,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Свобода" провела пікетування першої сесії Харківської міськради проти Податкового кодексу
  • 24 ноября 2010 |
  • 21:11 |
  • Vova |
  • Просмотров: 27754
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
24 листопада 2010 року активісти ВО "Свобода" з Харкова провели пікетування першої сесії Харківської міської ради VI скликання з вимогою ухвалити звернення до Президента України Віктора Януковича щодо ветування Податкового кодексу та розпуску чинного Кабінету Міністрів у повному складі.

Не дивлячись на зливу, на майдані Конституції зібралося понад 200 людей. Окрім свободівців у пікеті взяли участь представники Харківської обласної профспілки підприємців, Народного Руху України, інших партій та громадських організацій.

Перед початком сесії, яку призначили на 10-00, очільник обласного осередку ВО "Свобода" Ігор Швайка заніс до міської ради звернення, в якому викладено текст заяви, яку депутати мали би ухвалити на підтримку малих і середніх підприємців міста. 23 листопада проєкт рішення I сесії Харківської міськради VI скликання було надіслано до опозиційних партій, що мають представництво у раді.

У ньому зокрема йдеться про вимогу до Віктора Януковича ветувати Податковий Кодекс, який було прийнято Верховною Радою 18 листопада поточного року та підійти до проблем підприємців та інших представників середнього класу з повною відповідальністю, яка вимагається від Гаранта Конституції та Глави держави: "Також вимагаємо відправити у відставку Кабінет Міністрів України на чолі з Миколою Азаровим та Сергієм Тігіпком у повному складі як такий, що свідомо чинить політику неприхованої соціальної українофобії.

Застерігаємо Вас, що подальші непродумані дії Уряду Азарова-Тігіпка, призведуть до незворотних суспільних процесів, що може потягнути за собою соціальні бунти та різноманітні форми громадської непокори.

Наслідками ігнорування владою інтересів громади стане затяжне протистояння, яке може вкинути країну у стан некерованості, в якому можуть проявитися реальні загрози громадянського конфлікту та втрати державності. Вся відповідальність за стан держави, в такому випадку, буде на чинному Президентові України".

У свободівській заяві також сказано, що у випадку невиконання вимог малого і середнього бізнесу, представники якого взивають до депутатів під стінами Харківської міської ради, вони вкотре засвідчать олігархічне походження усіх без винятку партій, що отримали депутатські мандати ради, та спровокують ще більші виступи харківців, які рано чи пізно долучаться до всенародної люстрації прогнилої українофобської влади.

Виступаючи перед пікетувальниками, активіст Харківської "Свободи", викладач Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого Василь Білоус зазначив, що партія завжди підтримуватиме виступи незалежних об‘єднань підприємців на захист своїх прав: "У мене так само була своя маленька справа, за рахунок якої я намагався зреалізувати свої економічні свободи. Хто став на заваді? Прогнила корупційна система, що за рахунок податкового зашморгу відбирає в підприємця останню сорочку. Завтра владці заберуть у нас останню спідню білизну. Вимога розпускати Уряд Азарова-Тігіпка не є вузько економічною, адже їхній Податковий кодекс є антиконституційним посяганням на базові права і свободи українського громадянина. Якщо Янукович не дослухається до голосу вулиць Києва, Харкова та інших міст, узурпаторів каратимуть по-народному – з косами і вилами!".

"Свобода" провела пікетування першої сесії Харківської міськради проти Податкового кодексу

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх