,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Європейські експерти навчать українських вболівальників правил поведінки
0


Делегація постійного комітету Європейської конвенції про насильство та неналежну поведінку з боку глядачів під час спортивних заходів консультуватиме українську сторону з нагоди проведення в Україні Євро-2012.

Спектр порад - від правильної організації інфраструктури на стадіоні до правил поведінки вболівальників. Особливий наголос зроблять на роботі стюардів.

“Ми повинні дати стюардам чіткі повноваження, які не мають переступати межі діяльності міліціонерів. З останніми вони повинні співпрацювати. Крім того, вони повинні мати тренерські навички у сфері вирішення конфліктів, психології і навіть законодавства. А ще - вони обов'язково повинні знати усі аспекти безпеки на стадіоні у надзвичайних випадках”, - сказав голова постійного комітету T-RV, Рада Європи Пауло Гомес.

Яким чином стюарди повинні реагувати на необґрунтовану агресію безпосередньо українських фанів поки що не уявляє голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіулін. Каже, без порад самотужки організувати матч на безпечному рівні неможливо.

“Я не можу сказати, що на наших стадіонах - під час проведення нашого внутрішнього чемпіонату чи міжнародних матчів - процвітає насильство, але окремі випадки все ж, на жаль, є. У нас є час для того, щоб виправити наявні недоліки”, - каже голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіулін.

Європейський комітет вивчить і законодавчі аспекти роботи із вболівальниками. В Україні нормативно-правові документи розроблені, але поки не впроваджені.

Європейські експерти навчать українських вболівальників правил поведінки

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх