,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Жителі Донецька вимагають відставки мера та штурмують міськраду
  • 22 июля 2011 |
  • 16:07 |
  • Anonymous |
  • Просмотров: 78680
  • |
  • Комментарии: 12
  • |
0
]Сьогодні, 22 липня, міліція відгородила металевим парканом вхід до будинку Донецької міської ради, де проходять акції протесту городян, повідомляє "Острів".

На майданчику перед будинком зібралося близько 70 протестувальників - представники територіальної громади міста Донецька, ініціативні групи, представники Донецької облорганізації партії "Фронт змін", громадського руху "Влада - народу!", комуністи й інші.

Учасники акції заявляють протест черговому підвищенню тарифів на житлово-комунальні послуги, знищенню скверу і зелених насаджень по вул. Зайцева в санітарній зоні Донецького металургійного заводу.

Також вони протестують проти незаконних дій Донецької міськради з продажу земельної ділянки під будівництво сміттєспалювального заводу.

Мітингувальники тримають у руках плакати з гаслами: "Депутати! Не продайте своїх виборців!", "Ні продажу землі під сміттєспалювальний завод", "Мер! Спалюй сміття у своєму кабінеті і дихай цим сам!", "Ні грабіжницькому підвищенню тарифів!", "Захистимо сквер! Мер, поверни сквер!" тощо. Між представниками ініціативної групи і працівниками міліції виник конфлікт через те, що представник ініціативної групи спробував пройти на сесію міськради.

Коли міліція почала виштовхувати чоловіка за загороду, люди стали скандувати: "Мера у відставку!".

Серед організаторів мітингу - депутат Ленінської районної ради в м. Донецьку, голова ради "Союзу ошуканих вкладників" Дмитро Верзілов. Він прикував себе до ручки дверей міськради і заявив про намір оголосити голодування.

У п'ятницю проходить засідання сьомої сесії Донецької міської ради VI скликання, що розглядає серед інших і земельні питання.

Довідка. Олександр Лук'янченко

Олександр Лук'янченко — міський голова Донецька. Народився на хуторі Бердичі в Ясинуватському районі Донецької області. Закінчив чотирирічну школу в Бердичах, а потім восьмирічну в Авдіївці. У 1962 році вступив до Донецького будівного технікуму. По закінченню потрапив до школи молодших командирів танкових військ. Працював на заводі "Буддеталь", потім у "Донецькжитлобуді" головним інженером.

27 листопада 1992 року обіймає посаду заступника голови Донецького міськвиконкому. З 1994 по 1996 рік працює в Донецькій облдержадміністрації на посадах заступника голови, а потім першого заступника голови. Після облдержадміністрації два роки працює першим заступником генерального директора Адміністрації автомобільних доріг Донецької області. Після цього стає першим заступником донецького міського голови Володимира Рибака у Донецькій міській раді.

У 2002 році висуває свою кандидатуру на посаду міського голови Донецька і 31 березня перемагає на виборах. 26 березня 2006 року обирається на другий термін. 31 жовтня 2010 року, не без скандалу, обирається на третій термін.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх