,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Із рахунків Тимошенко йшли гроші на оплату кілерів - Обіход
+4
Із рахунків Тимошенко йшли гроші на оплату кілерів - Обіход


Генпрокуратура має відповісти, яке відношення має Юлія Тимошенко до вбивства у 1996 році народного депутата Євгена Щербаня, заявив колишній заступник генерального прокурора України Микола Обіход на прес-конференції. Він нагадав, що у матеріалах Луганського апеляційного суду є показання помічника колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка Петра Кириченка про те, що гроші кілерам Щербаня були перераховані у тому числі і з рахунків Тимошенко.


Микола Обіход вважає, кримінальні справи, у яких Тимошенко звинувачувалася протягом останніх 15 років, до цих пір до кінця не розглянуті. Це і хабар Лазаренку у 86 мільйонів доларів, контрабанда російського газу, борг Міноборони РФ у розмірі 405 мільйонів доларів, ухилення від сплати податків, приховування валютної виручки від доходів корпорації ЄЕСУ у розмірі 87 мільйонів. За словами Обіхода, за Юлією Тимошенко тягнеться шлейф кримінальних злочинів, які не були розслідувані до кінця, тому що з приходом у владу вона робила все, щоб заморозити або припинити їх розслідування.

Коментуючи реакцію країн Євросоюзу на вирок Юлії Тимошенко з газової справи, Микола Обіход зазначив, що лідери ЄС часто не вникають у проблему корупції в Україні, плутають "кримінальщину" з політикою. "Не треба видавати кримінальне розслідування конкретних злочинів за політичні репресії. У США Лазаренко засуджений на 9 років, і ніякого обурення світової громадськості не було, - сказав Обіход. - Між тим, у матеріалах Генпрокуратури США у справі Лазаренка Тимошенко прямо називається його спільницею. Проте Тимошенко ніколи не судили як звичайного громадянина. Прийшовши до влади, вона домоглася закриття кримінальних справ".

Народний депутат Юрій Болдирєв зауважив, що реакція деяких громадян України та країн Євросоюзу на кримінальне переслідування Тимошенко носить скоріше емоційний характер. "Звичайно, багатьом не подобається, що судять жінку, причому жінку красиву. Я сумніваюся, що ми б стали свідками збурень, якщо б судили лисого, товстого старого чоловіка за ті ж справи, що і Тимошенко", - іронічно прокоментував слова Обіхода Юрій Болдирєв.

Голова української філії Інституту країн СНД Володимир Корнілов підкреслив: документальні матеріали про злочини Тимошенко публікувалися у газетах ще на початку 2000-х років. Тому слова представників опозиції про нібито "нові" справи Тимошенко не витримують ніякої критики. Так, Віктор Ющенко ще у 2005 році визнав, що Тимошенко намагалася за рахунок бюджету покрити борги своєї компанії ЄЕСУ у розмірі більше 400 мільйонів доларів. "Цей борг є, всі про нього знають, і за ним доведеться розраховуватися", - заявив Володимир Корнілов.

За матеріалами: ForUm
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх