,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Юлія Тимошенко: мені відремонтовані каземати не потрібні офиц. сайт @YuliaTymoshenko:
  • 19 декабря 2011 |
  • 15:12 |
  • chora |
  • Просмотров: 955
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
-2
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко обурена поширеною владою дезінформацією щодо умов її перебування в Лук'янівському СІЗО та вимагає від керівництва слідчого ізолятора її спростування.

"Я висловлюю своє крайнє людське обурення аморальною відеозйомкою, яка була проведена працівниками СБУ 14 грудня 2011 року в моїй присутності в камері медично-санітарної частини СІЗО. Вимагаю від вас публічно спростувати неправдиву інформацію, що ця відеозйомка проводилася невідомими особами та прихованою відеокамерою. Ви добре знаєте, що 14 грудня у супроводженні офіційних посадових осіб слідчого ізолятора до камери увірвалися офіцер СБУ із знімальною групою, а та всупереч моїм запереченням почала в упор мене знімати. Вони скористалися тим, що я прикута хворобою до ліжка та не можу уникати прямої відеозйомки. Це виглядало майже як розстріл", - йдеться в листі Юлії Тимошенко виконуючому обов'язки начальника Київського СІЗО
Є. Домбровському, який сьогодні на прес-конференції оприлюднив її захисник Сергій Власенко.

Лідер партії "Батьківщина" заявила, що ніколи не перебувала в камері СІЗО №242 в таких умовах, які показано у монтажі. "Це була зовсім інша камера. Ви дуже добре знаєте, що в камері 242 ми знаходилися втрьох в 15 квадратних метрах з вікном без скла, без гарячої, а часом – і без холодної води, з бетонним полом, полками та табуретками з необроблених дошок, з парашею за перегородкою. Про які плазми, душові кабінки та дзеркала з кахлем ви дезінформуєте людей?" – пише Юлія Тимошенко.

При цьому Юлія Тимошенко заявляє про свою категоричну відмову від забезпечення будь-яких особливих умов свого перебування в СІЗО. "Вважаю аморальним перебувати в спеціально показушних відремонтованих камерах в той час, коли інші ув’язнені перебувають в скитських, нелюдських умовах утримання та сплять по черзі на підлозі по причині критичного перевантаження СІЗО. Вимагаю після лікування перевести мене у звичайну камеру – в таку, в якій насправді є інші ув’язнені, щоб під час приїзду в СІЗО європейських та світових представників вони змогли побачити не штучну, гламурну, показуху, а справжнє катування, нелюдське поводження з ув’язненими – гірше, ніж з тваринами, причому до того, як суд визнав їх винними", - заявила Юлія Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" переконана, що відеозйомки в камері було організовано СБУ за дорученням президента Януковича для її компрометації. "Я вимагаю від вас офіційно спростувати неправдиву та неправильну інформацію, що камера 242 з інтер’єром, який продемонстрований по телебаченню, - це камера, в якій я знаходилася, знаходжуся чи буду знаходитися. Якщо ви після мого переведення в медичну частину СІЗО зробили в камері 242 якийсь спеціальний парадний ремонт, будь ласка, запропонуйте цю камеру мешканцю Межигір'я, а не мені. Мені відремонтовані каземати не потрібні", - резюмує Юлія Тимошенко.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх