,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Скрипка каже, що у Росії потрібен канал україномовної музики
  • 25 апреля 2011 |
  • 06:04 |
  • Anonymous |
  • Просмотров: 287044
  • |
  • Комментарии: 26
  • |
У Росії потрібен музичний телеканал україномовної музики, вважає лідер українського гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка.

"Важливим елементом в позитивному розвиткові україномовної музики міг би також стати спеціалізований український музичний телеканал", - сказав Скрпика на прес-конференції у Москві, повідомляє УНІАН.

Він вважає, що це мусить бути джерело інформації, яке спрямоване на популяризацію української мови і української культури.

"Канал має бути не лише україномовним, а ще й високоякісним, мати гарну позитивну ідеологію – наприклад, зробити суспільство кращим, а не суто комерційні цілі – реклама та інше. Це має бути мистецький, культурний, фаховий і потужний український продукт", - вважає Скрипка.

Він також упевнений, що проблем із наповненням не буде.

"Було б бажання. Його просто треба зібрати і структурувати. Контент, до речі, має бути україномовним, але не обов’язково "made in Ukraine". Якщо, наприклад, у Росії чи у Франції є україномовний матеріал, то чому б його не показувати? Головне завдання матеріалу – культивувати високий культурний рівень", - вважає співак.

Також Скрипка зауважив, що на даному етапі розвитку людства кордони носять умовний характер, і тому дуже актуально мати дійсно український телеканал у всьому світі, для тих українців, які живуть десь далеко.

"При цьому в подальшому долучаться й інші – хороша музика не має етнічних меж. Хоча почати потрібно з українців, а потім розширювати його. Досвід показує, що українські пісні потенційно цікаві і французам, і німцям і росіянам – варто лише, щоб люди дізналися і вивчити кон’юнктуру – що світу цікаво", - впевнений Скрипка.

Він також підкреслив, що українська музична спільнота готова взяти участь у процесі створення наповнення такого музичного каналу.

"Спочатку потрібне лише ініціативне джерело – щоб пішла перша хвиля. А потім вже почнеться пошук фахівців і людей, які готові допомогти в цьому – в Україні і за кордоном. І такі люди є – артисти, менеджмент і навіть інвестори", - сказав Скрипка.

Ще минулого року, 7 вересня, посол України в РФ Володимир Єльченко заявляв про необхідність існування музичного телеканалу для діаспори.

"Впевнений, що такі телеканали будуть затребувані не тільки серед етнічних українців - громадян Російської Федерації, але й серед росіян, які люблять українські пісні й культуру", - говорив дипломат.

Скрипка каже, що у Росії потрібен канал україномовної музики

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх