звізла М. Я., загинула 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець у власній хаті (перед тим на її очах повбивали дітей), похована в с. Підзвіринець.

168. Звізло Любомир Миколайович, 1939 року народження (8 років), житель с. Підзвіринець, українець, неповнолітній, загинув 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець, вбитий у рідній хаті разом з матір'ю і братами, похований в с. Підзвіринець.

169. Звізло Олег Миколайович, 1941 року народження, житель с. Підзвіринець, українець, неповнолітній, загинув 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець, вбитий у рідній хаті разом з матір'ю і братами, похований в с. Підзвіринець.

170. Звізло Петро Дмитрович, 1894 року народження, житель с. Лівчиці, українець, голова колгоспу с. Лівчиці, загинув 25 червня 1948 року в с Лівчиці від 10 ножових ран.

171. Звізло Петро Миколайович, 1932 року народження (15,5 року), житель с. Підзвіринець, українець, неповнолітній, загинув 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець, вбитий у рідній хаті разом з матір'ю і братами, похований в с. Підзвіринець.

172. Звізло Федір Миколайович, 1929 року народження (17,5 року), житель с. Підзвіринець, українець, селянин, загинув 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець, вбитий у рідній хаті разом з матір'ю і братами, похований в с. Підзвіринець.

173. Звір Броніслав Янович, житель хутора Жбадин, поляк, селянин, загинув 2 вересня 1944 року на хуторі Жбадин.

174. Зілінська Марія, жителька с. Підзвіринець, загинула 15 грудня 1947 року в с. Підзвіринець.

175. Зілінський Іван, житель с. Підзвіринець, загинув 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець.

176. Зілінський Григорій, 1922 року народження, житель с. Підзвіринець, загинув в 1947 році.

177. Зімняк Антін Михайлович, житель хутора Жбадин, поляк, селянин, загинув 2 вересня 1944 року на хуторі Жбадин.

178. Зомбедя Володимир Антонович, боєць винищувального батальйону, загинув в 1945 році, вбитий біля с. Завидовичі.

179. Іванов-Морозов Микола Олександрович, росіянин, загинув 4 вересня 1947 року на території Долинянської сільської ради, інші дані відсутні.

180. Іванов, росіянин, дільничний міліції, молодший лейтенант міліції, загинув 4 листопада 1949 року в районі м. Комарно.

181. Іваськевич Іван Григорович, житель с. Великий Любінь, українець, агент наркомзагу, депутат сільської ради, загинув в січні 1946 року.

182. Іллів Андрій Іванович, 1912 року народження, загинув на території Речичанської сільради, інші дані відсутні.

183. Ільків Степан Гаврилович, житель с. Березець, українець, селянин, в липні 1947 року демобілізувався з армії, вступив в загін ястребків, загинув 22 серпня 1947 року в с. Березець, захоплений в селі і розстріляний недалеко від рідної хати.

184. Ісламов Болтур Болтурович, проживав у с. Березець, ястребок, загинув 22 серпня 1947 року в с. Березець, захоплений в селі і розстріляний разом з Ільківим С. Г.

185. Кабанов Володимир Григорович, росіянин, уповноважений Комарнівського райвідділу НКДБ, молодший лейтенант, загинув 27 березня 1945 року, похований в м. Комарно.

186. Калашнюк Іван Іванович, 1920 року народження, проживав в с. Керниця, ястребок, загинув в 1945 або 1946 році на території Керницької сільської ради.

187. Калашнюк Іван Денисович, 1925 року народження, проживав в м. Городок, ястребок, загинув 19 грудня 1944 року в м. Городку.

188. Калічак Куба Янович, житель хутора Жбадин, поляк, загинув 2 вересня 1944 року на хуторі Жбадин.

189. Калічак Станіслав Михайлович, 1928 року народження, житель с. Градівка, українець, комсомолець, працівник Градівської сільради, ястребок, загинув в 1946 році в с. Шоломиничі, вбитий, вивісив прапор СРСР на приміщення сільради с. Шоломиничі.

190. Калічак Ян Антонович, житель хутора Жбадин, поляк, селянин, загинув 2 вересня 1944 року на хуторі Жбадин.

191. Калимон Дмитро Михайлович, 1907 року народження, житель м. Комарно, загинув в 1944 році в м. Комарно.

192. Калинович Володимир Іванович, проживав в м. Комарно, загинув в 1944 або 1945 році в м. Комарно, інші дані відсутні.

193. Канафоцька Марія Іванівна, 1901 року народження, жителька м. Городок, загинула 19 грудня 1944 року в м. Городку.

194. Канцяр... Петрович, 1941 року народження (3 роки), житель с. Угри, українець, неповнолітній, син Канцяра П. Ф. — секретаря сільради с. Угри, загинув 12 листопада 1944 року в с. Угри, вбитий разом з батьками (від розриву гранати відірвало півголови), похований в с. Угри.

195. Канцяр... Петрівна, 1938 року народження (6 років), жителька с. Угри, українка, неповнолітня, дочка Канцяра П. Ф. — секретаря сільради с. Угри, загинула 12 листопада 1944 року в с. Угри, вбита разом з батьками у хаті (порубана сокирою), похована в с. Угри.

196. Канцяр Марія Михайлівна, 1908 року народження, жителька с. Угри, українка, селянка, жінка секретаря сільради с. Угри Канцяра П. Ф., загинула 12 листопада 1944 року в с. Угри, вбита у хаті разом з чоловіком і дітьми.

197. Канцяр Петро Федорович, 1906 року народження, житель с. Угри, українець, секретар сільради с. Угри, ястребок, загинув 12 листопада 1944 року в с. Угри, вбитий 12 листопада 1944 року в с. Угри, вбитий з сім'єю в хаті (порубані сокирами), перед тим кинули гранату, похований в с. Угри.

198. Каплун Євстахій Іванович, 1913 року народження, житель с. Лівчиці, українець, ястребок, загинув в 1944 році в с. Лівчиці, по-звірячому вбитий.

199. Карабин Марія Михайлівна, 1926 року народження (18 років), жителька м. Комарно, українка, комсомолка, телефоністка, загинула в 1944 році. Кліцківський ліс (біля Комарно), після наруги і нелюдських знущань відрізали голову.

200. Карабин Павло Васильович, 1905 року народження, житель с. Підзвіринець, українець, рахівник колгоспу с. Підзвіринець, загинув 27 березня 1947 року в с. Підзвіринець.

201. Карев Іван Ілліч, 1921 року народження, росіянин, молодший лейтенант МДБ, загинув 9 серпня 1944 року між селами Родатичі і Тучапи, труп не знайдено.

202. Касатов Василь Олексійович, росіянин, молодший сержант внутрішніх військ МДБ (м. Рудки), загинув 14 грудня 1948 року в с. Дубаневичі Городоцького району, похований, мабуть, в м. Рудки.

203. Качмарик Степан Іванович, 1909 року народження, житель с. Романівка, українець, хлібороб, загинув в 1945 або 1946 році в с. Романівка, похований в с. Коропуж.

204. Квятковський Михайло Дмитрович, 1909 року народження, житель с. Добряни, українець, ястребок, загинув 31 жовтня 1944 року в с. Добряни, вбитий.

205. Кеда Іван Максимович, українець, інвалід Великої Вітчизняної війни, двоюрідний брат Притули Н. О. — директора школи с. Бар, загинув 16 серпня 1946 року. Із засади біля с. Бар захоплений разом із сестрою і після жорстоких катувань вбитий.

206. Кіш Олена Яківна, проживала в с. Тучапи, українка, селянка, загинула в травні 1946 року, після катувань розстріляна біля озера поблизу с. Лісновичі.

207. Ключник Ганна, 1942 року народження (2 роки), жителька с. Дубаневичі, неповнолітня, загинула 1944 або на поч. 1945 року, вдома зарубана сокирою на очах матері Ключник Ганни Петрівни, чоловік якої перебував на фронті.

208. Ключник Григорій, 1940 року народження (4 роки), житель с. Дубаневичі, неповнолітній, загинув 1944 року або на поч. 1945 року, вдома зарубаний сокирою на очах матері Ключник Г. П., яка була важко поранена, але вижила.

209. Ключник Павло Петрович, 1907 року народження, житель с. Градівка, українець, виконавець Градівської сільради, загинув у жовтні 1945 року в с. Градівка, похований в с. Градівка.

210. Ключник Федір Петрович, 1912 року народження, житель с. Градівка, українець, працівник Рудківського райвиконкому, загинув 30 грудня 1944 року в с. Градівка, вбитий у власній хаті, похований в с. Градівка.

211. Коваліско Михайло, житель с. Грімно, загинув в 1948 році на території Кліцківської сільської ради.

212. Когут Михайло Михайлович, 1915 року народження, житель с. Угри, українець, голова сільради с. Угри, загинув 18 листопада 1947 року в с. Угри, похований в м. Городок.

213. Козак Іван Якович, житель с. Дубаневичі, українець, секретар сільради, загинув в 1946 році.

214. Козак Йосип, 1924 року народження, загинув в 1947 році на території Повітнянської сільської ради.

215. Козельцов (Козлешов) Василь Іванович, 1896 року народження, проживав в м. Городку, завідуючий пекарнею м. Городка, загинув 23 лютого 1948 року в м. Городку.

216. Кокуєнко Павло Михайлович, 1931 року народження, проживав в с. Андріянів, ястребок, загинув в 1948 році в с. Андріянів.

217. Колібек Степан Ількович, 1899 року народження, житель с. Угри, українець, депутат сільради, заготовлювач продуктів, загинув 2 липня 1947 року в с. Угри, похований в с. Угри.

218. Колодрубець Андрій Іванович, 1898 року народження, українець, загинув в 1948 році на території Кліцківської сільської ради.

219. Ковальська Марія, проживала в с. Чуловичі, загинула в 1945 році, інші дані відсутні.

220. Колодій Іван Михайлович, 1919 року народження, житель с. Рубанівка, українець, член КПРС, заступник голови Комарнівського райвиконкому, загинув 6 травня 1949 року в с. Колодруби (тепер Миколаївського району), в приміщенні сільради вбитий бандитом Патером Миколою, похований в м. Комарно.

221. Колодій Микола Ількович, 1894 року народження, житель с. Коропуж, українець, секретар Коропузької сільради, загинув 28 травня 1945 року в с. Коропуж, вивели вночі з хати і розстріляли біля школи, похований в с. Коропуж.

222. Кондрак Павло Миколайович, 1930 року народження, житель с. Милятин, українець, боєць групи охорони громадського порядку (ГОГП), загинув 6 вересня 1949 року в с. Милятин.

223. Кононов Микола Олександрович, 1924 року народження, проживав в м. Городку, росіянин, дільничний міліції, загинув 16 липня 1949 року в м. Городку.

224. Конопа Василь Степанович, 1929 року народження, проживав в м. Городку, старшина міліції, загинув 8 лютого 1947 року в м. Городку.

225. Копцюх, проживав в с. Чуловичі, поляк, загинув в 1945 році, інші дані відсутні.

226. Кордіяка, ястребок, загинув 27 березня 1945 року в районі м. Комарно.

227. Корнєв Сергій Дмитрович, 1891 року народження, проживав в м. Комарно, росіянин, народний суддя Комарнівського району, загинув 18 вересня 1944 року в м. Комарно.

228. Кос Іван Дмитрович, 1896 року народження, житель м. Комарно, українець, загинув в 1944 році в м. Комарно.

229. Кос Іван Ілліч, житель м. Комарно, українець, конюх райвиконкому, загинув 18 вересня 1944 року в м. Комарно.

230. Кос Йосип Степанович, 1903 року народження, житель м. Комарно, українець, загинув в 1945 році в м. Комарно.

231. Косаняк Іван Андрійович, житель с. Підзвіринець, ястребок, загинув 27 червня 1945 року в с. Підзвіринець.

232. Косар Павло Павлович, 1926 року народження, житель с. Підгайчики, українець, комсомолець, дільничний уповноважений Рудківського відділу міліції, загинув 30 червня 1949 року в с. Шоломиничі, похований в с. Підгайчики.

233. Косяк Іван Степанович, житель с. Великий Любінь, українець, депутат сільської ради, загинув 1944 або 1945 року в с. Великий Любінь, спалений.

234. Костін, росіянин, солдат Радянської Армії, загинув в червні 1948 року в с. Мшана, підступно вбитий у дворі Рудого Степана.

235. Кость Іван Дмитрович, 1895 року народження, житель с. Якимчиці, українець, завідуючий будівельним відділом Комарнівського райвиконкому, загинув 6 листопада 1945 року в с. Якимчиці.

236. Кравець Олена Костянтинівна, 1904 року народження, жителька с. Хишевичі, українка, хлібороб, загинула в 1944 або 1945 року в с. Хишевичі, місце поховання невідоме.

237. Крупан Петро Федорович, житель с. Мости, українець, селянин, загинув 12 грудня 1945 року в с. Мости.

238. Круцько Марія Федорівна, 1927 року народження, жителька с. Родатичі, українка, комсомолка, завідуюча клубом с. Родатичі, загинула 13 листопада 1946 року в с. Родатичі, похоронена в с. Родатичі.

239. Круцько Федір Михайлович, 1891 року народження, житель с. Родатичі, українець, сторож сільради, загинув 13 листопада 1946 року в с. Родатичі, похоронений в с. Родатичі.

240. Кудрись Ф. М., завідуючий Комарнівським райторгвідділом, загинув 27 березня 1945 року в районі м. Комарно, похоронений в м. Комарно.

241. Кузик Павло Григорович, 1914 року народження, житель с. Родатичі, українець, командир ястребків, загинув 11 листопада 1946 року в с. Родатичі.

242. Кузьмяк Болеслав Григорович (Петрович), 1919 року народження, житель с. Дубаневичі, ястребок, загинув в жовтні 1946 року в с. Дубаневичі, похоронений в с. Дубаневичі.

243. Кура І. М., загинув в 1945 році (орієнтовно) біля с. Добряни.

244. Кусий Іван Якимович, 1920 року народження, проживав в с. Поріччя, загинув в 1940 році, запис зроблено на основі напису на пам'ятнику полеглим від ОУН в с. Завидовичі.

245. Кутельмах Павло Олексійович, 1919 року народження, проживав в с. Великий Любінь, загинув 2 серпня 1949 року.

246. Кушнір Степан, житель с. Тучапи, українець, селянин, загинув в 1945 або 1946 році в с. Тучапи, відрубали голову.

247. Лабузов Михайло Васильович, 1907 року народження, проживав в м. Городку, росіянин, начальник Городоцького райвідділу НКДБ з 1 серпня 1944 року, майор, загинув 14 серпня 1944 року в с. Тучапи, захоплений із засідки, по-звірячому вбитий (викололи очі, обрубали вуха і т. д.), похований в м. Городку, братська могила.

248. Ладунець І. М., 1916 року народження, житель м. Городка, лейтенант міліції.

249. Лазорко Михайло Миколайович, 1915 року народження, житель с. Вишня, українець, секретар Вишнянської сільради, загинув в жовтні 1946 року в с. Вишня, похований в с. Вишня.

250. Лев Микола Григорович, 1903 року народження, житель с. Зашковичі, українець, селянин, ястребок, загинув 22 березня 1945 року в с. Зашковичі, задушено удавкою, похований в с. Зашковичі.

251. Лев Михайло Федорович, житель с. Березець, українець, селянин, загинув в 1946 або 1947 році в с. Березень.

252. Лев Теодор Пилипович, 1894 року народження, житель с. Нове Село, українець, голова сільради с. Нове Село, загинув 7 липня 1948 року в с. Нове Село.

253. Леган Андрій Іванович, 1928 року народження, житель м. Городка, українець, дільничний міліції, старшина, загинув 6 серпня 1960 року, вбитий біля хутора Воля Бартатівська.

254. Леплейко Йосип (батько), житель с. Мшана, працівник залізниці, загинув в серпні 1944 року в с. Мшана, вбитий з сім'єю.

255. Леплейко Йосип (син), житель с. Мшана, загинув в серпні 1944 року в с. Мшана, вбитий разом з батьками (ножем відрізали голову).

256. Леплейко Катерина жителька с. Мшана, селянка (дружина Леплейка Й.), загинула в серпні 1944 року в с. Мшана, вбита разом з чоловіком і сином.

257. Лех Михайло Григорович, 1908 року народження, житель с. Хишевичі, українець, секретар Хишевицької сільської ради, загинув в 1947 році в с. Хишевичі, вбитий на подвір'ї своєї хати, місце поховання невідоме.

258. Літинський Петро, житель с. Мости, українець, селянин, загинув в 1944 році в с. Мости.

259. Ліщинська Ганна, жителька с. Монастирець, українка, селянка, дружина Ліщинського Т. І., загинула 21 лютого 1945 року в с. Монастирець, вбита разом з чоловіком і родиною.

260. Ліщянська Ганна Федорівна, жителька с. Монастирець, українка, селянка, загинула 21 лютого 1945 року в с. Монастирець у власній хаті разом з сином і родиною, похована в с. Монастирець.

261. Ліщинський Іван Григорович, житель с. Монастирець, українець, селянин, загинув 21 лютого 1945 року в с. Монастирець у хаті брата разом з родиною.

262. Ліщинський Іван Федорович, 1885 року народження, житель с. Нове Село, українець, бригадир колгоспу, загинув 3 квітня 1949 року в с. Нове Село.

263. Ліщинський Микола Миколайович, 1913 року народження, житель с. Монастирець, українець, селянин, син Ліщинської Г. Ф., загинув 21 лютого 1945 року в с. Монастирець, вбитий у хаті разом з матір'ю і родиною.

264. Ліщинський Теодор Григорович, житель с. Монастирець, українець, селянин, загинув 21 лютого 1945 року в с. Монастирець, загинув з родиною.

265. Лиляк Василь Григорович, 1901 року народження, житель с. Угри, українець, депутат сільради, загинув 13 жовтня 1948 року в с. Угри.

266. Дитинець Яків Миколайович, 1899 року народження, проживав в м. Комарно, загинув в жовтні 1944 року в м. Комарно.

267. Лихач Петро Степанович, 1925 року народження, житель с. Мильчиці, українець, листоноша, загинув в 1948 році, вбитий в лісі після погроз — тіло знайшли пастухи.

268. Лозинський Григорій Іванович, 1928 року народження, українець, комсомолець, загинув в березні 1948 року на території Долинянської сільської ради.

269. Лопадчак Іван Григорович, 1908 року народження, житель с. Хишевичі, українець, хлібороб, загинув в 1944 або 1945 році в с. Хишевичі, похований в с. Хишевичі.

270. Лопадчак Михайло Миколайович, 1900 року народження, житель с. Хишевичі, українець, хлібороб, загинув в 1944 або 1945 року в с. Хишевичі, похований в с. Хишевичі.

271. Лопадчак Тетяна Михайлівна, 1902 року народження, жителька с. Хишевичі, українка, домогосподарка, загинула в 1944 або 1945 році в с. Хишевичі, похована в с. Хишевичі.

272. Лопушинський Іван Петрович, житель с. Підзвіринець, українець, ястребок, загинув 11 березня 1945 року в с. Підзвіринець.

273. Луків Іван Іванович, 1926 року народження, житель с. Великий Любінь, українець, ястребок, загинув 3 грудня 1944 року в с. Великий Любінь.

274. Лук'янченко Дмитро Миколайович, 1903 року народження, проживав в с. Нове Село, українець, голова колгоспу с. Нове Село, загинув 7 липня 1948 року в с. Нове Село.

275. Лупак Ганна Іванівна, 1934 року народження, жителька с. Тучапи, українка, неповнолітня, загинула 29 листопада 1944 року в с. Тучапи, вбита разом з родичами.

276. Лупак Ганна (дружина Лупака Ф. Г.), жителька с. Тучапи, українка, селянка, загинула 29 листопада 1944 року в с. Тучапи, вбита разом з сім'єю.

277. Лупак Іван, житель с. Тучапи, українець, селянин, загинув в 1944 році в с. Тучапи.

278. Лупак Софія (дружина Лупака Івана), жителька с. Тучапи, українка, селянка, загинула в 1944 році в с. Тучапи, вбита разом з чоловіком.

279. Лупак Федір Гнатович, житель с. Тучапи, селянин, загинув 29 листопада 1944 року в с. Тучапи, вбитий разом з сім'єю.

280. Лупак — двоє дітей Лупак Федора і Ганни, жителі с. Тучапи, неповнолітні, загинули 29 листопада 1944 року в с. Тучапи, вбиті разом з батьками.

281. Любин Борис Павлович, 1922 року народження, проживав в м. Городку, заступник начальника райвідділу міліції, загинув 29 квітня 1951 року в с. Завидовичі.

282. Ляш Іван Васильович, 1894 року народження, житель с. Поріччя, українець, голова сільради с. Поріччя, загинув 18 вересня 1949 року в с. Поріччя.

283. Мазур Йосип Іванович, 1890 року народження, житель с. Завидовичі, українець, голова сільради с. Завидовичі, загинув в 1945 році в с. Завидовичі.

284. Мазурик Олена, 1920 року народження, жителька с. Добряни, українка, комсомолка, домогосподарка, загинула 17 серпня 1944 року в с. Добряни, по-звірячому замучена на власному полі (відрізали груди, язик).

285. Майстрів Катерина Стахівна, 1907 року народження, жителька с. Коропуж, українка, домогосподарка, загинула в 1946 році, в с. Коропуж, похована в с. Коропуж.

286. Майстрів Ксенія Іванівна, 1927 року народження, жителька с. Коропуж, українка, домогосподарка, загинула в 1946 році в с. Коропуж, похована в с. Коропуж.

287. Maйxep Григорій Дмитрович, 1905 року народження, проживав в м. Городок, українець, завідуючий взуттєвою майстернею, загинув 26 лютого 1946 році в м. Городок.

288. Макаренко Григорій Йосипович, агент уповмінзагу (м. Рудки), загинув в с. Вишня Городоцького району.

289. Макаренко Йосип Аникієвич, 1920 року народження, проживав в с. Керниця, ястребок, загинув 8 квітня 1945 року в с. Керниця.

290. Макаров Юрій Олександрович, 1921 року народження, росіянин, молодший лейтенант міліції, загинув 30 листопада 1950 року в с. Бірче.

291. Маковецький Григорій Якимович, проживав в с. Лісновичі, українець, селянин, загинув в 1944 або 1945 році в с. Лісновичі.

292. Маковецький Микола Григорович, 1929 року народження, проживав в с. Лісновичі, українець, загинув весною 1945 року в с. Лісновичі, розстріляний за селом біля озера.

293. Максимович Степан Андрійович, житель с. Речичани, селянин, загинув в 1944 році в с. Речичани.

294. Мадерик Іван Павлович, 1924 року народження, житель с. Поляна, селянин, загинув 16 березня 1952 року в с. Поляна.

295. Малерик Микола, загинув в 1944 році на території Підзвіринецької сільської ради.

296. Малянівський Степан Михайлович, житель с. Рубанівка, ястребок, загинув в 1945 році в с. Рубанівка.

297. Малушко Ганна Іванівна, 1942 року народження (3 роки), жителька с. Путятичі, українка, неповнолітня, дочка ястребка Малушка І. М., загинула в с. Путятичі, розстріляна разом з батьками вдома.

298. Малушко Іван Михайлович, житель с. Путятичі, українець, ястребок, загинув 9 лютого 1945 року в с. Путятичі, у власній хаті розстріляний разом з дочкою.

299. Малушко Микола Михайлович, житель с. Путятичі, українець, селянин, ястребок, загинув в лютому 1945 року в с. Путятичі.

300. Малушко Михайло Степанович, житель с. Путятичі, українець, селянин, загинув 7 лютого 1945 року в с. Путятичі.

301. Маляр Ілля Михайлович, житель с. Зашковичі, українець, селянин, комсомолець, загинув в 1948 році в с. Зашковичі, нанесено 17 ножових ран і перерізано горло.

302. Мандзюк Євген Павлович, проживав у с. Долиняни, українець, ястребок, загинув 9 листопада 1948 році в с. Долиняни.

303. Манзак Василь Герасимович, уповноважений райкому, мабуть, Івано-Франківського (Янівського), загинув 10 серпня 1948 року в с. Мшана, захоплений біля сільради, пізніше закатований.

304. Маркушевська Ганна (Діна) Іванівна, 1922 року народження, уродженка Смоленської області, проживала в с. Вовчухи, фронтовичка, комсомолка, фельдшер с. Вовчухи (направлена в західні області України), загинула 17 травня 1947 року в с. Вовчухи, розстріляна біля залізниці.

305. Маркушевський Казимир Олександрович (племінник Маркушевської Д. І.), 1936 року народження (11 років), проживав в с. Вовчухи (разом з тіткою), неповнолітній, загинув 17 травня 1947 року в с. Вовчухи, вбитий біля залізниці разом з тіткою.

306. Мартин Марія Григорівна, жителька с. Добряки, українка, активістка сільради, загинула 6 січня 1945 року в с. Добряни, після знущань розстріляна у власній хаті.

307. Мартинишин Ганна Яківна, проживала в м. Комарно, загинула в 1945 році в м. Комарно, інші дані відсутні.

308. Мартинишин Іван Михайлович, проживав в м. Комарно, загинув в 1945 році в м. Комарно, інші дані відсутні.

309. Мартиняк Василь Іванович, 1889 року народження, житель с. Великий Любінь, українець, голова земкомісії, депутат сільради с. Великий Любінь, загинув у вересні 1947 році в с. Великий Любінь, вбитий.

310. Мартиняк Іван Васильович, 1921 року народження, житель с. Великий Любінь, українець, комсомолець, завідуючий клубом, секретар комсомольської організації, загинув у вересні 1946 року в с. Великий Любінь, вбитий.

311. Марутяк Михайло Іванович, 1899 року народження, житель с. Кліцко, українець, селянин, загинув 28 жовтня 1944 року в с. Кліцко, вбитий за симпатії до радянської влади.

312. Марциняк Іван Іванович, 1925 року народження, житель с. Керниця, українець, селянин, син голови сільради, загинув в 1946 році в с. Керниця.

313. Марциняк Іван Семенович, 1901 року народження, житель с. Керниця, українець, голова сільради с. Керниця, загинув 30 листопада 1947 року в с. Керниця.

324. Мерциняк Стах Костянтинович, загинув 22 лютого 1945 року на території Галичанівської сільської ради, інші дані відсутні.

315. Марциняк Степан Матвійович, 1902 року народження, житель с. Керниця, українець, начальник групи охорони громадського порядку, загинув в 1946 або 1947 році в с. Керниця.

316. Марчишин Володимир, проживав в с. Чуловичі, загинув в 1946 році в с. Чуловичі, інші дані відсутні.

317. Матвейко Катерина і її син, проживали в с. Коропуж, українці, загинули орієнтовно в 1947 році в с. Коропуж, місце поховання не встановлено.

318. Матвейко Михайло Ількович, 1910 року народження, житель с. Коропуж, українець, секретар Коропузької сільради, загинув в 1946 році в с. Коропуж, розстріляний у своїй хаті, місце поховання с. Коропуж.

319. Махотін Іван Ілліч, 1914 року народження, уродженець Саратовської області, росіянин, шофер РВ НКВС, рядовий, загинув 14 червня 1945 року в с. Бартатів.

320. Мацьків Іван Михайлович, 1923 року народження, житель с. Коропуж, українець, хлібороб, загинув в 1944 році в с. Коропуж, похований в с. Коропуж.

321. Мацьків Марія Степанівна, 1922 року народження, жителька с. Коропуж, українка, домогосподарка, загинула в лютому 1946 року в с. Коропуж, у власній хаті вбита, похована в с. Коропуж.

322. Мацьків Олексій Федорович, 1923 року народження, житель с. Коропуж, українець, вчився в середній школі, співпрацював з ОУН-УПА, був на легальному становищі, загинув в серпні 1945 року в с. Коропуж, вбитий за явку з повинною.

323. Мацьків Степан Іванович, житель с. Мшана, українець, загинув в 1945 році в с. Мшана, інші дані відсутні.

324. Мельник Ганна, загинула в 1948 році на території Завидовицької сільради, інші дані відсутні.

325. Мескало Микола Гнатович, 1910 року народження, житель с. Градівка, українець, працівник залізниці (обходчик), загинув в 1946 році в с. Коропуж, похований в с. Коропуж.

326. Мілян Іван Антонович, 1895 року народження, житель с. Добряни, українець, селянин, ястребок, вбитий 18 січня 1945 року в с. Добряни.

327. Мілян Микола Павлович, 1928 року народження, українець, комсомолець, загинув 3 жовтня 1946 року на території Галичанівської сільради, інші дані відсутні.

328. Мілян Петро Йосипович, житель с. Добряни, українець, член групи самооборони (ГОГП), загинув 20 лютого 1945 року в с. Добряни, вбитий біля спиртзаводу, який охороняв.

329. Мілян Степан Іванович, житель с. Добряни, українець, член КПРС, голова Добрянської сільської ради, загинув 27 серпня 1944 року: після нападу на його дім в Добрянах забраний в ліс ще з 4-ма чоловіками, в т. ч. інструктором обкому комсомолу Зарецьким Д. В., і після допиту — розстріляний.

330. Минько, райветлікар Комарнівського району, загинув 27 березня 1945 року в районі м. Комарно.

331. Митюк Микола Степанович, житель с. Путятичі, українець, ястребок, загинув 9 лютого 1945 року в с. Путятичі, привселюдно розстріляний.

332. Михайляк Михайло Федорович, 1902 року народження, житель с. Мавковичі, українець, голова колгоспу «Вільна Україна» с. Мавковичі, а раніше голова сільради, загинув 31 серпня 1949 року в с. Мавковичі.

333. Михаленич Іван Михайлович, проживав в с. Бірче, загинув в 1944 році, інші дані відсутні.

334. Михайляк Степан А., житель с. Малий Любінь, українець, голова сільради с. Малий Любінь, загинув в 1941 році, після приходу німців в с.Малий Любінь повішений бандерівцями.

335. Мойсин Степан Григорович, 1920 року народження, житель с. Зашковичі, українець, член КПРС, селянин, депутат сільради, загинув в липні 1941 року в с. Зашковичі, після жорстоких допитів і знущань розстріляний.

336. Музика Микола Тарасович, 1900 року народження, житель с. Градівка, українець, селянин, загинув в 1947 році в с. Градівка, вбили і кинули в криницю.

337. Музичка Катерина, загинула в 1944 або 1945 році на території Добрянської сільської ради, інші дані відсутні.

338. Мужилович Ганна Григорівна, жителька с. Речичани, українка, селянка, загинула в 1944 році в с. Речичани.

339. Мусін Г. П., 1921 року народження, проживав в м. Городку, молодший лейтенант міліції, загинув в 1949 році.

340. Мусін Микола Андрійович, 191? року народження, дільничний уповноважений міліції, загинув 4 квітня 1947 року на території Керницької сільської ради.

341. Мустафін Н. К., 1918 року народження, проживав в м. Городку, старшина міліції, загинув в 1947 році.

342. Мусташин Микола Захарович, 1916 року народження, проживав в с. Великий Любінь, росіянин, дільничний міліціонер, загинув 9 квітня 1947 року.

343. Муха Михайло Михайлович, 1916 року народження, житель с. Мавковичі, українець, сторож, загинув 15 серпня 1946 року в с. Мавковичі.

344. Муха Степан Федорович, 1922 року народження, житель с. Мавковичі, українець, комсомолець, секретар комсомольської організації с. Мавковичі, загинув 15 серпня 1946 року в с. Мавковичі.

345. Наводський Іван Олексійович, проживав в с. Речичани, загинув 6 вересня 1946 року в с. Речичани.

346. Навроцький Євген Михайлович, 1931 року народження (13 років), житель с. Мшана, неповнолітній, загинув в серпні 1944 року в с. Мшана, вбитий разом із батьками.

347. Навроцька Марія, жителька с. Мшана, селянка, загинула в серпні 1944 року в с. Мшана, вбита разом із сім'єю.

348. Навроцький Михайло, житель с. Мшана, працівник залізниці, загинув в серпні 1944 року в с. Мшана, вбитий разом із сім'єю.

349. Навроцький Петро Михайлович, 1937 року народження (7 років), житель с. Мшана, неповнолітній, загинув у серпні 1944 року в с. Мшана, вбитий разом з батьками.

350. Нагорний Іван Іванович, 1914 року народження, проживав в м. Комарно, ястребок, загинув в 1945 році в м. Комарно, інші дані відсутні.

351. Науличний Микола Іванович, загинув 7 лютого 1945 року в с. Путятичі, інші дані відсутні.

352. Найчук Захар Панасович, проживав в с. Лівчиці, українець, член КПРС, дільничний міліціонер с. Лівчиці, загинув 11 січня 1947 року в с. Лівчиці.

353. Нечипоренко І. І., 1918 року народження, проживав в м. Городку, старшина міліції, загинув в 1949 році.

354. Нещерецька Софія Григорівна, проживала в с. Путятичі, вчителька школи с. Путятичі, загинула 9 лютого 1945 року в с. Путятичі, бандити забрали з собою. Подальша доля невідома.

355. Оболенський Олександр Іванович, 1921 року народження, проживав в м. Городку, уродженець Алтайського краю, росіянин, член КПРС, пом. оперуповноваженого Городоцького РВ НКДБ, загинув 9 квітня 1949 року в с. Завидовичі.

356. Огородник Захар, робітник Великолюбінського спиртзаводу, загинув 12 травня 1945 року в с. Великий Любінь.

357. Огородницький Іван, 1898 року народження, проживав в м. Комарно, загинув в 1945 році в м. Комарно, інші дані відсутні.

358. Однолєток Григорій Іванович, 1916 року народження, уродженець Сумської області, проживав в м. Городку, українець, комсомолець (член бюро РК ЛКСМУ), оперуповноважений Городоцького РВ НКДБ, лейтенант, загинув 17 травня 1947 року в с. Вовчухи, вбитий під час перестрілки в результаті нападу банди ОУН-УПА.

359. Онисько Іван Степанович, 1901 року народження, житель с. Добряни, українець, член КПЗУ-КПРС, голова Добрянської сільської ради, загинув в жовтні 1948 року, вбитий біля с. Добряни пострілом.

360. Орлов Дмитро Іванович, проживав в с. Вишня, росіянин, комсомолець, студент Вишнянського сільськогосподарського технікуму, секретар комсомольської організації, загинув 26 травня 1949 року в с. Вишня, похований в м. Рудки.

361. Отчич Іван Іванович, 1904 року народження, житель с. Вишня, українець, працівник заготконтори м. Рудки, ястребок, загинув 5 вересня 1946 року в с. Вишня, вбитий по дорозі додому, йдучи з роботи, похований в с. Вишня.

362. Павлишин Григорій Іванович, 1910 року народження, житель с. Градівка, українець, голова сільської ради с. Градівка, загинув в 1945 році в с. Градівка, забрали в ліс — решта невідомо.

363. Пазяк Василь, загинув в 1944 році на території Підзвіринецької сільської ради.

364. Панас Пилип Євстахійович, 1902 року народження, житель с. Грімне, українець, голова сільської ради с. Грімне, загинув 6 листопада 1945 року в с. Грімне.

365. Панасенко Гаврило Олексійович, 1918 року народження, народився в с. Дивне Ставропольського краю, проживав в м. Городку, росіянин, член КПРС, оперуповноважений Городоцького РВ НКДБ, лейтенант, загинув 17 травня 1947 року в с. Вовчухи, вбитий під час перестрілки в результаті нападу банди ОУН-УПА.

366. Панчишин Ілля Григорович, 1906 року народження, житель с. Грімне, українець, ястребок, загинув у грудні 1944 року на території Кліківської сільської ради.

367. Паньків Ганна (дружина Паньківа П. П.), жителька с. Мшана, українка, селянка, загинула 7 серпня 1944 року в с. Мшана, вбита разом з чоловіком і 3 дітьми у власній хаті.

368. Паньків Прокіп Павлович, 1905 року народження, житель с. Мшана, українець, завідуючий крамницею с. Мшана, загинув 7 серпня 1944 року в с. Мшана, вбитий у власній хаті.

369. Паньків Софія Прокопівна, 1930 року народження (14 років), жителька с. Мшана, українка, неповнолітня, загинула 7 серпня 1944 року в с. Мшана, вбита у власній хаті разом із батьками (від вибуху гранати).

370. Паньків Степан Прокопович, 1933 року народження (11 років), житель с. Мшана, українець, неповнолітній, загинув 7 серпня 1944 року в с. Мшана, вбитий разом із батьками у власній хаті (від вибуху гранати).

371. Паньків Степанія Прокопівна, жителька с. Мшана, українка, неповнолітня, загинула 7 серпня 1944 року в с. Мшана, вбита біля власної хати разом із батьками.

372. Паньків Степан Федорович, 1905 року народження, народився в с. Поріччя, проживав в с. Дроздовичі, українець, мельник, помер восени 1944 року після катувань (10 ножових ран) в квітні 1944 року, похований в с. Дроздовичі.

373. Папірковський Василь Антонович, 1902 року народження, житель с. Угри, українець, агент Городоцького уповмінзагу, загинув восени 1946 року в с. Угри, тіло не знайшли.

374. Пастернак Марія Михайлівна, 1896 року народження, жителька м. Городка, українка, ланкова колгоспу, загинула 5 лютого 1949 року в м. Городку.

375. Пасюнін Микола Макарович, 1915 року народження, народився в с. Олевка Ардатовського району Мордовської АРСР, росіянин, комсомолець, оперуповноважений Городоцького РВ НКДБ із серпня 1944 року, молодший лейтенант, загинув 14 серпня 1944 року в с. Тучапи, загинув від розриву гранати, кинутої із засідки, похований в м. Городку.