,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Податковим кодексом Уряд Азарова-Тігіпка готує підприємців до рабської праці в Росії
  • 2 декабря 2010 |
  • 23:12 |
  • Vova |
  • Просмотров: 27527
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
Харківська обласна організація ВО "Свобода" стурбована підкилимними перемовинами, які ведуться між Федеральною міґраційною службою Російської Федерації та Міністерством праці та соціальної політики України щодо "залучення українських трудових мігрантів для роботи в Росії". Ввечері 1 грудня 2010 року українські інформаційні аґенції поширили заяву очільника ФМС Росії Костянтина Ромодановського про намір Москви стимулювати масову міґрацію українців, оскільки "Росія щорічно потребує 5 млн. іноземних трудових міґрантів". Вважаємо, що оприлюднення такої позиції Кремля є наступним логічним кроком після "протягування" кабального Податкового кодексу та закономірного безробіття мільйонів самозайнятих громадян України.

Проблема безробіття підприємців та міґрації для Харківщини є особливо актуальною. Реґіон розташований на кордоні з Російською Федерації, що змушує трудових міґрантів шукати кращої долі на Бєлгородщині, Курщині та Воронежчині, а також в Москві. Так само, на відміну від промислового Донбасу, левова частка дрібних підприємців зайнята у виробництві, обробці та реалізації сільськогосподарської продукції. Після шаленого дерибану промислових гігантів Харкова та області комуно-комсомольськими "приватизаторами" протягом 1990-х рр., більшість їх працівників перейшли на ринки або організували своє виробництво та надання послуг. Станом на 2010 р. в Харківській області зареєстровано близько 200 тис. суб‘єктів малого підприємництва, що перевищує 10% від кількості трудових ресурсів.

У випадку, якщо Податковий кодекс в редакції Миколи Азарова та Сергія Тігіпка буде ухвалено без структурних змін, безробіття на Харківщині зросте в рази. При тому, що "будівельники нової країни" день за днем засвідчують неспроможність глобальних позитивних реформ в українській економіці, годі й говорити про відновлення індустріального потенціалу Слобожанщини під їхнім керівництвом.

Воднораз слід зазначити, що зі згаданих "5 млн. міґрантів щорічно" голова ФМС РФ Ромодановський прогнозує залучення 1 млн. громадян України вже 2011-го. Ураховуючи сировинну орієнтованість економіки Росії та її екстенсивний розвиток за рахунок нових джерел природних ресурсів (першочергово – паливних), армію трудових міґрантів з України буде традиційно направлено на нові нафтові поля Західного Сибіру. Саме там їм доведеться заробляти копійку, оскільки до того в нашій державі буде свідомо створено жебрацькі умови існування.

Водночас масовий відтік працездатного населення потягне за собою скорочення податкових надходжень, зборів до Пенсійного фонду та у результаті – бюджетний колапс.

З огляду на все це стає зрозумілим проведення "круглих столів дружби Харківської та Бєлгородської областей", "днів Московської області на Харківщині" тощо. Тільки за офіційними даними, через соціяльні негаразди щорічно населення Російської Федерації скорочується на 900 тис. (за підрахунками експертів – до 1,5 млн.) Більшість з цієї кількості – працездатного віку. Беручи до уваги цю обставину, зацікавленість Кремля у внутрішній економічній колонізації за рахунок дешевої робочої сили є логічною. Водночас публічний намір Костянтина Ромодановського "почати діалог з Міністерством праці та соціяльної політики України в цьому напрямку" слід розцінювати як пряму команду маріонетковій адміністрації Януковича-Азарова готувати кількамільйонне військо безробітних українців. Що, як не дивно, збігається в часі із ухваленням Податкового кодексу, який реґіонали так чи інакше планують "проголосувати" до нового року. Звісно, по завершенню вистави з формальним ветом Віктора Януковича за принципом "добрий цар – погані бояри".

Наразі націоналісти мають змогу зарадити злочинним антисоціальним планам московських холуїв, б‘ючи на сполох, поки Податковий кодекс Азарова-Тігіпка ще не є чинним документом. Харківська "Свобода" вимагає від Кабінету Міністрів негайно припинити політику вимивання українських трудових ресурсів з української землі та дати пояснення з приводу співпраці з Федеральною міґраційною службою РФ на предмет створення умов для вимушеної міґрації українців. У випадку фактичної колаборації уже сьогодні вважаємо, що Президент має негайно відправити Уряд у відставку в повному складі як такий, що свідомо руйнує національну економіку та провадить глобальні антисоціяльні рішення.

Податковим кодексом Уряд Азарова-Тігіпка готує підприємців до рабської праці в Росії

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх