,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Бред престарелого еврея: Уряд України створив найкращі в Європі умови для інвесторів
  • 4 апреля 2011 |
  • 19:04 |
  • Anonymous |
  • Просмотров: 334114
  • |
  • Комментарии: 5
  • |
Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав іноземних інвесторів спільно працювати на прогрес нашої країни. Таке звернення Глава Уряду зробив на адресу учасників 7 щорічної інвестиційної конференції у Києві.

«Я добре бачу перспективу, тому запрошую ваше співтовариство працювати разом з нами на розвиток України, на прогрес України - це буде наш спільний прогрес», - наголосив Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр акцентував увагу на створенні з боку Уряду сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні. Микола Азаров відзначив, що Уряд, прийнявши ліберальний Податковий кодекс, звільнив від оподаткування підприємства, які будуть модернізувати виробництво, впроваджувати технології енергозбереження, створювати нові робочі місця.

Як зауважив Глава Уряду, це найкращі в Європі умови для ведення бізнесу. «Скажіть, де ще у Європі є такі пільги?», - звернувся він до інвесторів та додав: «Ніде. І ми пішли на це свідомо».

Микола Азаров нагадав про непросте завдання Уряду: у цьому році вийти на автоматичне відшкодування податку на додану вартість. «Ми розробили цілу низку критеріїв, відповідно до яких будь-яка компанія може претендувати на автоматичне відшкодування ПДВ, якщо вона їх виконує, але до кінця року всі компанії будуть працювати у цьому режимі», - зазначив він, зауваживши, що одним із критеріїв є зростання фонду оплати праці. «Ми б хотіли, щоб всі компанії відмовилися від виплати заробітної плати у конвертах і перейшли на легальну виплату зарплати», - наголосив Глава Уряду.

При цьому Микола Азаров сказав, що на сьогодні Уряд вирішує ще одне непросте завдання, пов’язане з виплатою величезних державних боргів, створених попередниками, що є перешкодою у вирішенні багатьох соціальних та інфраструктурних завдань. За його словами, цього року необхідно сплатити найбільшу суму боргових зобов’язань - 89 млрд. грн., у наступному році - на 40 млрд. грн. менше. «І завдання Уряду – звести боргове навантаження до мінімуму», - зазначив Прем’єр-міністр.

Водночас він назвав позитивні результати діяльності Уряду. Зокрема, зростання доходів Пенсійного фонду на рівні 3 млрд. грн. та зростання доходів держбюджету на рівні 17 млрд. грн. порівняно з минулим роком. Це також понад 4% зростання ВВП у минулому році. Нинішнього року, за словами Миколи Азарова, Уряд очікує зростання ВВП на рівні 5%, а до середини 2012 року планує вийти на докризовий рівень.

Крім того, як відзначив Прем’єр-міністр, у поточному році Уряд реалізує масштабну інвестиційну програму. «Понад тисячу компаній разом з Урядом розробили інвестиційні плани, і ми максимально готові допомагати таким компаніям», - наголосив він.

Урядовий портал

Оценка украинской финансовой системы международными организациями далека от желаемой. Так, в отчете «О финансовом развитии» по Индексу финансового развития-2010, публикуемому Всемирным экономическим форумом, Украина занимает лишь 53-е место из 57. При этом, согласно отдельным составляющим индекса, наиболее проблематичными зонами являются факторы, формирующие институциональную среду (55-е место из 57) и финансовую стабильность (55-е место из 57). Более финансово нестабильными по итогам прошлого года составители индекса сочли лишь Нигерию и Венгрию. Не лучшие результаты продемонстрировал украинский финансовый сектор и согласно Рейтингу глобальной конкурентоспособности 2010-2011, где в общем зачете наша страна заняла 89-е место из 139. В отдельных категориях финансовый сектор оказался еще дальше — на 119-м месте, а доступ к финансированию попал в тройку наиболее проблематичных факторов для ведения бизнеса в нашей стране.

«Инвестгазета» №12, 31 марта 2011

ps: обратите внимание на машинный перевод обращения. прахвессионалы заполоняют...

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх