,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


47% українців переконані, що СНД не має майбутнього, - опитування
-1
Більшість українців (47%) вважає, що СНД не має майбутнього, протилежної думки дотримується 35% жителів України, свідчать результати дослідження, яке проводила 4-14 квітня компанія Research&Branding Group (R&B).

При цьому 16% респондентів вважають Україну повноправним членом Співдружності, 16% вважають, що вона залишила об’єднання, 15% - що Україна є учасницею окремих структур СНД як спостерігач, 12% - що вона є асоційованим членом Співдружності, 11% - фактичним її членом. "На сьогодні українці сприймають СНД скоріше як механізм збереження внутрішніх регіональних зв'язків колишніх радянських республік в умовах розпаду політичного організму СРСР (43%), ніж як ефективний інструмент інтеграції на пострадянському просторі (27%)", - зазначають у прес-службі R&B.

При цьому 43% жителів України вважають, що країни СНД нині віддаляються одна від одної. 36% вважають, що нічого не змінюється, і 21% підтримує думку про те, що країни СНД зближуються між собою.

"Збір інформації здійснювався методом особистого інтерв'ю у 24 областях України й АР Крим. Респондентів відбирали за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю та віком. Обсяг вибіркової сукупності становив 2077 осіб. Очікувана середня похибка вибірки становить +-2,2%", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві закордонних справ країни запевнили, що не розглядають наразі питання проратифікацію Україною статуту СНД.


47% українців переконані, що СНД не має майбутнього, - опитування

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх