,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ
0
Вдумливі розстріли і ввічливі арешти бидлоеліти - врятують Україну!

(з анекдоту про Партію снайперів)

МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ


на вибори, перемагаємо, все робимо самі! Україна переможе!Партія снайперів: програма №0

Встановлення і негайний арешт всіх членів таємного олігархічного Світового уряду. Розслідування всіх їх злочинів проти людства. Заборона масонського руху і всіх таємних, наднаціональних товариств.
Примусити керівництво США створити Національний банк США, ліквідувавши Федеральний Резервний банк – приватну структуру, що безконтрольно друкує долари. Арешт засновників.
Ліквідація Міжнародного валютного фонду, Світового банку і інших подібних структур. Розслідування діяльності, арешти винних.
Реформування ООН. Одна країна – один голос. Перенесення штаб-квартири в Київ.
Ліквідація всіх офшорних зон.

МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ


Світова заборона комерційних банків і транснаціональних корпорацій.

Кандидат у Президенти від Партії снайперів

Враховуючу жахливу ситуацію в країні, Маленька партія снайперів вирішила запропонувати свою програму виходу з кризи і кандидата у президенти, який зможе її реалізувати.
МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ


Вдумливі розстріли і ввічливі арешти бидлоеліти врятують Україну!
Виборча програма має дуже зрозумілу назву – «Ввічливі арешти і вдумливі розстріли бидлоеліти врятують країну!».

Передвиборчі тези: 1000 арештів, 10 патронів - і в Україні буде порядок!
МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ


Страх бидлоеліти - основа демократії!Повернути смертну кару для державних чиновників, починаючи з голови райдержадміністрації, мерів. І аж до Президента України включно.

Створити народні трибунали. Районні і обласні. Членів трибуналів обирати на відкритих зборах громад. Заборонити членам будь-яких партій входити до складу трибуналів. Лише нормальні люди!

Почекати. Пережити істерію виборів і дерибану посад. Дати їм рік. Якщо наші пропозиції не почують, зміни до законодавства не внесуть, а
головне, реальний рівень життя не покращиться, розпочати відкриті засідання народних трибуналів. Розглянути діяльність керівників районів
і областей. Діяльність провальна – на нари. Крали – до стінки.

Публічний розстріл. Заодно, методом народного опитування проаналізувати роботу наших суддів. Туди ж!

Якщо новий склад Верховної Ради України не спроможеться створити нормальну коаліцію, Уряд – всіх на нари. Колективна відповідальність.
Робота Уряду провальна, життя народу погіршилося – на нари і до стінки. Бо крали! Ви ж слуги народу? То і служіть повноцінно! Якщо ні, вибачте!

Президент України не забезпечив нормальної роботи парламенту, Уряду? Життя народу погіршилося – на нари і до стінки. Ми будемо пам*ятати про Вас, читаючи підручники історії. Вічна Вам пам*ять! І нафіг!

Верховний народний трибунал, який розглядатиме діяльність ВРУ, Уряду і Президента, створюється з представників районних і обласних трибуналів. У відкритому режимі. За будь-яке корупційне діяння – відповідна кара.

Маленька партія снайперів пропонує почати обговорення цих і інших ініціатив у відкритому режимі, через всі доступні нам засоби масової інформації, Інтернет…

Потрібно сформувати короткий і чіткий пакет наших вимог до влади. Вірніше, ультиматум.

Що робити, якщо не почують? Повернутися до програми Маленької партії снайперів: «Десять патронів – і в Україні буде порядок!»

На владу слід дивитися крізь оптичний приціл, а не телевізор!


Ультиматум Партії снайперів

МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ


Правляча-самоопозиційна бидлоеліта ліберастів, показала повну неспроможність. Мільйонери і мільярдери не розуміють прагнень народу. Між тим, створена олігархічна виборча система, не дозволяє людям скористатися реальним народовладдям. Повністю втрачено суспільний контроль за діями влади. А безвідповідальність правителів штовхає їх на нові злочини. Україна стоїть на межі громадянської війни, терактів, масових акцій непокори, що можуть призвести до не прогнозованих наслідків. На жаль, навіть зрозуміти цього владоможці не можуть. Аналітиків давно скоротили, замінивши придворними «політологами».Вдумливі розстріли і ввічливі арешти бидлоеліти врятують Україну!
Влада втратила інстинкт самозбереження! Бо безкарність провокує нові злочини. Правлячу бидлоеліту вже можна сміливо називати людьми пекла. Давно втративши залишки честі і совісті, вони позбавилися останнього запобіжника – страху. Що автоматично перетворює їх
МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ


на монстрів, наділених мало не небесними повноваженнями.

Партія снайперів – владу на нари!!!

Партія снайперів – владу на нари!!!


«10 патронів, 1000 арештів – і в Україні буде порядок!», «На владу слід дивитися крізь оптичний приціл, а не телевізор!». Кризу відчули? Хто винен? З кого почати? Все дуже просто… Прийшов час розплати!?
МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ

Ми пропонуємо створити Верховний народний трибунал. Висунути від кожної області двох чесних громадян. І почати публічний суд над Верховною Радою, Урядом і Президентом України. За розвал економіки країни, доведення народу до межі виживання, зниження рівня життя, зменшення кількості населення… Гріхів багато… Аби все повністю не розвалилося, почати з арештів лідерів всіх парламентських фракцій і перших десяток по списку. Вже винні! Догралися. Майно і рахунки конфіскувати. Все, економічній кризі кінець. Потім Уряд. Але, плавно, по одному. І вночі. Після закінчення повноважень, судити президента. Хай відповідають!

Партія снайперів – як вийти з кризи?
Партія снайперів – як вийти з кризи?


Триває обдиралівка народів Землі під назвою «Всесвітня економічна криза». Виникли якісь проблеми з американською економікою, де відсутній державний Національний банк, а гроші безконтрольно друкує дивна група людей, яку сміливо можна назвати глобальною мафією. Хтось вирішив, що за чиїсь помилки, повинні платити всі.
МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ


http://sniper.ucoz.org/

Создана Партия снайперов России! Сайт уже уничтожен... Но есть Партия снайперов СНГ... Олігархи - глисти держави! Не наїдаються, лише ростуть...


Українцям потрібна не більша толерантність, а більша агресивність та нетерпимість.

Программа № 0 Партии снайперов
Программа № 0 Партии снайперов


Есть крах всех официальных идеологий. Коммунизм-фашизм – устарели. Олигархические либерасты уже стесняются говорить о «свободном рынке» - капитализме, антинародная суть которого ясна. Общественные настроения мрачно блуждают между кровавой революцией и братоубийственной гражданской войной.

Немедленный арест всех членов тайного олигархического Мирового правительства. Расследование их преступной деятельности против человечества. Наказание.

Категорический запрет масонского движения и всех тайных, наднациональных обществ.

Ликвидация Федерального Резервного банка США – частной структуры, которая бесконтрольно печатает фантики-доллары. Создание Национального банка США, как во всех нормальных странах.

Роспуск Международного валютного фонда, Мирового банка.

МАЛЕНЬКА ПАРТІЯ СНАЙПЕРІВ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх