,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


День Соборності! Зі святом, Харків, Україна!
  • 22 января 2011 |
  • 13:01 |
  • bayard |
  • Просмотров: 91265
  • |
  • Комментарии: 34
  • |
0
День Соборності! Зі святом, Харків, Україна!

Але тільки подив викликають намагання окремих деструктивних сил, у тому числі й владних структур, стати на перешкоді святкування Дня Соборності в українських містах і селах. "Перелякані" із заходу і сходу України намагаються не допустити святкування, не допустити об'єднання нас, таких різних, у єдину спільноту.

22 січня 1919 року у Києві, на Софіївській Площі, було проголошено Акт Соборності українських земель. Століттями розірваний український народ возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. Державне існування України стало історичним фактом.

Цей день став для мільйонів українців великою подією. Ще за радянських часів у день Соборності проводилися патріотичні заходи й акції. Наприклад, 22 січня 1973 року в Чорткові Тернопільської області гурт молоді під керівництвом В. Мармуса вивісив жовто-блакитні прапори. За це хлопці були ув'язнені й кинуті у радянські концтабори.

22 січня 1978 р. біля могили Тараса Шевченка в Каневі спалив себе Олекса Гірник із міста Калуша Івано-Франківської області на знак протесту проти російської окупації. О. Гірнику посмертно присвоєно звання Героя України.

22 січня 1990 року на згадку про проголошення Акту Соборності сотні тисяч українців, взявшись за руки, утворили "живий ланцюг" від Києва до Львова.

У 1999 році Указом Президента Л.Кучми був офіційно встановлений в Україні День Соборності, який відзначається щорічно 22 січня.

Відзначення річниці Соборності стало ще однією нагодою для об'єднання всього суспільства навколо стрижневої ідеї: розбудови української державності, утвердження української мови в державі як головного цементуючого і об'єднуючого її символу.

День Соборності – друге, після Дня Незалежності, за значенням державне свято у незалежній Україні. Таким цей день повинен бути. Це день єднання українського народу, день самоствердження українського народу, день духовної злуки українського народу. І тут слід погодитися з бувшим президентом України В.Ющенком: "Не можна тягнути партійний жупан у такому святому дійстві, як злука..., святість цього дня полягає у тому, що українці подали руку один одному з різних берегів Дніпра".

Цей день повинен широко відзначатися в усіх куточках нашої Батьківщини-України, а ініціаторами повинні були б бути державні структури. Але тільки подив викликають намагання окремих деструктивних сил, у тому числі й владних структур, стати на перешкоді святкування Дня Соборності в українських містах і селах. "Перелякані" із заходу і сходу України намагаються не допустити святкування, не допустити об'єднання нас, таких різних, у єдину спільноту.

Не дрімають і зовнішні вороги нашої держави, які ввели на територію України "важку артилерію" – УПЦ МП, – основна місія якої втягнути нас у міжконфесійні суперечки і роз'єднати, поділити український народ, а згодом "собрать" нас у новій "тюрмі народів".

В історії реалізації ідеї соборності – вся історія нашого народу – історія злетів і падінь, історія творення і руйнування, історія об'єднання і розбрату. Історія учить: сила народу, держави – в єднанні. Де ті провідники, які зможуть об'єднати зусилля заходу і сходу, півночі і півдня навколо спільної ідеї розбудови України і показати, що український народ здатний працювати, будувати, творити і достойно може ввійти в десятку перших країн по якості життя, а не займати 73 місце у загальносвітовому рейтингу? Невже ми цього не варті?!
My Webpage


День Соборності! Зі святом, Харків, Україна!

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх