,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Дармоеды
0
Верховна Рада ухвалила постанову «Про кошторис Верховної Ради України на 2012 рік».

За дане рішення проголосував 261 народний депутат із 410, зареєстрованих в сесійній залі. Безпосередньо на засіданні парламенту це питання не обговорювалось, жодні цифри не називалися. Постанова була проголосована без жодних обговорень. Як повідомив в інтерв’ю журналістам голова Комітету ВР з питань регламенту депутатської етики та організації роботи ВР Володимир Макеєнко, кошторисом передбачені витрати в сумі 869 млн. грн. За його словами, із них 785 млн. – це загальний фонд, а близько 85 млн. – це спеціальний фонд.
В.Макеєнко повідомив, що на здійснення законодавчої діяльності ВР передбачено близько 460 млн. грн., а видатки на оплату праці з нарахуванням для народних депутатів, зокрема й їх помічникам та консультантам, становлять близько 279 млн. грн.
Він зазначив, що на проживання народних депутатів передбачено близько 20 млн. грн., а на виступи у ЗМІ – 2,5 млн. грн.
Також голова Регламентного комітету зазначив, що в кошторисі передбачено 5 млн. грн. для сплати внесків у міжнародних організаціях, а для Управління справами передбачено 179 млн. грн.
Крім того, за даними В.Макеєнка, 8 млн. 700 тис. грн. передбачені для інституту законодавства, 1 млн. 600 тис. грн. - на їдальні. За його словами, для дирекції телепрограм передбачено 12 млн. грн., для газети «Голос України» - 14 млн. 700 тис. грн., для журналу «Віче» - 3 млн. грн. 2011 року кошторис витрат ВР становив 850 млн. грн. //УНІАН
Тыц Тыц-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх