,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


З днем народження, Юліє Володимирівно! Новини та події 27 Лис 2011, 08:01
  • 27 ноября 2011 |
  • 20:11 |
  • chora |
  • Просмотров: 1368
  • |
  • Комментарии: 21
  • |
-12
Сьогодні у нашої Юлі день народження. Ми прийдемо до неї в гості, принесемо квіти і вітання. Хоча вона цього, мабуть, не побачить і не почує. Адже адміністрація СІЗО напередодні переселила її подалі від вулиці, в глибину тюремних коридорів та нор. Шматок синього загратованого неба та голоси людей з волі – надто дорогий дарунок, щоб влада могла його дозволити.

Однак ми знаємо, що вона відчуватиме нас навіть через товсті мури в’язниці, почує як б’ються наші серця, крізь лязгіт тюремних засовів та викрики конвоїрів. У тій темній і тісній камері вона знатиме, що ми поруч, що ми боремося. За її волю, за волю і свободу України. Бо сьогодні це – тотожні поняття.

Ми знаємо, що їй там важко, дуже важко, хоча вона й не зізнається нам в цьому. Вона тримається і веде свою боротьбу. Ту боротьбу, яка невдовзі неодмінно запалить сотні тисяч сердець і дасть нагоду вільній та справді незалежній Україні сказати своє Велике Слово.

Днями один іноземний журналіст запитав: чи не трапиться раптом так, що Юлія Тимошенко вийде на волю з опущеними руками, втратить волю до боротьби? Ні, не трапиться. Ні з опущеними, ні з піднятими руками Юлію Тимошенко ніхто і ніколи не побачить. Бо неможливо її зламати. Цю тендітну та ніжну й залізну жінку не перемогти нікому!

Сьогодні вони катують нашу Юлю, знущаються над нею, тягнуть попід руки нібито на медичний огляд, прикриваючи щитами, щоб люди її не побачили. Сьогодні вони проводять її допити прямо в камері, не рахуючись зі станом здоров’ями та муками, викликаними хворобою. Сьогодні вони ходять по телевізійних шоу та розказують різні небилиці про нібито її злочини. Вони хочуть закріпити свою "перемогу" над Юлею.

Але вони не розуміють, що вже програли цю боротьбу. Бо знущання народжують новий спротив, приниження людської гідності гартують волю до боротьби, а глум над правдою прямо веде до перемоги чесних і чистих в своїх намірах сил та людей.

У них нічого не вийде. Адже вони несамовито бояться її. Вони відчувають, якимись своїми чуттями та примітивними інстинктами, що правда – на її боці. Вони знають, що рано чи пізно справедливість неодмінно переможе. І це буде не їхній день.

Сьогодні вони обгородили парканами всю країну, вони монтують ялинку на Майдані за півтора місяці до Нового року, вони перекопують вулиці, щоб люди не змогли прийти до Юлі в день її народження. Але всі ці дії марні. Не можна загородити свободу, не можна перекопати правду, не можна вбити волю.

Багатьом з нас нині здається, що ця темна доба триватиме в країні дуже й дуже довго. Але це не так. Просто сутінки найтемніші перед світанком. Сонце вже сходить над країною. Значно швидше, ніж декому здається.

Настане день, і Юлія Тимошенко вийде на волю. Не тому, що так скажуть в Брюсселі чи Вашингтоні, не тому, що хтось на когось натисне. А тому, що таким є код національної історії. Такою є Доля України. І Юля ще не сказала свого слова в новій історії України.

У нас питають, чи вірите ви в те, що Юля повернеться в політику і здолає цю орду? Ми не віримо – ми знаємо. Буде так!

Ми знаємо, що Ти все перебореш, все витримаєш. Бо не тільки власна доля, а й доля цілої Великої України – в Твоїх руках.

Зі святом, наша Рідна! З днем народження!

Новини та події
27 Лис 2011, 08:01

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх