,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


До початку турніру Євро-2012 залишився рік
0


Рік до Євро 2012 - починаємо зворотній відлік. До офіційного старту чемпіонату Європи з футболу залишилось 365 днів.

Для міст, що прийматимуть турнір, - Києва, Львова, Донецька та Харкова - є привід показати себе в усій красі, а організаторам - час звітуватись.

“В нас практично 95% об'єктів будуть здані у цьому році, як мінімум за 7-8місяців до чемпіонату, так що немає ніяких сумнівів, що ми встигнемо”, - заявив віце-прем’єр-міністр, міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

Представники УЄФА оцінюють готовність України на рівні 80%. Але якщо аеропорти та готелі будуються, то питання стадіонів все ще залишається відкритим. Роботи на столичному стадіоні "Олімпійський" міська влада обіцяє завершити найближчим часом.

“Роботи виконуються згідно запланованих термінів, і восени цього року ми матимемо можливість проводити на ньому вже перші матчі з футболу”, - запевнив голова Київської міської адміністрації Олександр Попов.

Також в КМДА обіцяють, що від аеропорту “Бориспіль” до станцій метро у Києві курсуватимуть 60 автобусів, з інтервалом в 1 хвилину. До того ж, вболівальникам у столиці добудують ще 8 готелів. Протягом кількох днів делегація УЄФА разом із організаторами Євро-2012 в Україні відвідають усі міста-господарі чемпіонату.


24

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх