,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Луценко в СИЗО потерял сознание
-1
Экс-министр внутренних дел Украины Юрий Луценко вчера после судебного заседания был отправлен в следственный изолятор. Сегодня Луценко находится в медчасти СИЗО и его состояние очень плохое

Об этом заявила жена экс-министра Ирина Луценко, которая сегодня посетила мужа в следственном изоляторе.

Как сообщает УНИАН, супруга Луценко утверждает, что медицинская помощь экс-министру не оказывается, в результате чего сегодня днем он на некоторое время потерял сознание.

Напомним, вчера состоялось предварительное судебное заседание по делу Луценко. Суд постановил начать слушание дела по сути дела 27 мая. Судьи не нашли оснований отпускать экс-министра из-под стражи.

Луценко в СИЗО потерял сознание
Ніч на вівторок екс-глава МВС Юрій Луценко провів у СІЗО на Лук'янівці, куди його перевели з лікарні швидкої допомоги після медогляду. Лікарі приписали Луценку вівсянку, однак він поки не може їсти і п’є тільки воду.

"Спочатку ми думали, що він у камері. Але сьогодні в нього побувала на побаченні дружина Ірина і з'ясувала, що Юрій Віталійович у медчастині", - розповіла прес-секретар "Народної Самооборони" Лариса Сарган.

За її словами, пише "Сегодня", вночі він спробував встати з ліжка і втратив свідомість. Лікарі кажуть, що вихід з тривалого голодування повинен проходити в медичних умовах, інакше, у Луценка може відмовити підшлункова залоза.

"Але тиск йому не вимірювали, аналізи не робили. Чи варто говорити про крапельниці, які йому рекомендували під час лікування... У медчастині СІЗО кажуть, що у них просто немає необхідних препаратів! Є проблеми і з харчуванням. Юрій Віталійович буде їсти розведену водою вівсяну кашу. Але у нього поки не виходить. Тому він тільки п'є воду", - зазначила Сарган.

СУД НАД ЛУЦЕНКОМ: УСІ ПОДРОБИЦІ

У свою чергу помічник голови Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко зазначив, що "екс-міністр отримує в СІЗО передбачене для всіх затриманих харчування. Але їсть, в основному, продукти, які йому передає дружина".

Нагадаємо, у понеділок, 23 травня, Печерський районний суд Києва призначив для розгляду по суті кримінальну справу за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Луценка, залишивши йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Перше судове засідання у справі по суті має розпочатись 27 травня об 11.00.

ТСН

напомню что отдельные лживые провластные источники вроде "обозревателя" опубликовали информацию о том что луценко не голодает ест колбасу и ни в чем себе не отказывает

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх