,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Юлія Тимошенко: ми вимагаємо терміново звільнити всіх політв’язнів
  • 18 февраля 2011 |
  • 15:02 |
  • boj |
  • Просмотров: 41795
  • |
  • Комментарии: 12
  • |
0
Юлія Тимошенко: ми вимагаємо терміново звільнити всіх політв’язнів
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вимагає від Президента Віктора Януковича терміново звільнити всіх політв’язнів, які переслідуються в кримінальному порядку з метою недопущення їх опозиційної діяльності.

"Я хочу, щоб Янукович терміново, так, як він це робив в своєму кабінеті, заарештовував, щоб він так само звільнив всіх людей, яких він сьогодні політично репресував. Ця вимога є публічною, і ми за цією вимогою, як він буде дослухатися сьогодні, від опозиції до громадянського суспільства будемо слідкувати. Нічого Януковичу з рук не зійде", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам перед черговим допитом у Генеральній прокуратурі.

Зокрема, лідер партії "Батьківщина" уточнила, що йдеться про звільнення з-під арешту екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, екс-голови Державної митниці Анатолія Макаренка, колишнього першого заступника голова НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка, а також представників громадських організацій, яких звинувачують у пошкодженні пам’ятника Сталіну в Запоріжжі тощо.

Водночас Юлія Тимошенко вітає звільнення з-під арешту екс-міністра юстиції Євгена Корнійчука. "Безумовно, ми дуже раді цьому факту. Після чого відбулося звільнення Євгена Корнійчука? Після того, як відбулася розмова в кабінеті Януковича з Василем Онопенком. І це є свідченням того, що люди арештовуються і звільняються не в судах, не в Генеральній прокуратурі, а в кабінеті Януковича. Він виносить вирок людям без суду і слідства. Він репресує, він намагається людей усунути від активної діяльності, в тому числі політичної", - підкреслила Юлія Тимошенко.

Як відомо, станом на сьогодні під вартою перебувають екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, колишній виконуючий обов’язки міністра оборони Валерій Іващенко, екс-міністр охорони навколишнього природного середовища Георгій Філіпчук, екс-голова Держмитниці Анатолій Макаренко, колишній перший заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Ігор Діденко, екс-заступник голови Держкомрезерву Микола Синьковський, колишній виконуючий обов’язки глави Держкомітету з державного матеріального резерву Віталій Нікітін, екс-заступник начальника відділу Енергетичної регіональної митниці Тарас Шепітько, колишній перший заступник Держказначейства Тетяна Грицун, директор ДП "Укрмедпостач" Микола Петренко.

У відношенні колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука і екс-міністра транспорту і зв’язку Віктора Бондаря обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Екс-міністра економіки Богдана Данилишина було затримано в Празі. У січні Чехія надала йому політичний притулок. Про намір отримати політичний притулок в Австрії вже заявив і екс-голова Держкомрезерву Михайло Поживанов.

На екстрадицію в Росії чекає колишній головний бухгалтер "Нафтогазу" Марія Кушнір. Екс-голову Держказначейства Тетяну Слюз оголошено в розшук за порушення підписки про невиїзд.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх