,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Заява Комітету опору диктатурі щодо спроб знищення режимом Януковича інституту Уповноваженого з прав людини
-26
За заявою лідера опозиції Юлії Тимошенко про побиття її покидьками у погонах під час вивезення з колонії до лікарні 20 квітня 2012 року, Уповноваженим з прав людини на підставі п.1 ч.3 ст. 17 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» було відкрито провадження. За підсумками перевірки з виїздом на місце відповідними співробітниками офісу омбудсмена, ці факти отримали підтвердження та публічну оцінку Уповноваженого з прав людини 25 квітня 2012 року.
Виконання посадових обов’язків першим омбудсменом України Ніною Карпачовою викликало нервову реакцію подільників Януковича. Втрата будь-яких моральних орієнтирів приспішниками авторитарного режиму засвідчило «приведення» до присяги під акомпанемент вибухів у м. Дніпропетровську, «обраного» провладною більшістю з другої спроби нового «омбудсмена». Людську трагедію Янукович і Ко цинічно використали для заміни неугодного режиму Уповноваженого з прав людини на слухняного посадовця Міністерства юстиції.
Початок роботи новопризначеного «уповноваженого» продемонстрував справжню мету дій влади. Протягом 4-6 травня 2012 року працівники Генеральної прокуратури розпочали тиск на співробітників Секретаріату Уповноваженого з прав людини включно з обшуками офісу Уповноваженого та допитами людей, що виконували свої посадові обов’язки, а не замовлення режиму. Обшуки, що були проведені в офісі омбудсмена за відсутності на робочому місці працівників та співробітників установи, схожі на бандитський злом із проникненням.
Ми оцінюємо дії посадових осіб Генеральної прокуратури України, як такі, що суперечать ст.20 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», якою втручання у його діяльність органів державної влади заборонено, та вважаємо, що вони спрямовані на остаточне знищення інституту Уповноваженого з прав людини в Україні.

[leech=http://byut.com.ua/news/10875.html] Слава Україні![leech]

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх