,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Свавілля!!!!, українофобів!!!
-22
Понад півтори тисячі працівників охоронних структур з підприємств Ріната Ахметова у Кривому Розі у спішному порядку готують доправити 5 червня під стіни Верховної Ради для участі в мітингу на підтримку мовного законопроекту Колесніченка-Ківалова. Зняття двох змін охорони з Центрального та Північного гірничо-збагачувальних комбінатів, які перебувають під контролем корпорації SCM, відбувається за безпосереднім наказом голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула, який де-факто продовжує управляти гірничо-рудним напрямком бізнесу Ріната Ахметова у Кривбасі. Мобілізація охоронців для участі в заходах у Києві за наказом Вілкула відбувається також на Південному ГЗК, підконтрольному партнерові Ахметова Вадиму Новинському.
Організоване доправлення до столиці великої кількості фізично підготовлених, керованих і проплачених чоловіків свідчить не лише про намір "регіоналів" імітувати підтримку громадськості наданню російській мові особливого статусу, але й про підготовку силових провокацій проти захисників української мови. Керівники підрозділів охорони перед відправленням вже інструктують своїх підлеглих "бути напоготові" для виконання їхніх наказів.
Показово, що такі дії менеджерів Ріната Ахметова прямо суперечать нещодавнім заявам про заборону політичної діяльності на підприємствах SCM і говорять про ціну слова найбагатшого з українських олігархів.
Використання сили для боротьби з опонентами стає фірмовим стилем Партії регіонів, якій дедалі більше бракує аргументів і підтримки суспільства. А те, що "регіонали" готуються застосувати силу для подальшої русифікації країни, викриває окупаційний характер режиму Януковича.

Слава Україні! Слава Патріотам!


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх