,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Наші гроші": Десятка хамських закупівель Верховної Ради у 2011 роц Джерело: Наші грошіі
  • 18 декабря 2011 |
  • 12:12 |
  • chora |
  • Просмотров: 1567
  • |
  • Комментарии: 17
  • |
-7
Сайт "Наші гроші" розповів на що народні обранці витрачають гроші платників податків.

Комп’ютери-моноблоки по 11 тисяч гривень для нардепів. Їх придбали нібито для того, щоб нардепи могли читати законопроекти не в друкованому вигляді для економії паперу, але вартість комп’ютерів перевищує вартість паперу, який Верховна Рада може витратити на законопроекти за п’ять років. До того ж придбані комп’ютери настільки потужні, що на них можна грати в сучасні відеоігри, а не використовувати як банальні рідери. До того ж до кожного з них придбано ще й принтери по 1,6 тисяч гривень за штуку.

Ремонт паркану за 520 тисяч гривень. За словами самого Литвина, саме стільки коштувала заміна старої огорожі з боку проїжджої частини вул. Грушевського. Ми потім ледь не з лупою вивчали скільки ж метрів невисокої огорожі було реально замінено. Якщо якісь злостивці фарбу штучно не здирали і іржу не підкладали, то мова йде десь про 20 метрів залізного паркану висотою менше півтора метри. За такі гроші цей шматок паркану можна було б вкрити ще й позолотою в палець. Можливо хтось свій палець і позолотив.

Страхування кожного нардепа за 10 тисяч гривень. Литвин визнав, що ця страховка призначена для виплати тільки у випадку смерті народного депутатів. При цьому розмір виплати невідомий. Але депутати у нас не мруть косяками на робочому місці. А 4,5 млн грн. з наших кишень лише за один(!) рік щезли в шлунку страхової компанії братів Буряків, один з яких до того ж народний депутат.

Десять чайних столиків і один буфет за 228 тисяч гривень для парламентського готелю "Київ". Цинізм навіть не стільки в ціні: понад 20 тисяч гривень за один предмет, а в якості меблів — вони оздоблені платиновою та срібною фольгою.

Стільці по 7 тисяч гривень для парламентського готелю "Київ".

800 тисяч гривень радіостанції нардепа Андрія Деркача (Партія регіонів)за новинні випуски та інтерв’ю з нардепами.

Обладнання для парламентської телестудії за 8 мільйонів гривень. А навіщо платникам податків утримувати цей телеканал взагалі? Прямі трансляції з Ради можна вести набагато дешевше.

2 мільйони гривень за трансляцію "Ради" на Європу.

24 мільйони гривень за проживання нардепів та проведення прийомів в парламентських готелях і парламентській їдальні. А чи живуть вони в цих готелях насправді?
Проекти скляного даху над внутрішнім двориком парламенту та нової 9-поверхової офісної будівлі за 3 мільйони гривень. На фото видно дірку дворику позад головного куполу, який пропонують засклити для комфортного спілкування нардепів.
Джерело
Наші гроші
Отредактировал irenasem (18 декабря 2011)

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх