,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Харківська "Свобода": Обласна рада має стати рупором слобожан у боротьбі з податковими нововведеннями
  • 25 ноября 2010 |
  • 13:11 |
  • Vova |
  • Просмотров: 58732
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
Харківська обласна рада VI скликання на своїй установчій сесії мусить ухвалити звернення до Президента щодо вета кабального Податкового кодексу та відставки Кабміну Миколи Азарова та Сергія Тігіпка. Тільки так депутати зможуть засвідчити реальну підтримку приватним підприємцям Харківщини. З такими вимогами 25 листопада 2010 року активісти Харківської обласної організації ВО "Свобода" вийшли на пікетування першої сесії обласної ради нового скликання.

Свободівці тримали в руках банери з гаслами "Депутати! Вимагайте вета Податкового кодексу та відставки Уряду!" "Обласна рада на боці громади чи олігархів?" та "Опозиціонери, захистіть малий і середній бізнес Харківщини! Не тушкуйтеся!". Перед початком сесії голова обласного осередку партії Ігор Швайка заніс до обласної ради проєкт заяви депутатського корпусу на підтримку малих і середніх підприємців реґіону. Зміст звернення тотожний тому, який свободівці пропонували 24 листопада Харківській міській раді.

Звертаючись до пікетувальників, Ігор Швайка зауважив на принциповій ролі місцевого самоврядування у протидії антинародній політиці адміністрації Януковича-Азарова: "Там, де в обласних радах є депутати від ВО "Свобода", заяви з такими самими вимогами щодо ветування Податкового кодексу та розпуску Уряду ставлять на голосування та ухвалюють. Питаю себе: чи відрізняються чимось потреби малих і середніх підприємців Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Хмельницького та Харкова? Вочевидь, що ні! То чому ж там місцеві ради не бояться стати на захист громади, а у нас вони сором‘язливо ховаються за "неузгодженістю проєкту рішення в депутатських комісіях"? За такою "відмазкою" Харківська міська рада учора відхилила звернення, які подавали ми, профспілка підприємців та інші партії й організації. Відповідь очевидна – немає різниці в інтересах підприємців, існує якісна різниця у складі рад! Там, де є "Свобода", місцеве самоврядування стає дієвим інструментом в руках громади. Де немає – ради перетворюються на слухняний "бек-вокал" кримінально-олігархічних кланів, що осілися на Печерських пагорбах".

Голова Харківської міської організації "Свободи" Олександр Ґава закликав прихильників партії зголошувати усіх рідних, друзів та знайомих на акції протесту націоналістів: "Інструмент політики "Свободи" на Харківщині – голос вулиць. Бачимо, що вибори скінчилися, протестні наметові містечка згорнули, і куди ділося різнобарв‘я прапорів, які щодень заповняли майдан Свободи? Хто отримав мандати – не показує носа за сесійну залу чи коридори рад, хто не отримав – іде домовлятися про преференції для свого бізнесу чи іншої справи. І, як бачимо з початком міжвиборчого затишшя, з політичних партій лише "Свобода" провадить свої акції. Нам скажуть – так у вас немає депутатів. Так, але коли ми матимемо представництво зокрема в будівлі, яку ми сьогодні пікетуємо, наші представники не боятимуться добиватися розгляду своїх рішень та звітувати перед "вулицею" про обстоювання інтересів харківців та мешканців області. Такий механізм діє всюди, де націоналісти мають бодай одного депутата в тій чи іншій раді.

А розслаблятися й справді немає чого. Результати виборів на Харківщині засвідчили: Партія реґіонів є далеко не всевладною, її представники відчувають, як трусить землю під їхніми ногами. Податковий кодекс, трудовий кодекс, дерибан харківських парків та історичного центру, нищення соціальною сфери області – невже вони розраховують, що з такими темпами антинародної політики протримаються у владних кріслах 5 років? Назріває всеохоплююче очищення влади на усіх рівнях, і сьогодні немає сумніву, що ця люстрація почнеться з вулиці, а не з теплих владних кабінетів!".

Харківська "Свобода": Обласна рада має стати рупором слобожан у боротьбі з податковими нововведеннями

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх