,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Діаспора: Янукович веде Україну в імперське ярмо "русского мира"
  • 22 мая 2011 |
  • 20:05 |
  • Anonymous |
  • Просмотров: 166734
  • |
  • Комментарии: 10
  • |
-1
Представники української діаспори у США вважають, що законом про червоні прапори Віктор Янукович "розпалює ворожнечу поміж своїм народом".

Діаспора: Янукович веде Україну в імперське ярмо "русского мира"

Українська діаспора у США впевнена, що українців об'єднує лише гасло "Бог і Україна", а не червоні прапори "чужої імперської держави". Представники діаспори висловили побоювання, що влада зараз "цілеспрямовано веде Україну в імперське ярмо "русского мира".

Про це йдеться у зверненні Всеамериканської громадської організації "Нова Українська Хвиля", яка є найбільшою у США і до якої входять вихідці четвертої хвилі еміграції. Таким чином ця організація висловила свою позицію щодо підписання президентом Віктором Януковичем закону про використання червоного прапора.

На думку активістів "Нової Української Хвилі", "це не що інше, як розпалювання ворожнечі поміж своїм народом".

"Якби серед Ваших дорадників, пане президенте, були предстоятелі Українських церков, чи то православної, чи греко-католицької, а не піп чужої імперської держави,... ми впевнені, що цього б ніколи не сталося. І навіть серед тих темних сил, які Вас оточують, Ви як по-справжньому віруюча людина знайшли б у собі відвагу не чинити кривди народові, котрий довірив Вам свою долю", - зазначено у зверненні.

"Нова Українська Хвиля" вважає, що політична провокація 9 травня у Львові отримала гідну відсіч. "Події 9 травня під червоними прапорами сколихнули весь український світ, який географічно не обмежений державними кордонами, i є скрізь, де живе українська нація. А живе вона і гуртується на всіх материках і континентах, під єдиним і вічним гаслом "Бог і Україна", - наголосили автори звернення.

На їхнє переконання, "на 20-му році незалежності президент та Верховна рада не стали на захист державності". "Знову, як на початку 90-х, лінію оборони тримає національно-свідома частина нації", - впевнені представники діаспори.

Вони висловили подяку, всім, хто вийшов на захист української державності у Львові, Тернополі, Івано-Франківську та по всій Україні, за свідому громадянську позицію.

"Ми, які щодня є свідками великого патріотизму і пошани до національних символів, на яких виховується американська молодь, вражені цинізмом сучасної української влади. Прикриваючись синьо-жовтим прапором, за який ще 20 років тому саджали у тюрми, влада цілеспрямовано веде Україну в імперське ярмо "русского мира", - підкреслено у зверненні.

"Для кожного з нас пам'ять про полеглих за волю України є священною. У кожного з нас, вихідців із Галичини, є рідні, які воювали як в УПА, так і в складі радянської армії чи в армії "СС Галичина". Більшість із них давно лежать у могилах. І все, чого потребує християнська душа, що відійшла у Вічність, – це молитви і прощення", - нагадали автори заяви.

Вони також звернулися до Віктора Януковича із зауваженням про те, що він досі не відповів на Меморандум Світового Конгресу Українців, в якому міститься головний заклик – "стати українським президентом і припинити всі українофобські та імперські замашки ворогів наших".

"У час підготовки до Світового форуму Українців, що має відбутися 19-21 серпня у Києві, ми, представники четвертої хвилі еміграції у Сполучених Штатах Америки, ініціюємо звернення до парламентарів країн нашого проживання по всьому світу з фактами та відеоматеріалами про репресії та наступ московської п'ятої колони в Україні", - сказано в заяві "Нової Української Хвилі

Діаспора: Янукович веде Україну в імперське ярмо "русского мира"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх